Jump to content
MoloM

Kanapugu/Lihasmagu

Recommended Posts

Teab keegi, mida ja kui palju sisaldab kanapugu/lihasmagu??

Hetkel ei ole pakendit käepärast. Kanasüdamed 20 % valku ja 8 % rasva. Pugud lähevad samasse kategooriasse.

Soovitan neid enne marineerida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hetkel ei ole pakendit käepärast. Kanasüdamed 20 % valku ja 8 % rasva. Pugud lähevad samasse kategooriasse.

Soovitan neid enne marineerida.

Kuidas Sa südameid täpsemalt toiduks kasutad? Mul tädi teeb neist pirukaid. Ise olen seni vaid kassi nendega toitnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuidas Sa südameid täpsemalt toiduks kasutad? Mul tädi teeb neist pirukaid. Ise olen seni vaid kassi nendega toitnud.

Retsepte on igasuguseid, saab teha salatit, suppi ja muud sellist.

Näide kuidas teha südamesalatit.

sydamesalat.jpg

250gr kanasüdameid

1 punt tammelehe salatit

1 sibul (valge või punane)

3 muna

~200 gr külmutatud rohelisi ube

1 spl vedelat mett

näpuotsatäis cayenne pipart

soola, pipart

Keeda munad, vähemalt 7 minutit, jahuta. Puhasta südamed rasvast ja kelmetest. Hauta ube pannil ca 5 min enne, kui lisad kanasüdamed. Südameid liialt praadides muutuvad nad vintskeks ja kummiseks. Hauta ube ja südameid koos umbes 10min, lisa vahepeal mesi ja maitsesta soola ja cayenniga. Rebi taldrikule salat, viiluta õhukeselt sibul ja lisa oa-südamesegu koos praeleemega. Koori ja lõigu munad 4ks, jaota taldrikutele, jahvata peale veidi soola.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuidas Sa südameid täpsemalt toiduks kasutad? Mul tädi teeb neist pirukaid. Ise olen seni vaid kassi nendega toitnud.

Minu koerad söövad toorelt :D

Meheraasule olen teinud korra... gurmee nazõvajetsa...

Marineeri neid enne. Kui ma leiutan mõne hea retsepti, siis saadan.

Muudetud kasutaja Aile poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Igas poes kindlasti mitte, ma elan Magistrali Rimi kõrval ja selles poes pole kunagi praktiliselt mitte midagi.

No kui päris aus olla siis on lõhet olnud 2 korda ulmeodavalt, mingi 40 krooni kilo.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Korra ostsin neid kanasüdameid ja ei osand miskit teha - otsisin mingit retsepti vms aga ei leidnud.

Aga süüa oli vaja.

1. puhastasin ära - lõikasin need arterid vms rasvaga ära

2 lõikasin pooleks

3 praadisin, maitsestasin soola ja sidruni pipraga

4 sõina ära

Nii head olid et pistsin 400g ehk siis karbitäie üksi nahka :rolleyes:

100g oli vist 20 g valku ja rasva 8g? No oleks pidand vähem sööma aga kõva trenn oli ka seljataga ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Paar päeva tagasi leidsin Rannamõisa suitsetatud broileripugud. 100 g sisaldab: 91 kcal, 18 g valku, 3 g rasva, 0 g süsivesikuid. Maitsevad ka hästi :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×