Jump to content
Homer

Jõusaaliriided ja muud spordiriided

Recommended Posts

Särk peaks olema piisavalt suur, sest kitsast särki on peale trenni higisena raske seljast ära saada. Võiks olla normaalne varrukatega särk. Maika särk on halvem, jätab osa seljast ja õlgadest paljaks ja kui veel higine ka oled võib kükkimisel kang seljas libiseda.

Püksid peaksid sellised mis ei segaks kangiga kükkimist. Ehk kui tegemist pikkade pükstega siis peaksid need olema venivad. Talvel on saalid külmemad ja siis on pikad püksid paremad.

Jalanõud peaksid olema tugeva tallaga. Tavaliste tossudega ei saa normaalselt kükke teha. Kõige paremad on spetsiaalsed tõstekingad, need on küll kallid aga samas oma hinda väärt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pigem olla soojemalt riides kui õhukeselt, olen ise päris mitu korda trennis külma saanud, sest alati on kuskil saali nurgas salakaval tuuletõmbus või ventilatsioon. Nüüd olen targem: pikad püksid ja dressipluus peal :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pigem olla soojemalt riides kui õhukeselt, olen ise päris mitu korda trennis külma saanud, sest alati on kuskil saali nurgas salakaval tuuletõmbus või ventilatsioon. Nüüd olen targem: pikad püksid ja dressipluus peal :D

Lisaks selle suudab kuum lihas suuremat jõudu genereerida, nii on mulle vähemalt mulje jäänud :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere!

Arvan, et ma pole ainuke, kes pole väga rahul meie spordipoodides pakutavaga...ühesõnaga peamiselt huvitavad mind aeroobikariided, sportlikud vaba-aja rõivad ning erinevad aksessuaarid (spordikotid jne).

Ühesõnaga, olen tuhlanud netis ringi ja leidnud päris häid e-poode, aga aga...Eestisse sealt tellida ei saa kahjuks.

Kas keegi siinkäijatest on avastanud mõne hea e-poe, mis puudutab spordikaupu ning mis võimaldaks ka Eestisse kaupa tellida? Oleksin väga tänulik!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere!

Arvan, et ma pole ainuke, kes pole väga rahul meie spordipoodides pakutavaga...ühesõnaga peamiselt huvitavad mind aeroobikariided, sportlikud vaba-aja rõivad ning erinevad aksessuaarid (spordikotid jne).

Ühesõnaga, olen tuhlanud netis ringi ja leidnud päris häid e-poode, aga aga...Eestisse sealt tellida ei saa kahjuks.

Kas keegi siinkäijatest on avastanud mõne hea e-poe, mis puudutab spordikaupu ning mis võimaldaks ka Eestisse kaupa tellida? Oleksin väga tänulik!

Varsti, varsti tekib üks pood juurde. :D

Kui ostjaid on siis ei näe põhjust, miks mitte üldist spordikraami ka sinna muretseda ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere!

Arvan, et ma pole ainuke, kes pole väga rahul meie spordipoodides pakutavaga...ühesõnaga peamiselt huvitavad mind aeroobikariided, sportlikud vaba-aja rõivad ning erinevad aksessuaarid (spordikotid jne).

Ühesõnaga, olen tuhlanud netis ringi ja leidnud päris häid e-poode, aga aga...Eestisse sealt tellida ei saa kahjuks.

Kas keegi siinkäijatest on avastanud mõne hea e-poe, mis puudutab spordikaupu ning mis võimaldaks ka Eestisse kaupa tellida? Oleksin väga tänulik!

Aeroobika riidedi ja aksessuaare saad vaadata www.betterbodies.se endale sobivas Fitshopi poes saad vormistada tellimuse või võid ka saata otse tellimus@gasp.ee (lihtsalt märgi juurde toote kood, suurus ja oma kontaktandmed ja ka Fitshop millisest soovid kauba kätte saada).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

US Mesh training pant,Terry shorts, US Mesh training pant,Terry shorts

on keegi neid pükse ostnud?

1) http://fitshop.fitness.ee/Spordi-_ja_vabaa...1/readmore/317/ (mõtlesin alguses halli värvi osta aga kardan et korraliku trenniga võib tagaots märjaks minna ja seda on pükstel ka näha)

2)http://fitshop.fitness.ee/Spordi-_ja_vabaaja_riided/1/readmore/315/ (pikkadega tavel hea treenida)

kuidas istusid jalas ja kuidas trenni oli teha?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hallide Therry shortsidega olen inimesi trennis näinud, siiani ei ole tähendanud, et kellelgil nö tagumik märg oleks olnud. Püksid on suht paksust materialist, seega et nad läbimärja effekti annaksid, peaks toimuma istuvas asendis kõva higistamine.

US Training pant on endal olemas ja jalas on mugavad, lasevad hästi õhku läbi ja on avara lõikega. Jalapäeval eelistan ikkagi lühikesi pükse, kuid muuks trenniks sobivad hästi. Samuti võib mitte väga külma ilmaga ka vabaaja pükstena kasutada.

Loodan ,et infost on abi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hallide Therry shortsidega olen inimesi trennis näinud, siiani ei ole tähendanud, et kellelgil nö tagumik märg oleks olnud. Püksid on suht paksust materialist, seega et nad läbimärja effekti annaksid, peaks toimuma istuvas asendis kõva higistamine.

US Training pant on endal olemas ja jalas on mugavad, lasevad hästi õhku läbi ja on avara lõikega. Jalapäeval eelistan ikkagi lühikesi pükse, kuid muuks trenniks sobivad hästi. Samuti võib mitte väga külma ilmaga ka vabaaja pükstena kasutada.

Loodan ,et infost on abi.

tänud info eest!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest püks

kust saaks osta endale samasuguseid liibukaid nagu "sinu küljes trennis,, . marek morozovil.

oleks hea siis kui öeldakse kust poest täpsemalt saab ja kuskohas.

soovitavalt siis tartu poode.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kust saaks osta endale samasuguseid liibukaid nagu "sinu küljes trennis,, . marek morozovil.

oleks hea siis kui öeldakse kust poest täpsemalt saab ja kuskohas.

soovitavalt siis tartu poode.

Ma ei mäleta küll täpselt, millised püksid tal olid, aga GASPil on ühed lühikesed liibukad täiesti olemas, mis sobivad ideaalselt jalatrenniks: http://ee.gasp.nu/mens/pants/logo-hotpant-black/

Neid on meil ka Fitshop Eedenis müügil olnud, kui soovi on, saab sinna tellida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nike Pro omad on mul endal olemas ja mugavad, kuid nad on pikavõitu. Gaspi omad on lühemad ja need olid M.M ka selles videos jalas.

kas mõtled neid mis kirp soovitas?

kui jah siis morozovil olid küll pikemad liibukad,need püksid on natuke liiga lühikesed.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Liibukaid on ka erinevates mõõtudes siiski.. Täispikad, põlvini ja poole reieni - nii meestel kui naistel. Leiad igast hästivarustatud spordipoest, hind 500-1500

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas teie arvates on normaalne ning sobilik kanda jõusaalis sellist treeningsärki? Mõnel lehel on kirjas, et see on sportrinnahoidja aga mõnel lehel on kirjas et on treeningpluus. Kõik arvamused ja mõtted on teretulnud :Dmichelle-waterson-nike-sports-bra-thumb-266x400-9243.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×