Jump to content
Aelita

kas mingi valemiga annaks ka proportsioone muuta?

Recommended Posts

surfasin siin foorumis ja lugesin sarnaseid teemasid, aga minu mure paistab natuke teistmoodi olevat, nii et otsustasin siiski uue teema teha.

minu mureks on vööümbermõõt, nagu ilmselt paljudel teistelgi naistel. selle vahega, et rasva arvelt ja toitumist piirates vööümbermõõtu ilmselt korrigeerida ei annaks, olen isegi alakaalus. häirib konkreetselt see, et vööümbermõõt on puusa- ja rinnaümbermõõduga võrreldes suht suur. tahaks rohkem liivakellefiguuri saada. mida annaks selle heaks ära teha? pekki, kui sellist kõhul pole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
surfasin siin foorumis ja lugesin sarnaseid teemasid, aga minu mure paistab natuke teistmoodi olevat, nii et otsustasin siiski uue teema teha.

minu mureks on vööümbermõõt, nagu ilmselt paljudel teistelgi naistel. selle vahega, et rasva arvelt ja toitumist piirates vööümbermõõtu ilmselt korrigeerida ei annaks, olen isegi alakaalus. häirib konkreetselt see, et vööümbermõõt on puusa- ja rinnaümbermõõduga võrreldes suht suur. tahaks rohkem liivakellefiguuri saada. mida annaks selle heaks ära teha? pekki, kui sellist kõhul pole.

Kui alakaalus oled siis normaalselt sööma hakkamine ja trenn kindlast pilti natuke paremaks muudavad , kuigi ega geneetika vastu ei saa. Tuharalihast ja õlga hoolega treenima :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

aitäh vastajatele!

eks mul vist jah lihtsalt kehatüüp selline, tuleb leppida.

mis alakaalu puutub, siis väga ekstreemne see ei ole, 168/51. pigem võiks vast lihast kasvatada ja selle arvelt proportsioone parandada. elan kahjuks maal ja trennivõimalustega kiita ei ole, nii pean ise pusima. siin lehel on õnneks ka minusugusele ullikesele harjutusi stiilis "puust ette ja punaseks". :rolleyes:

ehk saan hakkama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
aitäh vastajatele!

eks mul vist jah lihtsalt kehatüüp selline, tuleb leppida.

mis alakaalu puutub, siis väga ekstreemne see ei ole, 168/51. pigem võiks vast lihast kasvatada ja selle arvelt proportsioone parandada. elan kahjuks maal ja trennivõimalustega kiita ei ole, nii pean ise pusima. siin lehel on õnneks ka minusugusele ullikesele harjutusi stiilis "puust ette ja punaseks". :rolleyes:

ehk saan hakkama.

Julge pealehakkamine on vähemalt pool võitu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui tahad vormikamat keha, siis võid ju ülakeha arendada, siis on proportsioonid paremad ja puusa laius ei tule nii selgelt esile!

puusa laius ei olegi probleemiks, pigem kipub ta just liiga kitsas olema.

tahaks kas keskkohta kitsamaks, või puusa- ja rinnaümbermõõtu suuremaks. hetkel on mõõdud 88-66-88. rinda ilmselt väga oluliselt kasvatada ei anna :rolleyes:, aga ehk saab puusa ja tuhara natuke vormikamaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
puusa laius ei olegi probleemiks, pigem kipub ta just liiga kitsas olema.

tahaks kas keskkohta kitsamaks, või puusa- ja rinnaümbermõõtu suuremaks. hetkel on mõõdud 88-66-88. rinda ilmselt väga oluliselt kasvatada ei anna :rolleyes:, aga ehk saab puusa ja tuhara natuke vormikamaks.

Minul suht samad mõõdud, puus ja rind 2 cm küll rohkem, aga ei ütleks, et pliiatsi moodi välja näen

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

marjasha, ma oleks väga õnnelik, kui saaks puusale ja rinnale 2 cm juurde (või vöökohast paar senti maha). sul siis ju väga head proportsioonid! mul kisub aga pigem sinna pliiatsi poole :D

tigerkutsu, 34 olen. kas vanus mängib proportsioonide puhul suurt rolli? et siis ...maha kanda? :rolleyes:

aitäh kõigile, kes viitsisid sõna võtta! üritan seda korsetiasja proovida ja seljalihast arendada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
puusa laius ei olegi probleemiks, pigem kipub ta just liiga kitsas olema.

tahaks kas keskkohta kitsamaks, või puusa- ja rinnaümbermõõtu suuremaks. hetkel on mõõdud 88-66-88. rinda ilmselt väga oluliselt kasvatada ei anna :rolleyes:, aga ehk saab puusa ja tuhara natuke vormikamaks.

Selline keskkoht on tavaliselt ka nö väheliikuv. Venitusharjutused võta programmi. Painutused kyljele, ette, taha. Ringid. Lisaks lõdvestus, pingutus, venitusprogramm, midagi kõhutantsu stiilis.

Tee jalga, tuharat ja õlga suuremaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Treenid selja laiemaks siis muutub ka proportsioon kõhu ja rinna osas. Eest vaates liivakella moodustab ikkagi V. Korraik seljatrenn.

Kui selg treenida laiemaks, siis läheb minu meelest rind väiksemaks. Seda olen ise kogenud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eks iga korraliku trenniga kipub rind naistel väiksemaks minema...

Oleneb muidugi trennist ja ka söögist. Paljudel, kes ntx teevad BP ja söövad seda, mis juhtub, läheb rind ikka tublisti suuremaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui selg treenida laiemaks, siis läheb minu meelest rind väiksemaks. Seda olen ise kogenud.

Rind iseenesest väiksemaks, rinnalihas suuremaks :rolleyes: Kuigi ka rind läheb väiksemaks vaid dieedi korral, normaalselt toitudes ja treenides ei juhtu temaga midagi "halba" :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Rind iseenesest väiksemaks, rinnalihas suuremaks :rolleyes: Kuigi ka rind läheb väiksemaks vaid dieedi korral, normaalselt toitudes ja treenides ei juhtu temaga midagi "halba" :D

Hmm, selge, nüüd sain tegelikult asjale pihta, mis toimub. :o (Rind iseenesest väiksemaks, rinnalihas suuremaks)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui selg treenida laiemaks, siis läheb minu meelest rind väiksemaks. Seda olen ise kogenud.

ma arvan, et saan aru, mida sa mõtled. ilmselt pead sa silmas eelkõige optilist üldmuljet. võtame näiteks rinnahoidjate korvide suurused: 75 A-le vastab 70 B.

mida laiem on rinnakorv, seda väiksem tundub optiliselt rind, kuigi massilt võib ta sama suurusega olla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
minu mureks on vööümbermõõt, nagu ilmselt paljudel teistelgi naistel. selle vahega, et rasva arvelt ja toitumist piirates vööümbermõõtu ilmselt korrigeerida ei annaks, olen isegi alakaalus.

Minu ennustus on, et Sa sööd 2-3 korda; üldjuhul hommikul kas mingi võileiva või jood ainult kohvi/teed, tööl kerge prae ja õhtul näksid niisama midagi külmikust.

Ära jummala pärast toitumist piirama hakka. Tüüpiline viga.

Kirjuta palun enda päevane toitumine siia.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu ennustus on, et Sa sööd 2-3 korda; üldjuhul hommikul kas mingi võileiva või jood ainult kohvi/teed, tööl kerge prae ja õhtul näksid niisama midagi külmikust.

Ära jummala pärast toitumist piirama hakka. Tüüpiline viga.

Kirjuta palun enda päevane toitumine siia.

Suur aitäh, et viitsid seda teemat arutada!

Natuke piinlik on oma päevast toitumist siia kribada, tean isegi, et eriti tervislikult ma ei toitu. Aga noh, mis siis ikka, teen proovi. :D

Olen suht koht permanentne näksija, söögivahed naljalt üle 2 tunni ei veni.

Hommikul söön tavaliselt kaks täisteraleivaviilu rohke taluvõi ja juustuga+ piimakohv suhkruta. Sama menüü kordub tavaliselt kahe tunni pärast, ainult leivakate varieerub. Vahel söön lisaks veel mingi magusa koogi või näksin küpsiseid.

Lõunaks (nii umbes kella 15 paiku) söön korraliku prae toorsalati ja kartuliga. Viimasel ajal olen hakanud eelistama kala ja kana, aga sageli söön ka seapraadi.

Peale tugevat lõunat söön mõne aja möödudes midagi magusat, tavaliselt šokolaadi, mida olen viimasel ajal üritanud pähklitega asendada. Nii et päevas kulub oma 100 grammi sarapuupähkleid või mandleid.

Õhtul enam midagi suuremat ei söö. Kui viitsin, teen värsket salatit või söön jälle šokolaadi või mõne täisteraleiva singi/juustuga.

Alkoholi ei tarbi üldse, magusaid mullijooke samuti mitte.

Saan ise ka aru, et tarbin liiga palju süsivesikuid, aga kuna kaaluga kunagi probleeme pole olnud, pole osanud/ viitsinud ennast ka piirama hakata. Ei julge isegi kokku arvutada, palju ma endale päevas kaloreid sisse ahmin :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mis alakaalu puutub, siis väga ekstreemne see ei ole, 168/51.

Eeldan, et oled Ectomorph, seega Sinu päevane kaloraaz võiks olla 1530 - 1683.

Kui oled valmis SÖÖMA, siis saada PM`ga enda e-mail. Saadan konkreetse toitumisplaani.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Megaburgeris on 1055,1kcal, lõunal see sisse ja küll kasvad. :D Ameerikas toob treener isegi tippvõrkpalluritele peale trenni mõnikord burksi, a ega see päris õige ei ole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×