Jump to content
T

Naharebendid

Recommended Posts

Tere!

Mul nimelt selline probleem, et nahale on tekkinud venitusarmid. Viimasel ajal on areng olnud suht kiire ja seetõttu need armid tekivadki. Näiteks peale kätetrenni kui lihased punnis on biitsepsist veidi allpool ligi 2 cm pikkun punanu inetu jutt. Olukord läheb iga trenniga hullemaks. Mida teha. Äkki on mingi vitamiinipuudus. Vanust on mul 17 ja biitseps 39,5. Äkki on asi vanuses. Profid olge mehed aidake hädast välja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Neid nimetataks naha rebenditeks ja üldjuhul tekivad nad siis, kui kasutatakse aineid mis panevad lihased ebaloomulikult kiirelti kasvama, nimelt ei jõua nahk järele kasvada.

Loomuliku arengu puhul selliseid asju ei juhtu.

Kahjuks neid enam normaalselt eemaldada ei saa, peab pöörduma ilukirurgia poole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

käte trenn on mul näiteks schwarzennegerilt copitud ja väikeste muudatustega ma seda ka kasutan, sest teised treeningkavad ei andnud tulemusi. ja ikka kasvab küll.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Schwarzu tegi ju vist 25 seeriat biitsepsile ja sama palju triitsepsile, selleks peab ikka väga hea füüsis olema...sa ise alles 17. Käsi pea 40... kui pikk muidu oled.... ja olete kindel, et keegi pole teile proteiini pähe müünud väikseid tabletikesi?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

raudbetoon et tablette pole pannud. schwarz tegi tõesti üle 20 seeria. asjaga hakkasin tegelema mingi 14-15 aastaselt. mingi 16 aastaselt viskas kopa ette. areng polnud piisavalt kiire. siis copisinki natuke schwarza treeningkava ja hakkasin nii et silme eest must rauda tõstma. pikkust 186 kaal 82 ja rasva on minimaalselt. enda arvates pole midagi erilist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Incucu

Mida te nüüd mögisete T kallal... Kahju on, et teisel areng kiire on või?

Minul oli täpselt sama probleem vähem kui 2 aastat tagasi... Olin siis ka 17 (ja biits 39). Kätele, õlgadele, ja seljale tekkisid jubedad punased venitusarmid! Ja kui veel trenni tegin siis muutusid need tumepunasteks. Alguses olin rumalast peast nende üle uhkegi, et näete, kasvan nahast välja, kuid õnneks küsisin siiski targematelt inimestelt nõu! Ja ausaltöeldes on jube rõve, kui siis tullakse keemikuks sõimama, kui abi palud... (väga tuttav tunne mulle). Esimestel treeningaastatel on paljudel areng nii kiire et ei nahk ega liigesed ei jõua lihastele järgi, kõike seda põhjustas minu puhul vähemalt (ja usun ka et T puhul) head geneetilised eeldused lihase kiireks arenguks + tappev trenn... Ja ise ma polnud (ega pole ausaltöeldes siiani) peale taastusjookide ja muu sellise isegi mingeid tablette näinud, rääkimata kasutamisest!

Mina kasutasin nende naharebendite puhul imepisikest ja kallist geeli nimega "Contractubex". Vaata http://www.magnum.ee/cgi-bin/script/kaup?a...&enable-zero=no. Seda kasutavad tavaliselt rasedad naised, kui neil kõhu kasvades sinna naharebendid kipuvad tekkima. Peale selle määrisin enda rebendeid tavaliste nahka-pehmendavate kreemidega. Ja minu kurvastuseks pidin ka mõneks ajaks treeningkoormust vähendama, et lasta nahal taastuda.

Nüüdseks on kõik rebendid taandunud ja õnneks on armid suhteliselt märkamatud.

Igaljuhul soovitan sul ennast kiiresti ravida ja mitte igasugustest jobudest lasta ennast häirida, kes ise ei arene ja teisi keemikuks sõimavad. Ole tubli!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline

Ega jah mõni lihtsalt areneb kiiremini. :)

Peaks kah Colemani kava järgi trenni tegema.

Siis vist poen nahast välja.:))Lihtsalt lihas kasvab meeletu kiirusega ilma igasuguste aineteta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline

minul vist geneetilised arenguvõimeid pole, sellepärast imestangi, et T ja teistelgi areneb nii, et rebenb. Kui mina oma nahka venitan, veni see küll päris palju. Aga noh ma pole teab mis vatti lihastele ka andnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline

Tean juhust, kui inimesel on õlavars rebendeid täiesti täis. Samas ei saaks öelda, et ta ülemõistuse suur oleks olnud - täiesti tavaline treenintud käsi. Tableti ega süstiga tal kindlasti pistmist polnud, olen selles üsna kindel.

Veel tean inimest kes trenni üldse ei tee ja on lihtsalt paks - samuti nahk meeletult rebendeid täis.

Mõnel inimesel pole nahk lihtalt elastne ma arvan.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest bohemianrhapsody

Äkki keegi oleks nii hea, ja ütleks, kus seda Swarzu treeningkava saab näha? vaataks, äkki leian midagi uut ja huvitavat...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

thanks incucu. see tekst oleks nagu mu enda kirjutatud. ma olin samuti alguses rebendidte üle uhke - kasvab nii et rebeneb. igatahes kavatsen ma nüüd geelide abiga rebendeid leevendada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest taavi240

Tervist kõigile,

Tahtsin küsida naharebendite kohta natuke...tekkisid nad mul juba ca. aasta tagasi ja nad ei taha ´väga ära minna, panen sinna igast kreeme ja asju, aga ei midagi..

Kas aitab ainult aeg või on midagi targemat?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kahju kuulda...endal on sama probleem.

Algul taandusid nad küll veic, osad kadusid isegi päris ära, aga nüüd mingi aasta jooxul ple paranemisest märkigi

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

asi on veel sedavõrd hull et kui suuremaks kasvad ja edasi tahad areneda lähevad ka armid suuremaks. ei tea kus see rebenemise piir on aga mul on mõned juba üle 10 cm. ja vastupidi kui vett ja rasva alla võtta muutub nahk lõdvemaks ja siis muutuvad armid punaseks ja paistavad veel eriti hästi välja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

no minu arvamus oleks, et vähem keemiat, vähem rebendeid. Mis kuradi moodi te nii ruttu kasvama hakkate, et nahale tekivad rebendid? Vastus on kas metaan vms. Kuskile keegi ütles, et kui areneda õiges tempos, siis areneb nahk ka kaasa...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

arvan ikkagi, et asi on nahatüüpidest. Mõnel on lihtsalt erinev nahk, kui teistel. Kui veel kasutada sheike ja kreatiine, siis on kasv maximaalne ja nahk hakkabki rebenema...vot see omn minu arvamus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

sa võid ju mind ja mõnesid veel keemikuteks kutsuda kui see sulle rahulolu valmistab, aga kuidas sa seletad ära fakti, et 17 a 190 cm pikal, 80 kg raskel noorel kutil kes hobikorras käib vahepeal jõusaalis kui viitsib (ja mingist lihasmassist pole tema puhul küll juttugi) on ka näiteks põlvedel venitusarmid ja mitte mingid mikro vaid ikka päris makro kohe. ja punased ka pealekauba. mina arvan, et asi on geenides ehk nahatüübis. või kuidas?!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kle hatebreed, no offence dude aga kas sa vahel mõne asjaga rahul ka oled. Sul paistab alati midagi eriti kurja varuks olevat.

Mul on ka jalgadel venitusarmid ja ühinen täiesti selle nahatüübi teooriaga. Side lõpp:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×