Jump to content
Youngforest

Ei saa aru:D

Recommended Posts

Mis teema selle surumise teemaga on, see kus ma panen et palju ma surun ja see arvutab et palju ma peanks suruma:D Aga ma ei saa sellest aru et seal on üks päev ja teine päev, aga ühel päeval on 9 nädalat??? Keegi selgitaks?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ei hakka uut teemat tegema, et kellel siis kõige rohkem juurde on tulnud ühe tsükkliga ? :P

Kaido lamades surumise kava järgi tehes tuli esimese tsükliga juurde 20kg. Hetkel teine tsükkel käsil, ei usu, et seekord nii palju juurde tuleb. Oleks rahul u 10 kiloga :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline

Endal tuli juurde ~10 kilo. Tsükli pidin aga 5. (ja poole) nädala pealt ära lõpetama, kuna vaheajal kooli jõusaali võimalik saada ei olnud. Olen ka suht algaja, aga minu arvates mu toitumise(pole eriti paigas) ja trenni kohta päris hea tulemus :D Vähemalt ise olen rahul...teen mõne kuu teist kava ja proovin jälle =)

Muudetud kasutaja taivox poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kaido lamades surumise kava järgi tehes tuli esimese tsükliga juurde 20kg. Hetkel teine tsükkel käsil, ei usu, et seekord nii palju juurde tuleb. Oleks rahul u 10 kiloga :D

Kust kohast selle kava saab?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kui oma meili siia paned, siis võin ka saata. usun, et Hr Leesmann ei pahanda :ph34r:

Kuidas sa saad lampi teisele oma kava anda, mis see talle annab ?? Kava on koostatud Hr.Leesmann poolt võttes arvesse konkreetse inimese näitajaid ja soove. Küsige otse Hr. Leesmanni käest. Minuarust on see kava küsimise teema siit foorumist aeg ajalt ikka läbi käinud... otsige see ülesse ja postitage oma soov sinna.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuidas sa saad lampi teisele oma kava anda, mis see talle annab ?? Kava on koostatud Hr.Leesmann poolt võttes arvesse konkreetse inimese näitajaid ja soove. Küsige otse Hr. Leesmanni käest. Minuarust on see kava küsimise teema siit foorumist aeg ajalt ikka läbi käinud... otsige see ülesse ja postitage oma soov sinna.

surumise kava annab Kaido kõigile sama. personaalne treeningkava maksab fitnessis 500.-

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma alustan kah järgmisest nädalast Kaido saadetud kava järgi treenimist. Kreatiini kah peaks hakkama võtma. Vaatab, kas saab arengu madalseisust üle või ei saa. Kuna siin ikka räägitakse suhteliselt suurtest maksimum jõu juurdekasvu näitajatest siis loodetavasti suudan ise kah 15-25 kg maksimum raskusele juurde saada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×