Jump to content
Indrek Viska

2009 aasta FitShop müüja tiitli võitis Kristjan Johannes Konsap alias Kirp

Recommended Posts

Lisaks kõigele heale mis te täna siin Kirbust kuulnud olete, lisan, et õhtuti pärast tööpäeva lõppu Eedenis, käib Kirp Tartu Raadi linnaosa hooldekodus suppi jagamas ning vanematele proadele teeb seal puuritantsu, lisaks ei saa mainimata jätta tema pühapäevahommikused kirikuskäimised ning meeldivad palvetunnid kodututele Eedeni parklas :D

Kirbu Tallinna venna maja on omaette vaatamisväärsus :D;)

Pea vastu, Kirp!

:P

Igati mitmekülgne vend:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jah. Ennegi on nii läinud, et kirp ütleb "Me love you long time" ja siis läheb kõik silme eest mustaks.

Sellepärast see mees mulle oma visiitkaardi siis andiski - "Me love you long time" :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sellepärast see mees mulle oma visiitkaardi siis andiski - "Me love you long time" :D

Tavaliselt pakutakse mulle ikka seda "tissi-tussi-kalendrit" võõraste fitnessimeeste naistega, aga Kirp oli esimene pädev mees, kes mulle kalendri asemel kuskilt oma secret stashist Olimp proteiinipakikese pealekauba andis. Esimest korda tundsin, et mees mõistab, mida mul vaja ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kirp on kahtlemata üks tubli fellas ja kindlasti ära teenind selle :D

Põhimõtteliselt võiks vist kirbule antud sissekannete põhjal ühe korralik ülistuslaulu (OODi) kirjutada. Ehk siis OOD KIRBULE vms.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×