Jump to content
davlenije

reflex tooted

Recommended Posts

mida arvate reflex toodetest. on keegi neid kasutanud, kui jah, siis kas jäite rahule...nimelt ise plaanin osta valku, vitamiine ja omega3-e

www.reflex.ee on see firma usaldusväärne? nimelt olen kunagi midagi nende kohta kuulnud...aga ei midagi konkreetset.

tänud vastuste eest!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mida arvate reflex toodetest. on keegi neid kasutanud, kui jah, siis kas jäite rahule...nimelt ise plaanin osta valku, vitamiine ja omega3-e

www.reflex.ee on see firma usaldusväärne? nimelt olen kunagi midagi nende kohta kuulnud...aga ei midagi konkreetset.

tänud vastuste eest!

Usaldusväärne jah. Olen nende tooteid tarbinud ja olen rahul.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mina ei saa üldse aru, miks inimesed omega3 kapslitena söövad...

minge apteeki, ostke pudel sidrunimaitselist mölleri kalaõli (kindel kvaliteet ja auhinnatud). viimati sain 76 kr eest 250ml pudeli.

See teeb sama mis 250 kapslit! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Saasteained on suur probleem; kalades võib esineda toksiine, nagu elavhõbe, dioksiinid ja PCBd, mis on tervisele kahjulikud. Kuidas möller toodetgea selles osas lood on? ntx reflexil on protseduurid, mille käigus kõik Reflex omega-3 rasvhapped puhastatakse kõigist saasteainetest :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ma täitsa usun. olen ise kasutanud kunagi whey gold standarti, hea toote oli. aga, vot tahaks just reflexi tooteid proovida. eriti Nexgen The Evolutionary Vitamin, omega 3-me ja siis micro wheid

Väga kvaliteetsed tooted on ja rõhuvad just puhtusele, ise tarbin reflexi krill oili kuna se puhtam ja efektiivsem kui tavaline omega .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Saasteained on suur probleem; kalades võib esineda toksiine, nagu elavhõbe, dioksiinid ja PCBd, mis on tervisele kahjulikud. Kuidas möller toodetgea selles osas lood on? ntx reflexil on protseduurid, mille käigus kõik Reflex omega-3 rasvhapped puhastatakse kõigist saasteainetest :lol:

Kalaõli on puhtam kui kalamaksaõli, mille puhul räägitakse tänapäeva reostuse tasemest. Kui kalaõli ei julge võtta siis samahästi ära söö kala kah. Ning lisaks linaseemneõli sisaldab veelgi rohkem omega 3 kui kalaõli.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×