Jump to content
Ott Kiivikas

Arnold Classic 2010-ennusta ja võida FIT-e!

Recommended Posts

Toimub see suur spordifestival 4-7. märtsini Ohio, Columbuses. Info ürituse kohta leiate siit:kliki siia

Kõik selle üritusega seotud postitused suunake siia. Ise panen ka pilte, mis on seotud erinevate meeste ettevalmistusega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Igaks juhuks küsin, et ega ei ole kellelgi huvi siit Eestist seda võistlust vaatama minna? Mina tuleks kaasa kindlasti. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Igaks juhuks küsin, et ega ei ole kellelgi huvi siit Eestist seda võistlust vaatama minna? Mina tuleks kaasa kindlasti. :D

Ma olen nõus sind kaasa võtma, kui kulud kannad :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Igaks juhuks küsin, et ega ei ole kellelgi huvi siit Eestist seda võistlust vaatama minna? Mina tuleks kaasa kindlasti. :D

See aasta ei plaani minna võistlema - kui kellegil soov oleks, siis saaks oma raha eest sinna võistlema ka sõita.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See aasta ei plaani minna võistlema - kui kellegil soov oleks, siis saaks oma raha eest sinna võistlema ka sõita.

Võistlema???

Et mis kategoorias nagu? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Naistest ei võistle see aasta kahjuks sellised kuulsused nagu:

Gina Alliotti- 2009 Figure International 2 koht

SESA_2009_-_GinaAliotti.jpg

Jen Hendershott- 2009 Fitness International võitja

_mg_0042.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Beginners!

Pidasin silmas klassikalist kulturismi, kuna see on täiesti arvestatav spordiala euroopas ja viimasel klassika MM-il olid kohal juba ka Austraalia, Aafrika, Aasia, Ameerika sportlased. Täna uurisin kategooriaid ning seekord on kahjuks kohal ainult kulturistid ning kategooriad olid näiteks -75 ja -85 kg. Kui klassika oleks olnud, siis oleksin kindlasti kohale läinud kindlasti kogemuste ja selle suure kulturismipeo pärast, mitte auhinnaliste kohtade järgi. Lisaks elab minu ema samas osariigis ning lootsin teda seal peale 11 aastat jälle näha. Igal juhul kui keegi tahab seda võistlust vaatama minna, siis andke teada ja kui keegi teab, kas Murumets osaleb selle show rammumehe võistlustel, siis andku ka teada!

:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pidasin silmas klassikalist kulturismi, kuna see on täiesti arvestatav spordiala euroopas ja viimasel klassika MM-il olid kohal juba ka Austraalia, Aafrika, Aasia, Ameerika sportlased. Täna uurisin kategooriaid ning seekord on kahjuks kohal ainult kulturistid ning kategooriad olid näiteks -75 ja -85 kg. Kui klassika oleks olnud, siis oleksin kindlasti kohale läinud kindlasti kogemuste ja selle suure kulturismipeo pärast, mitte auhinnaliste kohtade järgi. Lisaks elab minu ema samas osariigis ning lootsin teda seal peale 11 aastat jälle näha. Igal juhul kui keegi tahab seda võistlust vaatama minna, siis andke teada ja kui keegi teab, kas Murumets osaleb selle show rammumehe võistlustel, siis andku ka teada!

:D

Murumets loobub võistlusest : Artikkel

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pets oled ka üle kolinud?

Bonsuna.com on neutraalne pinnas kuhu ei pea "üle kolima". See lahterdamine ja valede lelvitamine on Fitness.ee pärusmaa. Et oi-oi kui on leht kus ka kulturistid, siis peab kindlasti sõdima ja vahendeid valmata maha tegema. Poleks te oma EKFL p-e taha pugenud ja "sõda" alustanud oleks asjad praegu hoopis teistmoodi ja sellest oleks kulturism tervikuna võitnud. Aga noh eks "kulturismi arendajatel" omad meetodid, millest mina paraku aru ei saa.

Ja see, et on võimalik teha koostööd, siis varsti ka Bonsuna.com annab stiilinäite. Võib-olla õpite midagi isegi tarmukas vanaduseski.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pidasin silmas klassikalist kulturismi, kuna see on täiesti arvestatav spordiala euroopas ja viimasel klassika MM-il olid kohal juba ka Austraalia, Aafrika, Aasia, Ameerika sportlased. Täna uurisin kategooriaid ning seekord on kahjuks kohal ainult kulturistid ning kategooriad olid näiteks -75 ja -85 kg. Kui klassika oleks olnud, siis oleksin kindlasti kohale läinud kindlasti kogemuste ja selle suure kulturismipeo pärast, mitte auhinnaliste kohtade järgi. Lisaks elab minu ema samas osariigis ning lootsin teda seal peale 11 aastat jälle näha. Igal juhul kui keegi tahab seda võistlust vaatama minna, siis andke teada ja kui keegi teab, kas Murumets osaleb selle show rammumehe võistlustel, siis andku ka teada!

:D

Kes neid nuudleid seal ikka näha tahaks. Aga mine tea, ehk mõne aastapärast vaheesinemistena, rahvale nalja tegema lastakse mõned maailma parimad klassikud. Unistada ju võib. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kes neid nuudleid seal ikka näha tahaks. Aga mine tea, ehk mõne aastapärast vaheesinemistena, rahvale nalja tegema lastakse mõned maailma parimad klassikud. Unistada ju võib. ;)

T2pselt nii! :ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tra küll. Mul on juba tõsiselt siiber sellest, et ükskõik mis teema pritsitakse mingisuguse jamaga täis. Ei saa enam kuskil sõna võtta- ikka on kuskil keegi, kes oma kibestumist ja krt teab mida välja elavad. Katsuge omavahel mingisugune kompromiss leida ja jätke see foorum poliitikast välja. :ph34r:

Küsin veelkord: Kas Eestist on kedagi, kes läheb Arnold Classic spordipidu vaatama? ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tra küll. Mul on juba tõsiselt siiber sellest, et ükskõik mis teema pritsitakse mingisuguse jamaga täis. Ei saa enam kuskil sõna võtta- ikka on kuskil keegi, kes oma kibestumist ja krt teab mida välja elavad. Katsuge omavahel mingisugune kompromiss leida ja jätke see foorum poliitikast välja. :ph34r:

Küsin veelkord: Kas Eestist on kedagi, kes läheb Arnold Classic spordipidu vaatama? ;)

ma ei ole kyll eetsist aga ma lahen vaatama piletid finaalidele juba olemas 5 ja 6 marts

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ma ei ole kyll eetsist aga ma lahen vaatama piletid finaalidele juba olemas 5 ja 6 marts

Kui palju finaalipiletid maksavad?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×