Jump to content
Annika Pärtel

A.Tokko taotleb läbi Patendiameti omale Bonsunat!

Recommended Posts

Mis vahet kes, kust, mida sai fakt on see et see sait kaotab varsti enamuse külastajatest ainult "normaalsed" moded jäävad siia p...e pugema. Ei tea mis see Tokko teile lubanud on et sellised pepukad olete. paki protekat?

Hmm, kui sa mind kah sinna "normaalsete" modede alla loetled, siis võin puhta südamega öelda, et minule ei ole mitte midagi lubatud ja ma ei võtaks ka mitte midagi vastu. Puhtast vabast tahtest ja moraalitundest käin teid siin piinamas ja teie kamarajura kustutamas. :P

Ja ühte ütlen veel: ma ei kaitse siin mitte kedagi ja ei ole kellegi poolt ega vastu. Olen alati Kalmust fännanud (kui see on õige sõna) ja jään seda ka edaspidi tegema, mis sest, et ta mind ullikeseks peab :D

Kuid nagu ütles hr. savi_, siis kaks isikut on selle Bonsuna-teema siinses foorumis vägagi inetuks juba ajanud...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis vahet kes, kust, mida sai fakt on see et see sait kaotab varsti enamuse külastajatest ainult "normaalsed" moded jäävad siia p...e pugema. Ei tea mis see Tokko teile lubanud on et sellised pepukad olete. paki protekat?

Ja need, kes pärast "normaalsete modede" tööd alles jäävad, peletatakse aktivistide poolt ka minema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja need, kes pärast "normaalsete modede" tööd alles jäävad, peletatakse aktivistide poolt ka minema.

Ikka, loomulikult. Sina kustuta ka nende poste siin edasi toredasti, siis on siin varsti täielik tühjus :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ütlen oma arvamuse kogu selle Bonsuna vs Fitness teemal - ei huvita, kas kellelegi erapooletu kõrvalseisja mõtted lähevad korda või mitte.

See on täielik lasteaed juba, mis siin toimub. Ma siiralt loodan, et ma ei ole ainus, kes sellest on aru saanud. Suurem osa siinsetest nö. tegijatest ja foorumi seltskonnast peaks ju olema mõistusega täiskasvanud inimesed. Nädalas mitmeid kordi erinevatest teemast postitusi lugedes (eeskätt aktivisti ja jokeri omi), siis jääb mulje, et ma eksin. Ma saan aru, et siin on mingisugune rivaliteet ja kerge vihavaen Bonsuna gängi ja Fitnessi leeri vahel, mis põhimõtteliselt sai tuurid üles peale Aderi dopinguga vahelejäämist. Siis hakkasid need dopingujutud levima, et küll Kiivikas on müünud neid teistele jne. Siis mingisugune suvaline kasutaja Bonsuna.com-s väitis, et Ott on midagi keelatut jälle kasutanud. Nüüd veel patendi juhtum.

Kohati mõtlen, et kas mõttekam poleks neid asju nii ajada ja ka targem, et igat asja kusagil foorumis ei avalikustaks, kui pole 100% selge mis toimub. Helistage Tokkole ja rääkige asjad selgeks, mitte ärge hakkake lambist kedagi laimama. Loomulikult, kui selja taga üritab midagi endale saada, siis see pole kena.

Aktivist ja Joker. Oleks tore näha tulevikus mõnda arukat postitust teie poolt. Viimasel ajal on pidev vingumine ja halamine. Meenutab juba neid inimesi, kes Delfi kommentaariumis teisi sõimamas käivad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Igaljuhul olen aru saanud, et fitness.ee-l on masendav juhtkond. Kui poleks seda kadedust bonsuna ees, oleks elu ilusam. Eks fitness.ee juhid arvasid, et on bonsuna üle võidu saanud, aga võta näpust. Nähes vastupidist oma eeldusele hakati hoopis lapsikuid lolluseid tegema :P Bonsuna saab veel võimsaks :D ja arvan, et varsti kuuluvad sinna tiimi veel needki kes siin redutades paremat elu loodavad saada ja nähes, et laev hakkab uppuma tuleb teha õige otsus<_<

Muudetud kasutaja Bulk poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga huvitav, miks aktivist ei tahtnud tunnistada seda, mida Marek tunnistas? Respekt Bonsunale muidugi selle pärast.

Tunnistas siis mida, et Tokko teeb doomeni Marekile ja hiljem talle andis? Kalmus ei nõudnud seda, see oli pisike äriidee ehk tulevikus kasu lõigata teiste arvelt muud midagi. Domeen tehti täpselt siis, kui meedias hakati kulturistide filmist rääkima. Enne seda polnud midagi - vaikus. Normaalne inimene ei lähe kellegi teise nime üle lööma ju. Et nagu ükskõik, mida ma ka ette ei võtaks kohe pean domeeni regama, et mingi idikas seda endale ei võtaks vägisi? Või usud, et see tähtede kombinatsioon oli täiesti juhuslikult kattuv?

Samamoodi on ka Joker.ee domeeniga, mis tehti lahkesti mulle. Kle ma teen sulle, sa nii kihvt mees. Vaata mu suuremeelsust. Ja kui loll joker uskus teda, et vahva mees, ja mõni aeg hiljem läks küsima, et ehk ma saaks nüüd seda kasutada, riputada sinna kodulehe, siis ärimees vastas leebelt naeratades - maksa 100 000 - ma olen ärimees.

Juriidiliselt justkui korrektne, aga lihtsalt näitab kui süüdimatud ollakse mõne koha pealt. Ja pealegi aliase pidamine on põhimõtteliselt tasuta. Antud juhul oli tegemist lihtsalt ülbe identiteedi vargusega!

Sp soovitan sul kallis Alessandro oma nimega seonduv kõik üle vaadata - sest kui natukenegi potensiaali nähakse, siis sõidetakse üle ka. Ilmselt sinu puhul see muidugi ei kehti :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sp soovitan sul kallis Alessandro oma nimega seonduv kõik üle vaadata - sest kui natukenegi potensiaali nähakse, siis sõidetakse üle ka. Ilmselt sinu puhul see muidugi ei kehti :D

No ma tänan hoiatamast, aga ma usun, et kui ma kellegi selja taga kellelegi käru ei keera, siis ei ole ka põhjust minust üle sõita - ükskõik, kui palju mul potentsiaali ka ei oleks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tunnistas siis mida, et Tokko teeb doomeni Marekile ja hiljem talle andis? Kalmus ei nõudnud seda, see oli pisike äriidee ehk tulevikus kasu lõigata teiste arvelt muud midagi. Domeen tehti täpselt siis, kui meedias hakati kulturistide filmist rääkima. Enne seda polnud midagi - vaikus. Normaalne inimene ei lähe kellegi teise nime üle lööma ju. Et nagu ükskõik, mida ma ka ette ei võtaks kohe pean domeeni regama, et mingi idikas seda endale ei võtaks vägisi? Või usud, et see tähtede kombinatsioon oli täiesti juhuslikult kattuv?

Samamoodi on ka Joker.ee domeeniga, mis tehti lahkesti mulle. Kle ma teen sulle, sa nii kihvt mees. Vaata mu suuremeelsust. Ja kui loll joker uskus teda, et vahva mees, ja mõni aeg hiljem läks küsima, et ehk ma saaks nüüd seda kasutada, riputada sinna kodulehe, siis ärimees vastas leebelt naeratades - maksa 100 000 - ma olen ärimees.

Juriidiliselt justkui korrektne, aga lihtsalt näitab kui süüdimatud ollakse mõne koha pealt. Ja pealegi aliase pidamine on põhimõtteliselt tasuta. Antud juhul oli tegemist lihtsalt ülbe identiteedi vargusega!

Sp soovitan sul kallis Alessandro oma nimega seonduv kõik üle vaadata - sest kui natukenegi potensiaali nähakse, siis sõidetakse üle ka. Ilmselt sinu puhul see muidugi ei kehti :D

Mis sa lollile ikka seletad, ta ei tea asjast ööd ega mütsi ju... Tark omaarust väljas.... ta ju aint mode siin, palgata, äriliste huviteta, täiesti sõltumatu inimene :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Täpselt nii.

Mis sa siis prigised siin? Mida sina kaotasid? Raha? Nime? Ah jaa, sa ju meil kah parandad maailma meeheitlikult ...ja sõltumatult... Isa Theresa? :D

Muudetud kasutaja aktivist poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No ma tänan hoiatamast, aga ma usun, et kui ma kellegi selja taga kellelegi käru ei keera, siis ei ole ka põhjust minust üle sõita - ükskõik, kui palju mul potentsiaali ka ei oleks.

See oli siis kui ajad olid veel ilusad ja rohi roheline. Ja kui hakata rääkima selja taga käru keeramisest ja lubadustest mitte kinnipidamisest, siis ... saab see nimekiri pikk olema ja võibolla saaks ka sina lõpuks aru, miks ma selle keskkonna heaks enam ei tööta. See nagu mingi usuhullus siin kus pimedad ei näe ja ilmselt valmis pommivöö ümber alahh-arnoldi käsul ükskõik mida tegema. Imelik muidugi, sest ilmselt ainus tasu on sul olla mode ... aga see sind näib toitvat või lubatud peamoderaatori ametikohta. Edu sellega :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis sa siis prigised siin? Mida sina kaotasid? Raha? Nime? Ah jaa, sa ju meil kah parandad maailma meeheitlikult ...ja sõltumatult... Isa Theresa? :D

Mina ei kaota mitte midagi. Aga kas ma tohin sõna võtta ainult siis, kui minult midagi ära võetakse? Ma võtan siis, kui näen, et mingi jama toimub.

Sellest patendi asjast ei teadnud ma midagi ja selle kohta ei võtnud ka sõna. Esitasin vaid oma küsimused, millest aktivist mööda hiilida üritas. Õnneks Bonsuna vastas ära.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See oli siis kui ajad olid veel ilusad ja rohi roheline. Ja kui hakata rääkima selja taga käru keeramisest ja lubadustest mitte kinnipidamisest, siis ... saab see nimekiri pikk olema ja võibolla saaks ka sina lõpuks aru, miks ma selle keskkonna heaks enam ei tööta. See nagu mingi usuhullus siin kus pimedad ei näe ja ilmselt valmis pommivöö ümber alahh-arnoldi käsul ükskõik mida tegema. Imelik muidugi, sest ilmselt ainus tasu on sul olla mode ... aga see sind näib toitvat või lubatud peamoderaatori ametikohta. Edu sellega :D

joker: soe soovitus sulle. Kui sul midagi südamel on või kellegi vastu on konkreetsed pretensioonid või keegi sind kiusab, siis mine ja ütle talle otse välja. See ei ole üldse tore, et sa pikalt kannatad ja mökutad, kui sulle liiga tehakse, ja suu teed lahti ainult selja taga vargsi ja vihjates. Või teed lahti siis, kui juba hilja ja kaotada pole enam miskit. Ma usun, et kui te oleksite kohe inimeste moel oma probleeme lahendama hakanud, siis poleks seda jama tulnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
joker: soe soovitus sulle. Kui sul midagi südamel on või kellegi vastu on konkreetsed pretensioonid või keegi sind kiusab, siis mine ja ütle talle otse välja. See ei ole üldse tore, et sa pikalt kannatad ja mökutad, kui sulle liiga tehakse, ja suu teed lahti ainult selja taga vargsi ja vihjates. Või teed lahti siis, kui juba hilja ja kaotada pole enam miskit. Ma usun, et kui te oleksite kohe inimeste moel oma probleeme lahendama hakanud, siis poleks seda jama tulnud.

Esimene söögikord öösel. :D Jama, pole ju mingit jama, kõik on kõige paremas korras, asjad loksuvad ise paika. Kui ikka krt omal maal neegri eest oled siis kaua selline asi ikka kesta saab. Onju. "Isandad" on ise valjuhäälselt oma üllameelsusest ja paipoisilikkusest küllalt juba jahunud, vahelduseks vaja ka natuke õigemat nägu näidata. Milleks nurgataga ja omavehel, ikka suure müraga tuleb SELLISEID asju ajada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
joker: soe soovitus sulle. Kui sul midagi südamel on või kellegi vastu on konkreetsed pretensioonid või keegi sind kiusab, siis mine ja ütle talle otse välja. See ei ole üldse tore, et sa pikalt kannatad ja mökutad, kui sulle liiga tehakse, ja suu teed lahti ainult selja taga vargsi ja vihjates. Või teed lahti siis, kui juba hilja ja kaotada pole enam miskit. Ma usun, et kui te oleksite kohe inimeste moel oma probleeme lahendama hakanud, siis poleks seda jama tulnud.

Kogu eelnevat isiklikku kirjavahetust teatud isikutega ei pidanud siiski siia vajalikuks kopeerida.... Need on iseenesest mõistetavalt täitsa olemas ja kenasti talletatud, vägagi konkreetsed ja väga ammustest aegatest juba. Paistis, et asi on lahendatud ja kõiges on omavahel kokkuleppele kenasti saadud, AGA... Aga nagu juba korduvalt selgunud on, siis silmast silma räägitakse üht, seljataga tehakse teist... Kahju iseenesest. Nii väikeses riigis nagu Eesti võiks asju ikkagi sõbralikult ja ausalt ajada, mitte nii et saaks aint rahaaaa.... :S

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma usun, et teiega käitutakse täpselt samamoodi, nagu teie nendega. Süütuid lambakesi ei ole mõtet mängida.

Ütle nüüd ise, oled sa purulollakas /sorry/ või nii krdi hästi kinni makstud? /isiklikult ei usu seda viimast/ Ühe saad valida, või ole parem üldse vakka.

Uskumatu vend oled ikka. Läbi selle aja tagasi vaadates kui sa siin oled sõnu ritta seadnud. Müstika. Täielik mustkunst.

Omast kogemusest või öelda ja tunnistada , et olen vahel siinse lehe "lauluviisi" ümisenud küll aga tasuta ma seda teinud pole. Need laulud polnud mul raske siin kaasa joriseda, tasu oli piisav. Aga peetimist oli ka omajagu. See kiskuski selle tasu väärtuse alla ja laulutuju lakkas. Õllet ka enam ei joo seega kohe mitte ei taha niisama siin kiidulaulu ümiseda. Aga sina???

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ütle nüüd ise, oled sa purulollakas /sorry/ või nii krdi hästi kinni makstud? /isiklikult ei usu seda viimast/ Ühe saad valida, või ole parem üldse vakka.

Uskumatu vend oled ikka. Läbi selle aja tagasi vaadates kui sa siin oled sõnu ritta seadnud. Müstika. Täielik mustkunst.

Omast kogemusest või öelda ja tunnistada , et olen vahel siinse lehe "lauluviisi" ümisenud küll aga tasuta ma seda teinud pole. Need laulud polnud mul raske siin kaasa joriseda, tasu oli piisav. Aga peetimist oli ka omajagu. See kiskuski selle tasu väärtuse alla ja laulutuju lakkas. Õllet ka enam ei joo seega kohe mitte ei taha niisama siin kiidulaulu ümiseda. Aga sina???

Kle, aga te ju nö ühekandi mehed, äkki saate kokku ja vestlete pisut...? Aless kui teemast äärmiselt huvitatud neutraalne ja tasustamata isik kindlasti on huvitatud, mis siin foorumis ikka igasuguseid asju uskuda ja arvata onju :D Kingid talle näiteks koti mingit odavat valku ka oma autogrammiga, ja ongi asi ants, kohe saab aru, kuhu suunas vaadata (siit ta ju ei saa sedagi) ! :P

Muudetud kasutaja aktivist poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kle, aga te ju nö ühekandi mehed, äkki saate kokku ja vestlete pisut...? Aless kui teemast äärmiselt huvitatud neutraalne ja tasustamata isik kindlasti on huvitatud, mis siin foorumis ikka igasuguseid asju uskuda ja arvata onju :D Kingid talle näiteks koti mingit valku ka oma autogrammiga, ja ongi asi ants, kohe saab aru, kuhu suunas vaadata! :P

Ma ei usu et ta saab aru, ja krt valku mul ka pole, söön ise kohupiima. Ühe paki ju saaks talle anda kah aga krt kui usku pole siis ei tahaks sedagi ära anda. Las ta toitub pealegi modereerimisest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ütle nüüd ise, oled sa purulollakas /sorry/ või nii krdi hästi kinni makstud? /isiklikult ei usu seda viimast/ Ühe saad valida, või ole parem üldse vakka.

Uskumatu vend oled ikka. Läbi selle aja tagasi vaadates kui sa siin oled sõnu ritta seadnud. Müstika. Täielik mustkunst.

Omast kogemusest või öelda ja tunnistada , et olen vahel siinse lehe "lauluviisi" ümisenud küll aga tasuta ma seda teinud pole. Need laulud polnud mul raske siin kaasa joriseda, tasu oli piisav. Aga peetimist oli ka omajagu. See kiskuski selle tasu väärtuse alla ja laulutuju lakkas. Õllet ka enam ei joo seega kohe mitte ei taha niisama siin kiidulaulu ümiseda. Aga sina???

Noh, ma ei tea, mida sa nüüd välja lugesid jälle. Ma ütlesin vaid seda, et mina teie ilusaid jutte sellest, kui toredad ja ausad te olete ja kui halvad kõik teised on, ei usu. Avalikku valetamist on siin foorumis olnud küll ja küll ja teid mina ei usalda. Muidugi oleks tore teise osapoole nägemust asjast ka kuulda, aga sellesse mina ei usu, et Tokko on kõigis konfliktides süüdi ja teie pole midagi halba teinud. Hr Kalmus on oma silmakirjalikkust juba korduvalt tõestanud ja pimesi kõiki tema sõnu uskuda võib ainult loll.

Ja mis tasusse puutub, siis mina ei ole ostetav. Kui sina ümised kiidulaulu vastavalt sellele, kes sulle rohkem maksab, siis minul on elus teised põhimõtted. Mulle siin keegi palka ei maksa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Noh, ma ei tea, mida sa nüüd välja lugesid jälle. Ma ütlesin vaid seda, et mina teie ilusaid jutte sellest, kui toredad ja ausad te olete ja kui halvad kõik teised on, ei usu. Avalikku valetamist on siin foorumis olnud küll ja küll ja teid mina ei usalda. Muidugi oleks tore teise osapoole nägemust asjast ka kuulda, aga sellesse mina ei usu, et Tokko on kõigis konfliktides süüdi ja teie pole midagi halba teinud. Hr Kalmus on oma silmakirjalikkust juba korduvalt tõestanud ja pimesi kõiki tema sõnu uskuda võib ainult loll.

Ja mis tasusse puutub, siis mina ei ole ostetav. Kui sina ümised kiidulaulu vastavalt sellele, kes sulle rohkem maksab, siis minul on elus teised põhimõtted. Mulle siin keegi palka ei maksa.

Ah kes sind ikka usub.... mina ei usu et sa usud et ma usun :D:P

Muudetud kasutaja aktivist poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×