Jump to content
wola

Flavourwave

Recommended Posts

Tere,

Sooviks vastuseid ainult teadjatelt ja spetsialistidelt järgmise kohta:

Mis te arvate tootest nimega Flavourwave (http://www.topshop.ee/index.asp?tn=productview_v2&cid=181556&pid=79849&c=0&gclid=CI6czc_7mZ8CFUwA4wodU1z6Hw)? Kuidas see mõjub toiduainete koostisele? Asi lihtsalt selles, et ei taha igapäevaselt toitu praadida ning ahjus küpsetamine on aeganõudev tegevus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pidi hästi töötama, kahel mu tuttaval on. Pidi ilusti läbi küpsetama ilma liigse rasvata, niiet juu ta siis midagi ikka teeb.

Palju Topshop sulle sellise postituse eest maksab? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Palju Topshop sulle sellise postituse eest maksab? :D

Ma ütlesin, et ootan asjakohaseid vastuseid. Mind ei huvita, kes seda müüb ja kes sellest kasu lõikab. Tahan teada, kas selle masina kasutamisel muutub kuidagiviisi toidu keemiline koostis ja kasulikkus. Kui Sa sellele küsimusele vastavalt oma teadmistele vastata ei oska, siis mine ja mögise kuskil mujal.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ütlesin, et ootan asjakohaseid vastuseid. Mind ei huvita, kes seda müüb ja kes sellest kasu lõikab. Tahan teada, kas selle masina kasutamisel muutub kuidagiviisi toidu keemiline koostis ja kasulikkus. Kui Sa sellele küsimusele vastavalt oma teadmistele vastata ei oska, siis mine ja mögise kuskil mujal.

Võta rahulikumalt poisu. Polndki vastus sulle, kui sa aru ei saand.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mikrolaine ahju töötamise põhimõte: Mikrolained kujutavad endast tavalisi elektromagnetilisi laineid nagu näiteks raadiolained või valgus. Mikrolainete pikkus on väiksem raadiolevis kasutatavatest ja suurem infrapunase kiirguse omast. Lained tungivad toiduainesse ning panevad vee, rasva või suhkru molekulid vibreerima. Toiduvalmistamiseks vajalik soojus tekibki molekulide omavahelisel hõõrdumisel.

Ühesõnaga kui grill + tava reziimis mikrolaine ahi on siis peaaegu sama asi vist.

Muudetud kasutaja Arx07 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu arusaamist mõõda on mikroahju ja selle toote tööpõhimõtted erinevad. Näitab seda nt see, et mikroahju metallesemeid panna ei tohi. Flavourwave-tüüpi toodetesse aga tohib.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu arusaamist mõõda on mikroahju ja selle toote tööpõhimõtted erinevad. Näitab seda nt see, et mikroahju metallesemeid panna ei tohi. Flavourwave-tüüpi toodetesse aga tohib.

Tohib ikka panna,aga ei soovitata:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×