Jump to content
Tarantula

Mida teie kostate toitumiskava peale?

Recommended Posts

Äkki loeksid teemat ka vahelduseks?

Igatahes, kui mina Ott oleks, siis ma saadaks sellise kliendi otse peesse ja enam teda kunagi ei aitaks - kes võtab spetsialisti poolt koostatud toitumiskava ja läheb kuhugi foorumisse mingite tüüpide käest küsima, et nad kava parandaksid.

Ma ei saa aru, mis halba on selles et inimene ostab toote, näiteks jalgratta, ja nüüd foorumite abiga uurib, et kuidas sellega sõita, saab targemaks tema ja teised, kellega rattast arutavad foorumites.

Kui aga sa näed probleemi selles, et sinu äri jaoks pole hea, kui foorumis rattast räägitakse, siis reguleeri oma äritegevust, üks lihtne võimalus oleks ju panna rattale kasutus-tingimused kaasa, ala kirjutada, et "sellest rattast sa foorumites rääkida ei tohi". Kui ma toodaks rattaid, siis minupärast arutagu kuitahes palju seda kusagil foorumis, minu rattad on head ja kui ka pole, no siis hea võimalus ongi lihvida tooteid paremaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei saa aru, mis halba on selles et inimene ostab toote, näiteks jalgratta, ja nüüd foorumite abiga uurib, et kuidas sellega sõita, saab targemaks tema ja teised, kellega rattast arutavad foorumites.

Kui aga sa näed probleemi selles, et sinu äri jaoks pole hea, kui foorumis rattast räägitakse, siis reguleeri oma äritegevust, üks lihtne võimalus oleks ju panna rattale kasutus-tingimused kaasa, ala kirjutada, et "sellest rattast sa foorumites rääkida ei tohi". Kui ma toodaks rattaid, siis minupärast arutagu kuitahes palju seda kusagil foorumis, minu rattad on head ja kui ka pole, no siis hea võimalus ongi lihvida tooteid paremaks.

Ilmselt tahab Alessandro väita seda, et Oti koostatud kava on piisavalt hea, et seda ei peaks igaüks kommenteerima hakkama.

Muidugi on kava heaks näiteks siin teistele, uued kasutajad saavad natukene aimu milline see toitumiskava välja näeb jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei saa aru, mis halba on selles et inimene ostab toote, näiteks jalgratta, ja nüüd foorumite abiga uurib, et kuidas sellega sõita, saab targemaks tema ja teised, kellega rattast arutavad foorumites.

Kui aga sa näed probleemi selles, et sinu äri jaoks pole hea, kui foorumis rattast räägitakse, siis reguleeri oma äritegevust, üks lihtne võimalus oleks ju panna rattale kasutus-tingimused kaasa, ala kirjutada, et "sellest rattast sa foorumites rääkida ei tohi". Kui ma toodaks rattaid, siis minupärast arutagu kuitahes palju seda kusagil foorumis, minu rattad on head ja kui ka pole, no siis hea võimalus ongi lihvida tooteid paremaks.

Ei, see pole see. Siin on olukord pigem selline, et ta tellib tunnustatud ja sertsifitseeritud spetsialisti käest jalgratta, millega käib kaasas ka hooldus, garantii ja muud teenused, ja siis järgmine päev läheb mingi Gennadi juurde, kes on 2 korda elus mutrivõtit käes hoidnud, ja palub, et kuule, vaata mu uus jalgratas üle ja paranda seal midagi. Jalgratas ei ole võib-olla hea näide, aga põhimõte on sama.

Kava on koostatud spetsialisti poolt ja 99.9% tüüpidest, kes siin vastata võivad, ei oma teadmisi, kogemusi ega üldsegi mingit õigust, et spetsialisti poolt koostatud kava parandada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui ütlen ausalt siis tegu on tõesti oti kavaga mind see kava igastahes aitab ja kus juures aidake siis ikkagi mind mis ma juurde panen et valke saaks kõvasti :) ega ma nii liialt palju ka ei suuda süüa. :angry:

Kui toimib ära muuda midagi! Kui enam ei toimi siis hakka muudatusi sisse viima. Ja kui Ott selle kava ikkagi tegi siis räägi temaga ikka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ta ju ise vastas hiljem, et see Oti kava. Vaata uuesti!

Aga hommikusöök tundub küll kahtlane. Kuhi süsivesikuid, valke min.

Tallegg ja Oti sepik, LOOMULIK JU, ET JUST NEED. :angry:

Süsivesikuid tundub palju jah, mina vahetaks pooled neist rasvade vastu. Liha VÕIKS ka natuke rohkem olla. Aga see pole nii oluline.

Ühinen.

1. Puder + jogurt = million süsivesikut. Miks ? Saan aru, et hommikul vaja ainevahetus käima tõmmata, aga ikkagi .. palju. Pigem puder ja mett sepikuga vms. Mõistlikes kogustes mõistagi.

2. Tallegg ja Oti sepik = kindlasti head asjad ja vandenõud ei haista. Samas miks neid pagaritooteid nii palju tarbida. (viidates vaid sepikule)

3. Rasvu võiks tõepoolest rohkem olla ja samas miks mitte ka natuke köögivilju. Neid on hea lihtne kaasa võtta ja manustada. Lõunaooteks vms kasvõi.

4. Liha peab korralik olema. Tahad massi, siis veis on sulle. Ca 10 eek kallim kui see samune broileri filee, aga 10 eeku eest ei saa praegusel ajal enam bussipiletit ka.

Mõni päev lihtsalt borileri asemel väike veis. Kui muudmoodi ei saa.

Need on siis minu mõtted. Kuna toitumist pean oma nõrgimaks küljeks, siis tõe pähe võtta ei maksa. S

Muudetud kasutaja savi_ poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei, see pole see. Siin on olukord pigem selline, et ta tellib tunnustatud ja sertsifitseeritud spetsialisti käest jalgratta, millega käib kaasas ka hooldus, garantii ja muud teenused, ja siis järgmine päev läheb mingi Gennadi juurde

Kui jalgrattal on garantiid ja asjad olemas, siis mõtekam oleks kasutada neid hoolduseid ja garantiisid muidugi. Samas ma siiski ei paneks pahaks Gennaadi poole pöördumist, võib-olla klapib G'ga koostöö paremini, klient on ju kuningas oma otsustele, isegi kui need pole ratsionaalsed. Muidu sain su ideest aru küll lõpuks- mõtekam oleks Otilt küsida muidugi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ühinen.

1. Puder + jogurt = million süsivesikut. Miks ? Saan aru, et hommikul vaja ainevahetus käima tõmmata, aga ikkagi .. palju. Pigem puder ja mett sepikuga vms. Mõistlikes kogustes mõistagi.

2. Tallegg ja Oti sepik = kindlasti head asjad ja vandenõud ei haista. Samas miks neid pagaritooteid nii palju tarbida. (viidates vaid sepikule)

3. Rasvu võiks tõepoolest rohkem olla ja samas miks mitte ka natuke köögivilju. Neid on hea lihtne kaasa võtta ja manustada. Lõunaooteks vms kasvõi.

4. Liha peab korralik olema. Tahad massi, siis veis on sulle. Ca 10 eek kallim kui see samune broileri filee, aga 10 eeku eest ei saa praegusel ajal enam bussipiletit ka.

Mõni päev lihtsalt borileri asemel väike veis. Kui muudmoodi ei saa.

Need on siis minu mõtted. Kuna toitumist pean oma nõrgimaks küljeks, siis tõe pähe võtta ei maksa. S

Hommikul tõmbab maksa ja lihase glükogeenivarud täis. Järgmise toidukorraga tuleb valk sisse, mis paneb hüpertroofia käima. Valku on organismil raskem seedida ja see võtab omakorda rohkem energiat. Kui energia on olemas ja veel üle siis hiljem valku sisse süües oled ikka + kaloraazis.

Väike mõttekäik :angry: .

Lisaks veel, et ennem ostan broileri filee ja ühe kohupiima kui ainult veise liha. Ei ole see veis midagi nii eriline, et sind kohe kasvama paneb :)

Muudetud kasutaja Lev poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Toitumiskava on korralik. Aga kuidas treeningkavaga lood on? Ainult söömisega lihast ei kasvata. Selline kaloraaz eeldab ka aeroobse treeningu olemasolu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Äkki loeksid teemat ka vahelduseks?

Igatahes, kui mina Ott oleks, siis ma saadaks sellise kliendi otse peesse ja enam teda kunagi ei aitaks - kes võtab spetsialisti poolt koostatud toitumiskava ja läheb kuhugi foorumisse mingite tüüpide käest küsima, et nad kava parandaksid.

Et Ott on jumal, keda peab pimesi usaldama?

Ma ei ütle midagi praegu Oti toitumiskava kohta, ent kui ma lähen K-arvutisalongi ja ostan sealt midagi, siis ma pärast küsin küll kuskil arvutifoorumis vbla, misasja need spetsialisti mulle täpselt müüsid...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei ütle midagi praegu Oti toitumiskava kohta, ent kui ma lähen K-arvutisalongi ja ostan sealt midagi, siis ma pärast küsin küll kuskil arvutifoorumis vbla, misasja need spetsialisti mulle täpselt müüsid...

OT aga ma teeks teises järjekorras, hiljem niru teada saada mis p*sk sulle müüdi:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Te unustate ära, et kava näol on tegemist personaalse tootega, mis ei kuulu teistele. Arvutit või jalgratast ei saa keegi interneti kaudu ära võtta, aga näe, siitsamast saab keegi endale varastada kava. Kui kõik võimalikult erinevate parameetritega inimesed oma kavad siin avaldaks, siis põhimõtteliselt polekski mingil hetkel seda teenust kellelgi osta vaja, juhhei.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui teema algataja on välja käinud selle kava eest raha, siis on see tema oma ja mis ta sllega edasi teeb, puht ta enda asi, kas hoiab endale paneb kuskile üles või mis iganes. Küll aga ei pea ma ka kõige õigemax küsida, et kas kava on OK, sest kui ta ikka spets venna käest tellitud, siis ilmselt see on OK.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga Nana, kui ma olen ostnud näiteks DVD-filmi, miks ma seda levitada ei tohi? Maksin raha ja antud eksemplar on ju minu oma, heh.

Aga noh, võib ka nii - üks ostis Otilt kunagi kava ning nüüd teenib sellega raha. Teema Delfis. Väga vinge.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga Nana, kui ma olen ostnud näiteks DVD-filmi, miks ma seda levitada ei tohi? Maksin raha ja antud eksemplar on ju minu oma, heh.

Aga noh, võib ka nii - üks ostis Otilt kunagi kava ning nüüd teenib sellega raha. Teema Delfis. Väga vinge.

No oleneb mida levitamise all silmas pead, kui annad DVD oma sõpradele, siis palun, kuid kui selle netti riputad on tegu piraatlusega ja see juba seadusega reguleeritud, et see keelatud. Küll aga ei ole mitte kuskil kirjas, et tellitud kava ei tohi avaldada, levitada jne jne.

Küll aga võix kirjas olla, et antud kava on koostatud just selliset mõõtudega, selliste eesmärkidega ja eluviisig ainimeselt, et eha on personaalselt tema vajadustele ja ootustele üles seatud, et kui keegi nüüd nt 90 kilone, 15a. neiu vaatab, et ohh kava Ott`i koostatud ja järelikult sobib ka talle.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma muidu tahaks alessandrole midagi ikka öelda vastu aga bljaat seekord ma olen nõus, no mida professionaali kava kohta nõu tulla küsima. Ma saan aru oleks aprill või midagi aga praegu mage nali.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No oleneb mida levitamise all silmas pead, kui annad DVD oma sõpradele, siis palun, kuid kui selle netti riputad on tegu piraatlusega ja see juba seadusega reguleeritud, et see keelatud. Küll aga ei ole mitte kuskil kirjas, et tellitud kava ei tohi avaldada, levitada jne jne.

Küll aga võix kirjas olla, et antud kava on koostatud just selliset mõõtudega, selliste eesmärkidega ja eluviisig ainimeselt, et eha on personaalselt tema vajadustele ja ootustele üles seatud, et kui keegi nüüd nt 90 kilone, 15a. neiu vaatab, et ohh kava Ott`i koostatud ja järelikult sobib ka talle.

Asja nimi on personaalne toitumiskava.

Ja isegi kui ta selle sinna sisse kirjutaks, poleks inimesel väga raske seda teksti sealt ära kustutada... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hommikul tõmbab maksa ja lihase glükogeenivarud täis. Järgmise toidukorraga tuleb valk sisse, mis paneb hüpertroofia käima. Valku on organismil raskem seedida ja see võtab omakorda rohkem energiat. Kui energia on olemas ja veel üle siis hiljem valku sisse süües oled ikka + kaloraazis.

Väike mõttekäik ;) .

Lisaks veel, et ennem ostan broileri filee ja ühe kohupiima kui ainult veise liha. Ei ole see veis midagi nii eriline, et sind kohe kasvama paneb :D

Tõepoolest, tuleb nõustuda sinu mõttekäiguga.

Kohe kasvama ei pane miski :D Lihtsalt punane liha peaks/võiks paremini lihaskasvule mõjuda kui broiler. Mis ei tähenda, et broiler mingit moodi halb oleks. Kaaluma peaks ikkagi võimalikult mitmekesist toitumist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sedalaadi päeva-kava peaks pekki kasvatama tõhusalt. Sest süsivesikuid ja energiat üldse süiakse sisse rohkem kui vaja. See siis esmamõte.

Teine asi mis silma hakkab, on piimatoodete rohkus taas. Mulle see ei meeldiks. Piima joogu kuni 10 aastased, ülejäänud tarbigu piima-toodet harva ja seejuures eraldi söögikorrana, näiteks ca liiter keefiri sisse, ja ei midagi muud juurde, sul on päevakavasse aga iga sammu järel mingi piimatoote pudin pandud. See piim pole mingi imevalk, ega too ka mingit vaheldust ega kasu sulle, see on üks halvasti omastatav toiteväärtuseta pudin see piim. Selline negatiivne kommentaar siis kavas piima kohta, ja pekistumise kohta, kumbagi heaks ei pea üldiselt.

Ennustaksin ka ise, et tegu Oti koostatud kavaga:) Aga minetea!

Põhjenda,miks piim NII paha on??? Väga paljud amatöör kulturistid USAS ja mujal, kes on pool veged(s.t. muna ja piimatooteid söövad,liha mitte) saavutavad häid tulemusi, täpselt samamoodi kui liha hirmsat moodi sisse süües. Piim ON kergesti seeditav ja kasulikum töödeldud kui ka naturaalsest lihast(mitte et ma liha vastane oleks,liha samuti väga hea) Samamoodi pole liha imevalk, ennem roiskub kõhus liha kui piim. Niiet ära eksita piima ja piimatoodete tarbijaid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×