Jump to content
T

Naharebendid

Recommended Posts

KAS MA ÜTLESIN, ET NEED TEKIVAD KÕIGIL KES VALKE TARBIVAD.

Kui korralikult trenni teha ja valke tarbida võib see tõesti lihaased ÄKILISELT kasvama panna. Võimalus peaks ka olema tavatoidu peal lihased ÄKILISELT kasvama saada, aga valke hakataksegi selle pärast ju tarbima, et tavatoidust ei saada piisavat kogust valke kätte.

Point oli selles, et ka mul on striiadele soodumis ja neid on ka. MITTE ÜHTEGI neist pole tekkinud aga trenniga. Ja valke tarbime me igapäev kõik. Kas siis pulbri näol või mitte.

Iseenda treeningu ja toitumise korralikkuses ma ei kahtle- tulemused räägivad ise.

No tule taevas appi!

Ma ei oska selle peale midagi muud öelda, et oled siis halvasti vaadanud. Mis sa arvad, et inimene näeb valesti või kujutab endale ette neid rebendeid?! See, et SINA oled näinud neid ainult proffidel, see ei tähenda, et neid ei võiks esineda "tavalistel inimestel". Mul endal ka rebendid, aga tõesti ei ole eriti suur poiss.

Kui siit nüüd sujuvalt teemat edasi arendada, siis kui juba nö tavainimesel on NII SUURED probleemid, siis peaks peaaegu 100% proffidest olema siiruviirulised, täis striiasid ja jubedaid veenilaiendeid, sest nö tavainimese trenn erineb ikka tohutult profi omast nii mahu kui raskuste poolest. Aga on siis või?

Ja siis mingi vend tuleb väitma, et tegi veidike trenni ja kohe nahk pudenes, no ma ei tea... võiks mõne pildi siis neist veretriipudest siia panna....äkki naine küünistas hoopis? :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Point oli selles, et ka mul on striiadele soodumis ja neid on ka. MITTE ÜHTEGI neist pole tekkinud aga trenniga. Ja valke tarbime me igapäev kõik. Kas siis pulbri näol või mitte.

Iseenda treeningu ja toitumise korralikkuses ma ei kahtle- tulemused räägivad ise.

Kui siit nüüd sujuvalt teemat edasi arendada, siis kui juba nö tavainimesel on NII SUURED probleemid, siis peaks peaaegu 100% proffidest olema siiruviirulised, täis striiasid ja jubedaid veenilaiendeid, sest nö tavainimese trenn erineb ikka tohutult profi omast nii mahu kui raskuste poolest. Aga on siis või?

Ja siis mingi vend tuleb väitma, et tegi veidike trenni ja kohe nahk pudenes, no ma ei tea... võiks mõne pildi siis neist veretriipudest siia panna....äkki naine küünistas hoopis? :(

Fakt on see, et sa ikka ei aktsepteeri inimest. SINA seal arvuti taga RAUDKINDLALT väidad, et vot need ei ole tekkinud trenni tulemusena. Inimesi on erinevaid. Mõnel tekivad sinikad väga kergelt, teine võib end väga tugevasti ära lüüa, aga ühtegi sinist plekki ei teki.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma arvan et need pole rebendid.Osad masinad (näiteks reielihase oma mis õlgadele käib ja hack-kükkimine) teevad õlgadele sellised triibud... see oleks kõige parem lahendus... mul endal oli ka niimoodi alguses, aga siis kas kadusid ära või hakkasin teisi harjutusi tegema täpselt ei mäleta...

Siiski vaata teinekord enne trenni kui sa neid masinaid kasutad mida õlgadega kasutad vms ja pärast trenni ja ma usun et näed vahet küll.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Fakt on see, et sa ikka ei aktsepteeri inimest. SINA seal arvuti taga RAUDKINDLALT väidad, et vot need ei ole tekkinud trenni tulemusena. Inimesi on erinevaid. Mõnel tekivad sinikad väga kergelt, teine võib end väga tugevasti ära lüüa, aga ühtegi sinist plekki ei teki.

Kus ma väitsin raudkindlalt, et need EI ole striiad? Ma rääkisin esiteks peamiselt enda kogemustest ja sellest, mida mina näinud oled. Ja ma olen kindlasti selles valdkonnas rohkem näinud, kui enamik lugejaid. Enne võiks LUGEDA JA SÜVENEDA, kui kukkuda targutama eksole.

Striia oma olemuselt ei ole kindlasti ka "verine jutt", kui on juba verine, siis on striiadest asi kaugel. Endalgi on sääretrenni järgselt näiteks tihtipeale õlad verevalumeid täis... Kükkides kangiga trapets ka.

Mida siin aksepteerida on? Vend kuulutas, et on verine- no siis tuleb (naha)arstile minna eks, mitte siin oma ego tõsta, et oh küll oli kõva trenn ja ma nüüd täitsa katki. Pealegi on see juba ma-ei-tea-mitmes samateemaline jutt siin, ei viitsi enam ausalt sama hala igal nädalal lugeda...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kus ma väitsin raudkindlalt, et need EI ole striiad? Ma rääkisin esiteks peamiselt enda kogemustest ja sellest, mida mina näinud oled. Ja ma olen kindlasti selles valdkonnas rohkem näinud, kui enamik lugejaid. Enne võiks LUGEDA JA SÜVENEDA, kui kukkuda targutama eksole.

Striia oma olemuselt ei ole kindlasti ka "verine jutt", kui on juba verine, siis on striiadest asi kaugel. Endalgi on sääretrenni järgselt näiteks tihtipeale õlad verevalumeid täis... Kükkides kangiga trapets ka.

Mida siin aksepteerida on? Vend kuulutas, et on verine- no siis tuleb (naha)arstile minna eks, mitte siin oma ego tõsta, et oh küll oli kõva trenn ja ma nüüd täitsa katki. Pealegi on see juba ma-ei-tea-mitmes samateemaline jutt siin, ei viitsi enam ausalt sama hala igal nädalal lugeda...

Väga huvitavalt väljendad oma arvamust siis, korduvalt öeldes, et sul ikka ei saa neid olla. Ainult proffidel on sellised probleemid ja isegi siis väga vähestel ja isegi mitte palju.

Jaa, siin toimub suur ego tõstmine, teemaalgataja on ainult korra sõna võtnud ning isegi siis tagasihoidlikult. Ülbusest või väitest, et nii nüüd oli kõva trenn ja olen ikka vinge vend ei ole juttu olnud.

Mulle tõesti ei meeldi inimestega konflikti astuda ega hakata vaidlema, aga sedalaadi kategoorilist suhtumist olen sinu poolt ka teistes teemades kohanud ning pean vajalikuks sind sellest natuke informeerida.

Mina lõpetan.

Muudetud kasutaja veinikaarija poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Väga huvitavalt väljendad oma arvamust siis, korduvalt öeldes, et sul ikka ei saa neid olla. Ainult proffidel on sellised probleemid ja isegi siis väga vähestel ja isegi mitte palju.

Jaa, siin toimub suur ego tõstmine, teemaalgataja on ainult korra sõna võtnud ning isegi siis tagasihoidlikult. Ülbusest või väitest, et nii nüüd oli kõva trenn ja olen ikka vinge vend ei ole juttu olnud.

Mulle tõesti ei meeldi inimestega konflikti astuda ega hakata vaidlema, aga sedalaadi kategoorilist suhtumist olen sinu poolt ka teistes teemades kohanud ning pean vajalikuks sind sellest natuke informeerida.

Mina lõpetan.

Huvitav, mis siin siis nii huvitavat siis on? Ütlen et mul ei ole, siis ei ole ka. Ma ju tean oma keha 101% igast kandist ja iga nurga alt. On see huvitav? Oi jah, minge tüdrukud kasvage ja mehistuge vahepeal veidike. Ja õppige lugema ka eks.

Ja mis ma selle väärtusliku informeeringuga nüüd peale peaksin hakkama? :( Poodi raseduskreemide järele või? Et mul homme tuleb raske trenn ja äkki pärast seda olen ka verine?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Striia oma olemuselt ei ole kindlasti ka "verine jutt", kui on juba verine, siis on striiadest asi kaugel.

Ilmselt mõtles punetust. Hullemad striiad on algul veripunased.

Aga algataja võiks vanad teemad üles otsida, sellest on jahutud kilomeetreid.

Ja unustage need beebiõlid ükskord ometi ära :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selline asi ,et mul juba ammu naharebenemine aga nüüd läheb asi ikka täitsa hulluks õlg ja biitseps täis(mõlemad pooled)

See pidi eluksajaks jääma,et kas keegi oskaks midagi soovitada mis aitaks selle vastu

Beebikreemid ja täpsemalt mis kreem

On kellegil veel ja mis te ise kasutand olete(Mis teeb naha elastseks)?

Tänud!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Trüki otsingusse: naharebedid või striiad ja saad oma vastused ilusti kätte

Konkreetselt striiade vastu saad nii, et sa enam ei arene, ei kogu massi ja nahk ei pea venima ning selletõttu rebenema.

Ise kasutasin nahaarsti poolt välja kirjutatud Louis Widmeri Remedermi naha elastsemaks muutmiseks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Trüki otsingusse: naharebedid või striiad ja saad oma vastused ilusti kätte

Konkreetselt striiade vastu saad nii, et sa enam ei arene, ei kogu massi ja nahk ei pea venima ning selletõttu rebenema.

Ise kasutasin nahaarsti poolt välja kirjutatud Louis Widmeri Remedermi naha elastsemaks muutmiseks.

Tänud!

Ise käisin ka ühe vanemate tuttava pool,ta tegeleb ka nahaga ning andis spetsiaalset kreemi..

Nüüd annab tunda,kas aitab ka :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kulla mehed, otsige endale naine, tehke laps ja vaadake kas naisel on abi nendest kreemidest rebendite vastu.

Võin vaeva vähendada, see on suur mull, ei hoia nad midagi ära, küll pehmendavad vmt aga kui miski enam kokku ei hoia, siis rebeneb ta ka koos kreemiga.

Rebendid tekivad sageli lihaste kiire kasvu juures ja sageli steroidide tarvitamise tagajärjel kuna tekib nii veepeetus kui ka kiire lihaskasv ja tulemus on nagu ta on. Ise pole veel õla peal rebendeid kohanud, küll aga seljal ja kätel sisekülgedel, kus on endalgi. Teadagi millest ;-)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma võitlen ka nendega, kaenlaaulused, õlad, reied ja biitsud neid täis veel sellest ajast kui nn. raskekaallane olin. Ostsin aapteegist mingi kreemi (mingi palmers stretch markide vastu, kookosõliga, naistele ei pidavat meeldima, kuna tugev kookoseõli lõhn), on läinud küll heledamaks ja elastsemaks. Kasutanud umbes 1,5 kuud seda. Ainus tulem mida loodangi, on see, et nad oleks sama värvi kui muu nahk, lahti neist nagunii ei saa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sain ka elu esimese venitusarmi, peaaegu kaenlaalla, aga kui aus olla siis see on märk mu arengust ja õnneks ei ole ta välja paista. Kui seda märkasin siis oli kerge paanika, et mis see on, aga kui teada sain siis see tegi mul tuju veel rohkem paremaks. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kulla mehed, otsige endale naine, tehke laps ja vaadake kas naisel on abi nendest kreemidest rebendite vastu.

Võin vaeva vähendada, see on suur mull, ei hoia nad midagi ära, küll pehmendavad vmt aga kui miski enam kokku ei hoia, siis rebeneb ta ka koos kreemiga.

Leitud ja tehtud. Oli küll abi nendest vahenditest. Mul naine kasutas Eucerini beebiõli (rasedate õli), megakives oli ja küljele jäi vaid 1 pisike rasedusarm.

Edit: hea, et ma juba nii vana mees olen, et areng suht teosammul käib. Ei teki ei rebendeid ega midagi :D

Muudetud kasutaja masterofceremony poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega jah, mul kah rebendid kaenla all ja neid tekib juurde :S Kaenla all pole veel kõige hullem, aga nähtavatesse kohtadesse neid küll saada ei tahaks. Samas arengule kah kätt ette ei taha panna rebendite pärast. Eks ma pean kah neid soovitusi kunagi proovima enne kui asi väga hulluks kisub. Hea vähemalt teada, et see on suht levinud probleem. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kreemitamine aitab ilmselt ennetavalt, kui ikka suured ja sügavad rebendid juba, siis sab neid ainult heledamaks. Ja kaenla all suht nähtav koht, kui trennis miskit tank top-i kasutad, seega kiirelt kreemitama, ehk aitab ja ei lähe hullemaks.

Muudetud kasutaja Alfonze poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega jah. Mul naika hakkas kõhtu õlitama ka juba enne seda, kui see suureks väga kiskus. Nii, et kui juba kaenla all rebendid olemas, siis soovitaks juba hakata ka mujalt määrima ennetamaks võimalikke rebendeid.

Krt peab ka igaks juhuks kaenlaalused üle vaatama :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul kunagi tekkisid kaenlaalla liigsest kaalust ja ka sellest kui mind kunagi tassiti riietest (noh, eks meil kõigil olnud nooruses lolluste tegemisi) kui olin kustunud. Samas eks ongi selline õrn nahk, sest kõhule, külgedele, reitele ja biicudele tulid lihtsalt iseenesest trenniga. Kui saaks ajas tagasi minna, siis kindlasti ennetaks ja määriks kreemi, samas siis ei laseks kaalu ka nii kõrgeks vist:-P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üks parimaid ja odavamaid superniisutajaid on see kõige tavalisem Nivea universaalne kreem- müüakse sinistes plekkkarbikestes (lapik), ja sinises tuubis ka, hinnad umbes 30-40 kr kanti. Ma määrin käsi sellega ööseks kokku, kuna käenahk on nagu saapatald kõva trenni tõttu :)

Ega siin muud ei aitagi, kui niisutada-niisutada-niisutada, et olukorda veidi leevendada... Kui naha sidekude on loodud nõrgaks, siis ta selline ongi ja striiadest pääsu ei ole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ega siin muud ei aitagi, kui niisutada-niisutada-niisutada, et olukorda veidi leevendada... Kui naha sidekude on loodud nõrgaks, siis ta selline ongi ja striiadest pääsu ei ole.

Niisutamine ei aita. Parem siiski sidekoega mässata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×