Jump to content
Ott Kiivikas

60 cm kätega leedukas ei saa mobiiltelefoniga rääkida

Recommended Posts

See maadlusosa on MMA vist isegi olulisem kui see löömisoskus, vaadates matše siis enamus lõppeb ikka pikali maas ja maadluses. Ja kui see baas puudu on siis ei päästa ka suured käed....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suur ja aeglane küll, nägi välja nagu tige putukas. Eks vastane lihtsalt oli rabatud sellest monstrumist enda ees. Vaevalt, et sealt hiilgav MMA karjäär tuleb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei saanud aru miks kaklus lõpetati? Vastane ei andnud ju alla. Ilmselt oleks Leeduka käsi peale paari lööki juba nii kinni olnud, et ta oleks ise venna pealt ära roninud :D

Muidugi need jala löögid olid ikka naljakad:) Sihtis vastase mu-e :D

Igaljuhul oli põnev vaadata, sest kui sellised kollid oma aeglaste tuulevaskitega vehivad, siis on päris raske ennustada, mis juhtuma hakkab:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei saanud aru miks kaklus lõpetati? Vastane ei andnud ju alla. Ilmselt oleks Leeduka käsi peale paari lööki juba nii kinni olnud, et ta oleks ise venna pealt ära roninud :D

Muidugi need jala löögid olid ikka naljakad:) Sihtis vastase mu-e :D

Igaljuhul oli põnev vaadata, sest kui sellised kollid oma aeglaste tuulevaskitega vehivad, siis on päris raske ennustada, mis juhtuma hakkab:)

Vastane andis alla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuidas sa paned lukku sellist venda, pooltel ei ulatu jäsemed ümbergi :D Võhma tundus vennal natuke olevat ja kui selline paks lihaskilp igalpool ümber on, siis võiks ju proovida MMA-d ikka, osad annavad hirmust alla ja osadele õnnestub löök sisse anda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Käed liikusid iseenesest enamvähem. Tehnikas polnud juttugi, kuid mingisugune kiirus oli olemas. Jala lööke küll ei soovitaks tal enam teha. Esiteks ei tõusnud need puusast kõrgemale ja teiseks tegi ta omale nendega pigem liiga. Ükskord pani pepuli ka vist :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei mõista, milleks sellist olematu tasemega tsirkust korraldatakse, tõenäoliselt oli ka tulemus juba ette kokku lepitud.

Sellise kehaga kannataks just rohkem löökidele rõhku panna, sest maasvõitluseks sellistel vendadel tavaliselt võhma ja sitkust pole.

Küll aga võiks mingigi tehnika olemasolul püstivõitluses vastase nokki lüüa. Ka jalaga oleks Burneikal võimalik korralikku tööd teha, alustuseks õppigu ära low-kick, sellise massiga lööks suht kergelt vastase jalast ära, loomulikult kui ta natukenegi oskaks. Hetkel puudub aga absoluutselt igasugune ettevalimistus/tehnika.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma olen nõus, et enne oli kokku lepitud kumb võitma peab. Esiteks ei püüdnudki vastane üldse lüüa, kuigi neid auke kaitses oli küllaga.

See alistumine lõpus käis ka liiga kergelt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas selline eest ära jooksmine pidevalt on siis lubatud?....Tavaliselt antakse hoiatus passivsuse eest, seal oli ikka tükk tegemist, et üldse mingid löögid kohale jõuaksid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega mis sellisest lihasest pole löömisel mitte vähimatki tolku. Teine oli samasugune töll lihtsalt. Vähe teravam vend lööks ühe löögiga nokki selle lihamäe. Isegi bob sappi on suht rõve vaadata. Kulturist jäägu omade liistude juurde, see on selge, et kulturistid lüüa ei oska suurt midagi. Isegi kui jagab vähe tehnikat, siis see lihasmass on liiga suur tavaliselt selleks ja on kohmakas. Löögitrenn on väheke teistsugune siiski ja teistele meestele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siit lihtsalt moraal: kõike pole võimalik hästi teha. Bruce Leed taaskord meenutades, talle meeldis ka jõutrenn aga mingist hetkest tuli piir ette ja üks hakkas teist segama. Burneika peaks teoreetiliselt umbes 20 kg kaotama ja keskenduma plahvatuslikule jõule, võhmale ja erinevatele tehnikale aga millegipärast ei usu, et ta seda teeb ja isegi kui teeks on ta juba vana mees ja võitluskunstides jõuavad kaugele ikka need, kes juba noorelt alustanud on (nagu paljudel aladel muidugi).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suur koba jurakas vs. peaaegu sama suur sitakott! Pealtvaatajana oleks piletiraha tagasi küsinud.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suur koba jurakas vs. peaaegu sama suur sitakott! Pealtvaatajana oleks piletiraha tagasi küsinud.

Väga viisakas kommentaar :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Leidsin sellise huvitava video. Keelest aru ei saanud, aga selles oli huvitavaid lõike ning põnev oli vaadata, kuidas sellise jämeda käega mees ei saa mobiiltelefoniga rääkida, sest käsi ei ulata kõrvani :D

http://www.youtube.com/watch?v=Pksmxg1N5tU

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×