Jump to content
ArgooA

Massi lisamine

Recommended Posts

Külaline
Tere . Olen 17a vana ja 60kg raske .

Ma tahaks hakata massi kasvatama , kas oleks mõtet kasutada Whey3 valku , või oleks midagi muud mõtet kasutada?

Alguses pole valku vajagi pulbrina sisse ajada...hakka parem korralikult mitu korda päevas sööma.

Ega see valgupulber ka mingi imeasi pole..see sama mida sa toidust saad, kuid lihtsalt kallim ja pulbrilisel kujul.

Muudetud kasutaja taivox poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere . Olen 17a vana ja 60kg raske .

Ma tahaks hakata massi kasvatama , kas oleks mõtet kasutada Whey3 valku , või oleks midagi muud mõtet kasutada?

Jah, miks mitte...Loomulikult võid toidulidandeid kasutada. Samas suurem osa on sinu ülejäänud toitumisel. Pead sööma rohkem, kui kulutad ja toidukorrad võiks olla iga 2.5-3 tunni tagant 5-6 korda päevas. Neid teemasid on tõesti palju siin olnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere . Olen 17a vana ja 60kg raske .

Ma tahaks hakata massi kasvatama , kas oleks mõtet kasutada Whey3 valku , või oleks midagi muud mõtet kasutada?

Selles vanuses massi lisamine suht raske (tean omast käest), eriti kui sul peenike kont on. Võid proovida massilisajaid, seal on olemas õiges vahekorras valgud ja süsivesikud! Korralik kaloripomm...

Näiteks...http://www.powerman.ee/index.php?go=products&cat_id=3&act_pr=307

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Alguses pole valku vajagi pulbrina sisse ajada...hakka parem korralikult mitu korda päevas sööma.

Ega see valgupulber ka mingi imeasi pole..see sama mida sa toidust saad, kuid lihtsalt kallim ja pulbrilisel kujul.

Odavam, palju odavam. Kogenud ja targale ostjale palju odavam.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×