Jump to content
MarikaK

Ma ARMASTAN toorest kartulit !!!!!

Recommended Posts

Tere spetsialistid :D

Mul siis selline mure, et ma tõepoolest armastan toorest kartulit, kui mitte kasutama sõna "vajan " seda.

Ma olen 27 aastane, 2 lapse ema ja abielus. Ma olen 155 cm pikk ja kaalun 47,5 kg. Ehk siis sellega tahan öelda, et olen täitsa tavalises kaalus oma pikkuse kohta ja paks pole ma kaa. Aga mul on selline natuke lotendav kõht, no eks 2 lapsekandmist on oma töö ka teinud. Igastahes pole ma paks ega midagi aga tahaks kõhtu trimmi saada, seega teen iga hommik kodus kõhulihaste trenni. Mul on probleem aga selles, et ma söön toorest kartulit. Ma võin seda lausa kilode kaupa ära süüa, see lihtsalt maitseb mulle, ma ei oskagi nagu muud seletust öelda. Kui ma seda mingi päev ei saa siis kohe tuunen, et nii tunnen puudust millestki ja tahaks seda. Tahangi seega teada, et kas toore kartuli söömine lisab mulle palju kaalu juurde, et kas ma peaksin selle söömise ära lõpetama või pole selle söömisest midagi halba ja ma võin seda edasi süüa ja ikka saan kõhu ilusaks. Või on nii, et teen iga hommik trenni kõhule aga kuna söön toorest kartulit siis pole trennist nii või naa mingit kasu?

Või võin ikka natuke süüa aga mõõdukalt või pole selle söömine üldse kaalule halb ja võin ikka süüa?????????

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas toores kartul mürgine kuidagi pole?

Koore ikka koorid ära?

Kartul ja mürgine, Tere kevad! Mürgine on ainult kartul kui selle koor on roheliseks muutunud. Selle põhjuseid on mitmeid. Sellise kartuli koort süüa poleks tark. Külla aga norm värvusega kartul, pista või koorega. Halba see su vormipüüdlustele küll ei tee sest vaevalt sa neid igapäev kilo endale sisse ajad. Nooremana meeldis ka mulle väga toores kartul. Eks pragugi veel aga millegipärast söön seda harvem, ju on põhjus selles, et aastaringi õunad saada, Vene ajal seda polnud ja siis just talvel läks toores kartul väga peale. Noh, pm igal kujul, keedetult praetult ahjus jne. Söö julgelt midagi karta siin küll pole vaja. Paksuks minnakse ikka hoopis teistest toiduainetest ja nendega liialdamistest. Kartul on küll viimasel kohal selles reas, olgu siis toores või küpsetatud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pead arvestama seda, et kartulis on küllaltki palju süsivesikuid ja kui sa neid sööd rohkem(mitu kilo päevas?) kui kulutad, siis ladestuvad nad rasvana :D

Muide need kõhulihase harjutused sind eriti ei aita kui kõht natuke lotendab, st sul on siis miskine rasv seal, see kaob ära aga õige toitumise ja aeroobse treeninguga, mitte jõu-harjutustega. Eks mingi aja peale saad ise ka aru, et kõhuLIHASTE treenimisega ei kao ära rasv nende LIHASTE PEALT!

Ja mis toore kartuli söömisse puutub, siis lase aga toorelt edasi - säilivad paljud vitamiinid mis kuumutades häviksid. Kui suudaks nii, sööks ise ka vaid toorelt ;)

Muudetud kasutaja emmimees poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lodev nahk ei tähenda alati et on rasv seal. Vabalt võib olla nahk veninud ja just siis aitabki lihaste suuremaks treenimine, et seda täita, muidugi on teine variant, noa alla minna, aga loomulik tee on igal juhul parem igakell. Mul vähe teisel põhjusel kõhu nahk veninud (rasedus ei ole meesterahvatel just tihti venitaja:-P) ja isegi kui rasvaprotsendi viisin alla 10 on istudes selline 1-2 cm tühi volt ja sees on tühjad rasvarakud (ehk siis selline ebamäärane õhuke kiht, mis ajaga on oluliselt vähenenud muidugi), ilmselt mingil hetkel pisut tõmbab veel tagasi, aga päris lahti sellest muul moel ei saa, kui liha juurde tekitada konkreetsese piirkonda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Paraku vist kõhulihaseid eriti suuremaks treenida ei ole võimalik, eriti täiskasvanul, aga treenimine natuke trimmib ikka neid. Samuti on olemas mingid trimmivad kreemid, naiste tselluka kreemid, mis pidavat isegi toimima, aga ei tea kas kõhu peal ka :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Paraku vist kõhulihaseid eriti suuremaks treenida ei ole võimalik, eriti täiskasvanul, aga treenimine natuke trimmib ikka neid. Samuti on olemas mingid trimmivad kreemid, naiste tselluka kreemid, mis pidavat isegi toimima, aga ei tea kas kõhu peal ka :D

Miks siis täiskasvanud lihaseid kasvatada ei saa? Kõhulihas kasvab väga eduliselt kui seda kõvasti treenida, ka täiskasvanutel ;)

Kõhu trimmi saamine algab toitumisest aga sellest ainuüksi ei piisa, kõhtu tuleb ka palju treenida ja sinna korralik lihas kasvatada.

Muudetud kasutaja Gasp poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Paraku vist kõhulihaseid eriti suuremaks treenida ei ole võimalik, eriti täiskasvanul, aga treenimine natuke trimmib ikka neid. Samuti on olemas mingid trimmivad kreemid, naiste tselluka kreemid, mis pidavat isegi toimima, aga ei tea kas kõhu peal ka :D

Misasja sa nüüd ajad.

Mis imelihased need sul kõhus on, mis suuremaks ei lähe. Kodus istulitõsteid tehes tõesti suurt arengut loota ei ole kuna raskus lihastele on väiksevõitu. See mis ta kodus teeb on kasulik igal juhul, kuid tõelist kasvu näeb alles jõusaalis, kui harjutustele raskust ei lisa.

Trimmivad kreemid võivad tõesti naha lotendust veidikene parandada, kui peki vastu sellest abi ei ole.

Kartulit võib vabalt toorelt närida. Kuid muu toitumine võiks ka ikka enam-vähem paigas olla. Kui tõesti laste pärast või muul põhjusel kuidagi jõusaalidesse ei jõua siis võib koju alati muretseda mõned abivahendid. Paar hantlit näiteks. Saab tervele kehale koormust anda ning piisava pühendumusega isegi kenasse vormi saada.

Naisterahval on kodus seda lihtsam teha, kuna pole vaja hankida metsikult suuri raskusi, et keha kurnata. Ise lahmin vahest kodus 100kg kangiga, aga see on ka max millega julgen oma pisikeses korteris ringi vehkida.

Edu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere spetsialistid :D

Mul siis selline mure, et ma tõepoolest armastan toorest kartulit, kui mitte kasutama sõna "vajan " seda.

Ma olen 27 aastane, 2 lapse ema ja abielus. Ma olen 155 cm pikk ja kaalun 47,5 kg. Ehk siis sellega tahan öelda, et olen täitsa tavalises kaalus oma pikkuse kohta ja paks pole ma kaa. Aga mul on selline natuke lotendav kõht, no eks 2 lapsekandmist on oma töö ka teinud. Igastahes pole ma paks ega midagi aga tahaks kõhtu trimmi saada, seega teen iga hommik kodus kõhulihaste trenni. Mul on probleem aga selles, et ma söön toorest kartulit. Ma võin seda lausa kilode kaupa ära süüa, see lihtsalt maitseb mulle, ma ei oskagi nagu muud seletust öelda. Kui ma seda mingi päev ei saa siis kohe tuunen, et nii tunnen puudust millestki ja tahaks seda. Tahangi seega teada, et kas toore kartuli söömine lisab mulle palju kaalu juurde, et kas ma peaksin selle söömise ära lõpetama või pole selle söömisest midagi halba ja ma võin seda edasi süüa ja ikka saan kõhu ilusaks. Või on nii, et teen iga hommik trenni kõhule aga kuna söön toorest kartulit siis pole trennist nii või naa mingit kasu?

Või võin ikka natuke süüa aga mõõdukalt või pole selle söömine üldse kaalule halb ja võin ikka süüa?????????

Kartul ei tee midagi halba. Tekkis küsimus, kui vana väiksem laps on? Naha tagasitõmbumine teadupärat võtab tublisti aega, et see nö. lotendav kõht tagasi tõmbuks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
st sul on siis miskine rasv seal, see kaob ära aga õige toitumise ja aeroobse treeninguga, mitte jõu-harjutustega.

Toitumise kohapealt nõus, aga lause teise poolega mitte. Rasva vähendamiseks (ei pea silmas kulturismivõistluseks valmistujaid, vaid nö tavainimese jaoks normaalse tasemeni) ei pea hirmsasti aeroobset trenni tegema, rasv väheneb jõutreeningutega väga hästi. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ei taha pessimismi süstida, kuid tean naisterahvast, kellel peale rasedust aitaks tõesti vaid lõikus lotendavast nahast kõhul lahti saada. ei mingi trenn ega õigesti toitumine pole aidanud. venis väja ja kõik. sünnitusest möödas üle seitsme aasta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Osadel inimestel aitab tõesti võibolla op. Olen näinud igasuguseid naisi kellel pärast sünnitust jäävad suht jubedad armid ning välja veninud nahk ei ole eriti meeldiv vaatepilt!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Misasja sa nüüd ajad.

Mis imelihased need sul kõhus on, mis suuremaks ei lähe. Kodus istulitõsteid tehes tõesti suurt arengut loota ei ole kuna raskus lihastele on väiksevõitu. See mis ta kodus teeb on kasulik igal juhul, kuid tõelist kasvu näeb alles jõusaalis, kui harjutustele raskust ei lisa.

On nagu meelde jäänud ammust ajast, et kõhulihastele massi palju lisada ei ole võimalik, aga vb siis aeti valet juttu ja kasvavad samamoodi nagu biits, jalg, rind..? :D

Endal ei ole nende nn kõhulihase patjade suurenemist täheldanud.. aga olen ka 15+ seeriad teinud alati...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
On nagu meelde jäänud ammust ajast, et kõhulihastele massi palju lisada ei ole võimalik, aga vb siis aeti valet juttu ja kasvavad samamoodi nagu biits, jalg, rind..? :D

Endal ei ole nende nn kõhulihase patjade suurenemist täheldanud.. aga olen ka 15+ seeriad teinud alati...

Tee lisaraskusega ja näed kuidas kasvavad. Kasuta kuni 12 kordusi seerias ja kasvavad nagu teisedki lihased.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×