Jump to content
vaiko37

hommikune treening

Recommended Posts

Tere!

plaan hakata jõusaalis käima hommikul ennem tööle minekut.. see on siis 7.00-8.00

kuidas selle hommikuse asjaga on ,kas see on sama tõhus kui käia õhtul, või on sel üldse suurt vahet?

ettetänades,

Vaiko

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oleneb ju Sinust endast. Mina olen pärast tööpäeva lõppu omadega nii õhtal, et korralikust trennist enam suurt välja ei tule. Hommikune varane ärkamine on küll raske, kuid tasub vähemalt minu jaoks end ära.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pärast hommikust trenni on päev otsa hoopis mõnusam tunne olla ja õhtul tuleb uni kohe väga hästi.

Võib mõnusam olla küll, aga kui eelmine aasta sai mõned korrad hommikul kell 07.30 bodypumpis käidud ja siis loengusse mindud, olin koolis 11ks totaalselt kustunud, hea et laua taga magama ei jäänud. Enam ei meeldi hommikul käia. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Käin isiklikult alati hommikul esimese asjana lihast pumpamas sest siis on jõusaal kõige tühjem. Pärast seda seisab tavaliselt ees loengusse minek.

Mulle väga meeldib.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna ennelõunal, peale hommikusööki läksin välja, värske õhu kätte, et väljas veidi tööd teha.

Sai natuke labidaga ja kangiga toksitud, et lumesulavesi ära hakkaks jooksma.

Natuke sai teha, kui tuli selline nõrkushoog ja jube näljatunne peale. Pea ka muutus uimaseks. EIle õhtul oli ka trenn kuid mitte väga raske.

Millest selline pull tuleneb, kas lihaste glükogeenivarud olid tühjad, või peale hommikusööki insuliinitase tõusis (ei tarbinud üldse palju süskareid) ja see tegi uimaseks.

Mingil dieedil ei ole ja toitumine on enamvähem paigas ja trennis on ka jõudu lammutada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hommikusel trennil pead olema väga ettevaatlik harjutustega, kus koormus langeb lülisambale. Sellist trenni ei tohiks teha 2-3 tunni jooksul peale ärkamist, sest keha on harjunud veel horisontaalse asendiga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hommikusel trennil pead olema väga ettevaatlik harjutustega, kus koormus langeb lülisambale. Sellist trenni ei tohiks teha 2-3 tunni jooksul peale ärkamist, sest keha on harjunud veel horisontaalse asendiga.

Põnev, ilmselt oskad selle kohta ka viite siia panna...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Peale hommikust trenni söön ja keeran võimalusel uuesti magama. Päev otsa on kerge väsimus ja mõttetööst ei saa ka eriti asja.

Õhtune trenn on parem, sest peale seda puhkab juba öösel välja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Põnev, ilmselt oskad selle kohta ka viite siia panna...

Jah, palun. Alustage siit. Iva on vedelikus, mis diskides on, ei tahtnud asja alguses liiga keeruliseks ajada. Mälu järgi panin ajaga mööda - 1+ tundi peale ärkamist peaks olema juba enamvähem?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Käin isiklikult alati hommikul esimese asjana lihast pumpamas sest siis on jõusaal kõige tühjem. Pärast seda seisab tavaliselt ees loengusse minek.

Mulle väga meeldib.

Sama siin, olenevalt saalist 6.30 vöi 7.00 olen saalis ja seda juba pikka aega. Õhtune trenn kohe üldse ei istu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Enne trenni võiks ikka paar toidukorda jääda, muidu võib raskeks minna.

Endale sobib/meeldib tavaliselt peale 3'ndat toidukorda trenni teha - lõunapaiku...

Õhtused trennid on siiski paremad, kui üldse mitte trenni tegemine :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×