Jump to content
Indrek Viska

+Kiiroksjonil 4 veebruaril on 100% Whey +Gold Standard (4,7kg) Optimum Nutriton ilt

Recommended Posts

noo asi selles et mul on mingid imelikud limiidid peale tulnud kui ma endale uue pangakaardi tegin! mul on 2400 fiti- peale laetud homme laeks 1600 veel! aga kui nii ei saa siis ei saa. seepärast ma küsisingi!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
noo asi selles et mul on mingid imelikud limiidid peale tulnud kui ma endale uue pangakaardi tegin! mul on 2400 fiti- peale laetud homme laeks 1600 veel! aga kui nii ei saa siis ei saa. seepärast ma küsisingi!

Aja oma panga asjad enne korda, kui oksjonile lähed. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aja oma panga asjad enne korda, kui oksjonile lähed. :D

ausalt öeldes mul polnud õrna aimugi, et nad sellised limiidid mulle järsku peale panevad. eelmine kord sai pandud suuremad limiidid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ausalt öeldes mul polnud õrna aimugi, et nad sellised limiidid mulle järsku peale panevad. eelmine kord sai pandud suuremad limiidid.

Liigutasin tellitud fitid Sinu poole teele.............

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oksjoni võitis Toonus 3625Fit.iga(906,25krooni), kuna oksjoni reegli järgi ei saa anda Fri3 le. (Kui enim pakkunul pole piisavalt Fit.e, võidab auhinna eelmine pakkuja.)

kuigi samas on oksjonitel tihtipeale olnud nii et kantakse fite juurde.. kinnitamise hetkel olid olemas mul fitid.. aga ei ole hullu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×