Jump to content
nicobellic

2 probleemi

Recommended Posts

Mul hetkel 2 probleemi, mis teevad muret. Oleks tore saada mingit nõu/abi.

Probleem 1:

Septembri kuu algul kukkusin sügismatkal õla peale, hakkasin vastutegevuse eest ära jooksma ja koperdasin ning maandusin õla peale, valu oli üsna tugev. Jätkasin matka kätt hoidsin paigal, sest liigutada oli valus, öö magasime kattevarjude all ja ega ma eriti magada ei saanud valu tõttu järgmine päev kui asi oli läbi läksin kojujõudes traumapunkti kus tehti röntgenpilt mis murdu ega midagi ei näidanud ja arst soovitas lihtsalt fastum geeli määrida peale. Määrisin üsna korralikult+lisaks sain vahepeal õlale massaazi. Kuid nüüd on juba jaanuar ja mu õlg teeb ikka valu. Enam mitte küll nii, nüüd saan vabalt liigutada, aga kui mingi raskust tõstma hakkan on jälle jama. Mis tegema peaks? Andma veel aega?

Probleem 2:

Detsembris õnnestus enne jalgpalli trenni jalale viga teha. Enne trenni läksin varem kohale, oli üsna külm ilm natuke olin niisama siis aga oli meie mäng algamas ja mõtlesin, et hakkan oma külmi jalgu soojaks tegema. Hakkasin siis kätega varbaid puutuma ja tunned kuidas reies käib 3 raksu läbi, natuke valus oli aga ei teinud sellest eriti veel välja, mängu ajal hakkas aga järjest rohkem see tundma andma. Peale seda jätsin trenni pooleni ja präegugi veel ei käi. Olen jalale puhkust andnud. Lootes, et läheb üle, nüüd hakkasin määrika ka fastum geeli sinna. Käija ma saan rahulikult aga nagu natukenegi midagi rohkem teha siis tunnen seal valu. Valu piirkond on kuskil suhteliselt põlveõndlast algab ja kuni kuskil 10-15 cm ülesspoole.

Olen kuulnud, et peaks vaikselt hakkama venitama, olen korra proovinud ja see oli üsna valus ja palju ei saa, ning otsustasin hetkel mitte venitada, pärast midagi hullemat tuleb hoopis. Tahaks teada, et võib venitada või mis ma tegema peaks? Andma aega nagu õlale?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma soovitaks perearsti külastada,ta oskab suunata või nõu anda.

Selle esimese asja kohta ütleks, et mõni arst ka vahel eksib. Kui ikka nii kaua on jamanud, siis kohe arsti juurde.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Natuke offtopic, aga minul pole fastum geel ega sarnased geelid üldse mõjunud. Oli vahepeal õlgadega probleeme, määrisin, mitte mingit vahet ei tundnud. Samuti paar aastat tagasi oli reiega probleem siis ka määrisin ja no ei mingit mõju. Mitte pisematki.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Natuke offtopic, aga minul pole fastum geel ega sarnased geelid üldse mõjunud. Oli vahepeal õlgadega probleeme, määrisin, mitte mingit vahet ei tundnud. Samuti paar aastat tagasi oli reiega probleem siis ka määrisin ja no ei mingit mõju. Mitte pisematki.

sama siin..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

On palju teisigi peale fastum geeli.Fastum geel on jah selline lahjem.Ma tõmbasin ükskord selja tööl ära,arst soovitas ühte kreemi.Peale panin seda ,oli siuke tunne nagu keegi põletaks leeklambiga.Aga aitas.Järgmine päev oli korras.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Põhimõtteliselt arsti juurde ma ei kipu, sest peaaegu alati ainus mis tehakse on, saadetakse mind igale poole erinevatesse linnadesse teiste arstide juurde ja kokkuvõttes ei midagi.

Mis mul üldse selliste sümptomite järgi olla võib? Lihase põletik?

Lähen homme vast apteeki ostan uue geeli. Hakkan reiele määrima peale seda rõhkside peale ja loodan, et läheb paremaks. Vaikselt venitada oleks tark tegu või mitte?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Endal randmega probleeme mõnikord, just täna ostsin " Kräuterhof - soojendav geel lihaste ja liigeste hoolduseks, hobusepalsam extra tugev " . Sääred olid reedest väga valusad, kõndimisega oli raskusi. Kandsin peale, 5 minutit põletas ja peale seda valu kadus täielikult. Hobusepalsamid on väga head :D Olen üsna kindel, et see aitab randmevaluga ja ka sinu jala ja õlavaluga. Apteegist ostsin, hinnasilt on 82 eeku.

Varem randmevaluga olen läinud enne trenni kooliarsti juurde, kes on andnud fastum geli. See on kõige mõtetum asi üldse, kõik sportlased kellega rääkisin ütlesid, et see on saast. Kõige paremad ongi hobusepalsamid, kui hobuste lihaseid ravivad siis toimivad sinu omadega ka :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Endal randmega probleeme mõnikord, just täna ostsin " Kräuterhof - soojendav geel lihaste ja liigeste hoolduseks, hobusepalsam extra tugev " . Sääred olid reedest väga valusad, kõndimisega oli raskusi. Kandsin peale, 5 minutit põletas ja peale seda valu kadus täielikult. Hobusepalsamid on väga head :D Olen üsna kindel, et see aitab randmevaluga ja ka sinu jala ja õlavaluga. Apteegist ostsin, hinnasilt on 82 eeku.

Varem randmevaluga olen läinud enne trenni kooliarsti juurde, kes on andnud fastum geli. See on kõige mõtetum asi üldse, kõik sportlased kellega rääkisin ütlesid, et see on saast. Kõige paremad ongi hobusepalsamid, kui hobuste lihaseid ravivad siis toimivad sinu omadega ka :(

Kust apteegist sa hobustele mõeldud palsamit ostsid :D see on ikka inimestele mõeldud nimi on lihtsalt hobusepalsam, õiget asja saab hipodroomilt hobuse poest 1L pudel maksab 235kr ja töötab väga hästi

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kirjelduste järgi sobiks jahutav.

Hobusepalsam Extra tugev - Soojendav geel lihaspingete ja liigeste hoolduseks

Väärtuslikud hobukastani ja punase viinapuu ekstraktid hoolitsevad hea verevarustuse eest. Sisaldab ka melissi, kummelit, humalat, palderjani, raudrohtu, puuvõõrikut ja apteegitilli. Sobib hästi pinges lihaste ja liigeste puhul, eriti enne sportimist või muid kehalisi pingutusi.

Hobusepalsam - Jahutav geel lihaspingete ja liigeste hoolduseks

Sisaldab väärtuslike ürtide (hobukastan, arnika, rosmariin ja põldmündiõli) ekstrakte. Sobib kasutamiseks lihase- ja seljavalu, põletike ja tursete leevendamiseks, samuti põrutuste, nikastuste, venituste, reuma ja veresoonte laienemise puhul.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vabandust, kirjelduse järgi tundub tõesti jahutav parem. Kuigi endal pole jahutavatega mingit kogemust ja soojendav on alati valude vastu aidanud. Võta jahutav siis ja räägi mulle ka kuidas töötab :(

See tekst on tihti samas üsna debiilne,tundub, et pakendisilte tõlgitakse kasutades google translator'it. Minu hobusepalsam hoolitseb minu heaolu eest ja sobib ka kehahoolduseks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nonii, siin paar päeva nüüd peale pannud. Tulemusi muidugi vara oodata. Sellise pealmise valu võtab ära natukeseks ajaks peale panemist aga pärast tuleb tagasi. Seestpoolt on ikka suht sama. Nädala kasutan veel siis kui ei toimu midagi rohkemat käin arstitädi juures ära.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nonii, olen nüüd tolle punase Kräuterhofi hobusepalsami omanik ja pean ütlema, et mingit muud geeli valu vastu ma enam vist kasutama ei hakka. See toimib igasuguste venituste ja kangestuste vastu väga hästi. Suured tänud soovitamast.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×