Jump to content
Annekene

Kuidas toituda öösiti?

Recommended Posts

Tean, et öösiti söömine pole kuigi tervislik aga kuna teen vahetustega tööd siis tahes või tahtmata olen mõned ööd üleval. Mida siis öösel süüa ja kuidas toituda ka järgmine päev kui pool sellest kulub magamisele.

Loodan, et oskate mind aidata, sest ise ma olen siinkohal nõutu!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise käin ka öötööl. Ma öösiti söön nagu eelpool mainiti aeglaseid valke, midagi muud suurt mitte kuna mul tavaliselt võimalus silmad looja lasta vahelduva eduga, et ei hakka ilamasjata energia sisse laadima. Üldiselt öine toitumine peakski sellest olenema palju tööl energiat raiskad, kui istud seal ja niisama lööd aega surnuks siis piisaks vast kergest salatist, pähklitest või kodujuustust jne. Naistel tihtipeale kombeks puuvilju räigelt sisse libistada, öösel seda küll ei tasu(igaksjuhuks - hoiatuseks).

Muudetud kasutaja Arx07 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu esimene töökoht oli samuti öövahetustega, kui tööle läksin, kaalusin 52 kilo, jõutrenni see aeg väga ei teinud, seega ei olnud ka alakaalus, lihtsalt noor sale tüdruk. Kuna tööks oli põhiliselt toidu müümine, said õhtuks osadel söökidel realiseerimisajad läbi ja võisime need ise nahka pista, oma palka toidu peale ei tahtnud kuutada, seega kasutasin võimalust ära. Jama oli selles, et enamus neist "riknema läinud" asjadest olid ülimaitsvad saiakesed, koogikesed, pirukad jne... tervislikust toitumisest polnud mul sell ajal aimugi. Nii olingi poole aastaga 8 kilo juurde võtnud, ainevahetus tuksis, teksad üle tagumiku enam hästi minna ei tahtnud. Õnneks lahkusin sealt kohast, kuna hakkasid piinama ka muud jamad seoses pideva öise ülevalolekuga. Kaalutõus jätkus veel paari kilo võrra 3 kuu jooksul, suve lõpuks olin suht põrsas juba, mind "päästis" kasvaja eemaldamine selgroolt, peale oppi läksid kilod kolinaga alla... Ainevahetus pole siiski enam endiseks läinud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina sõin ka öösel täpselt samamoodi nagu ma päeval sõin. Ei juhtunud mul sellest küll midagi, aga öösel töötamine on suht ropp asi. Valge inimene peaks ainult päeval töötama :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

algajal öötöötajal minuarust öösel süda lööb aeglasemalt kui päeval. Ja üldse on uimane - aeglane olek. Seetõttu tuleks vähem süia algajal öötöölisel. Kui juba aga elu käibki öökulli moodi kenasti, et öösel ollaksegi energilised, siis peaks sööma normaalselt ikka, nagu tava inimesed päeval söövad. Ma arvan nii.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Miks te öötööl olles sööte spetsiaalselt aeglaseid valke? Kui öö ja päev on ära vahetatud, siis süüakse samamoodi ikka, kui öötöö just magamine pole.

Või mis vahet sel on, et öö on? Maol ja lihastel on kindlasti pohhui, et väljas pime on..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oskate seletada miks, siis ma tagem.

Jutu mõte oli,et ei maksa süsivesikutega liialdada.

Asi pole selles,et puuvilju üldse ei tohi öösel süüa - ikka võib - aga just naised on tihti täiesti veendunud,et puuviljad on vaata et dieettoit,et võib süüa hoogsalt, :rolleyes:

No ei ole ikka nii.Eks vaata ise kaluriarvuti alt,palju ntx banaanid või õunad ... etc kaloreid sisaldavad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ise käin öötööl juba aastakümneid.

Ja minu jaoks on öö ikka öö;massikogumisega minul probleeme ei ole,seega ei söö öösel ei kodus ega tööl.

aga järgmisel päeval mingi osa läheb ikka magamise alla ma eeldan. kas sa siis töölt tulles sööd ja lähed magama või kuidas sul see süsteem välja näeb?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
aga järgmisel päeval mingi osa läheb ikka magamise alla ma eeldan. kas sa siis töölt tulles sööd ja lähed magama või kuidas sul see süsteem välja näeb?

Minul just nii asi käbki,nagu ütlesid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
aga järgmisel päeval mingi osa läheb ikka magamise alla ma eeldan. kas sa siis töölt tulles sööd ja lähed magama või kuidas sul see süsteem välja näeb?

Jah, umbes nii käibki. Vahest ei söö enne magamaminekut aga kui päeval vahepeal ärkad siis kohutav nälg. Ja kuna tihti juhtub, et kaks ööd järjest siis magad kellast kellani ja tahes või tahtmatult ma ärkan päeval, söön ja jälle magama. Ja kui mul on järgmine päev vaba aga ma ärkan alles kella 15 paiku, mida ma siis sööma pean ka hommikusööki või lõunasööki?????

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×