Jump to content
Tarantula

Mida teie kostate toitumiskava peale?

Recommended Posts

Hommikusöök kell 7.30 – 8.00

100gr. Kuivainena helbeid (kiirkaerahelbed, neljaviljahelbed, müsli – soovituslik täistera jne.)

200 – 300 ml. Piima väherasvane soovit. 1,5% või vesi selles keeta putru, või lisada piim müslile.

1 puuvili vabalt valitud võib lõigata pudru peale näiteks banaan

100 – 150 ml. jogurtit lisada pudru peale

1 tass kohvi või teed – neid võib juua ka hiljem

Lõuna kell 11.30 – 12.00

100 - 150gr. Talleggil on palju marinaadis poolfabrikaate või võib vabalt olla kanafilee (tehtud erinaval kujul nii praadides kui ahjus valmistades)

100gr. keedetud riisi (müüakse 125gr. pakkides)

3-4 viilu „Oti vormi leib” või „Oti Sepik” – kui seda ei müüda sinu kodupoes võib olla ka mõni muu leib või sepik

150 - 200gr. Toorsalatit, vabal valikul või keedetud juurvilju

Kastmeks võib olla ketšup, võid lisada ka 30 -40 gr 20% hapukoort.

kell 14.00 (enne trenni)

1 – 2 puuvilja omal valikul (banaan) 200 gr. lahjat kohupiima, võib segada 100ml jogurtiga ühtlaseks massiks. 1 klaas keefirit või piima.

3-4 viilu „Oti Sepik” võib olla ka muu kui seda käepärast ei ole

Peale trenni ca 17.00

Mass2 (Fast) 6 spl (supilusikatäit) + 1 banaan.segada ka kas piima või mahlaga ca 400 ml. Kui toidulisand on käepärast, siis kasutada seda kui ei siis süüa tavatoitu.

Tavatoidust sobib kasutamiseks 1 pakk magusat kohupiima rosinatega + 1 klaas mahla + 1 banaan.

Õhtuoode kell 18.30

150 gr makarone või 125 gr. Riisi (kuivainena kaalutud)

100 – 150 gr. Kas kana, kala või loomaliha

3-4 viilu „Oti vormi leib” või „Oti Sepik” – kui seda ei müüda sinu kodupoes võib olla ka mõni muu leib või sepik

150 - 200gr. Toorsalatit, vabal valikul või keedetud juurvilju

Kastmeks võib olla ketšup, võid lisada ka 30 -40 gr 20% hapukoort

Õhtusöök 21.30 – 22.30

150 – 250 gr. Kodujuustu 4% või kolm kuni neli tervet muna

2 - 3 viilu leiba singiga või juustuga

1 tass rohelist teed, suhkru või 1tl. Mett

Juurde võib süüa veel juurvilju (kui muidugi kõht peaks tühi olema, ise lisan kas hapukurki või tomatit).

Kui arvate , et midagi oleks vaja muuta siis kirjutage :angry:

Kasvada tahan julmalt

kava olen nädal aega järginud ja olen juurde võtnud pea 4 kg ise kaalun 62 nüüd :)

Huvitav kas saan kuu ajaga 10 kg juurde :D

Ja seda , et mis arvate kui mass 2 asemel kasutan hera80 vadakuvalku ning seda võtan 3 spl .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Liiga vähe liha ja liiga palju Oti sepikut.

liha minu jaoks vähe ei ole no on ikka natuke aga ikkagi v2hemalt kaalus tuleb juurde aga sellessuhtes, et ma koolipoiss alles :) ei joua liha osta se kallis ka ikkagist :angry:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

liiga vähe valke ja rasve, eriti häid, hommikusöögiks võta 4 muna juurde , ja mida sa teed selle 10kg???? 4kg sellestvesi 5kg rasv ja 1kg heal juhul liha, pakspoiss on iluspoissss

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sedalaadi päeva-kava peaks pekki kasvatama tõhusalt. Sest süsivesikuid ja energiat üldse süiakse sisse rohkem kui vaja. See siis esmamõte.

Teine asi mis silma hakkab, on piimatoodete rohkus taas. Mulle see ei meeldiks. Piima joogu kuni 10 aastased, ülejäänud tarbigu piima-toodet harva ja seejuures eraldi söögikorrana, näiteks ca liiter keefiri sisse, ja ei midagi muud juurde, sul on päevakavasse aga iga sammu järel mingi piimatoote pudin pandud. See piim pole mingi imevalk, ega too ka mingit vaheldust ega kasu sulle, see on üks halvasti omastatav toiteväärtuseta pudin see piim. Selline negatiivne kommentaar siis kavas piima kohta, ja pekistumise kohta, kumbagi heaks ei pea üldiselt.

Ennustaksin ka ise, et tegu Oti koostatud kavaga:) Aga minetea!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui ütlen ausalt siis tegu on tõesti oti kavaga mind see kava igastahes aitab ja kus juures aidake siis ikkagi mind mis ma juurde panen et valke saaks kõvasti :) ega ma nii liialt palju ka ei suuda süüa. :angry:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

selles suhtes ka öeldi mulle et paneks hommiku söögiks muna juurde 4 tkki ja seda ka , et õhtul söön 3-4 keedumuna nagu mida .

Et mul peab siis minema karp mune päevas. ma ei saa nii palju ka laristada toidupeale tahaks ühikast kuidagi koju ka saada :angry:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
liiga vähe valke ja rasve, eriti häid, hommikusöögiks võta 4 muna juurde , ja mida sa teed selle 10kg???? 4kg sellestvesi 5kg rasv ja 1kg heal juhul liha, pakspoiss on iluspoissss

4kg vesi? haah :angry: . Sa tead millest lihas enamasti koosneb ikka? Tänu suuremale vee kogusele lihases on sel rohkem jõudu ka. Nii, et seda vett ei saa eraldi isendiks lugeda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
4kg vesi? haah :) . Sa tead millest lihas enamasti koosneb ikka? Tänu suuremale vee kogusele lihases on sel rohkem jõudu ka. Nii, et seda vett ei saa eraldi isendiks lugeda.

et sa arvad et ikkagi väga normaalne toitumiskava ? :angry:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hommikusöök kell 7.30 – 8.00

100gr. Kuivainena helbeid (kiirkaerahelbed, neljaviljahelbed, müsli – soovituslik täistera jne.)

200 – 300 ml. Piima väherasvane soovit. 1,5% või vesi selles keeta putru, või lisada piim müslile.

1 puuvili vabalt valitud võib lõigata pudru peale näiteks banaan

100 – 150 ml. jogurtit lisada pudru peale

1 tass kohvi või teed – neid võib juua ka hiljem

Lõuna kell 11.30 – 12.00

100 - 150gr. Talleggil on palju marinaadis poolfabrikaate või võib vabalt olla kanafilee (tehtud erinaval kujul nii praadides kui ahjus valmistades)

100gr. keedetud riisi (müüakse 125gr. pakkides)

3-4 viilu „Oti vormi leib” või „Oti Sepik” – kui seda ei müüda sinu kodupoes võib olla ka mõni muu leib või sepik

150 - 200gr. Toorsalatit, vabal valikul või keedetud juurvilju

Kastmeks võib olla ketšup, võid lisada ka 30 -40 gr 20% hapukoort.

kell 14.00 (enne trenni)

1 – 2 puuvilja omal valikul (banaan) 200 gr. lahjat kohupiima, võib segada 100ml jogurtiga ühtlaseks massiks. 1 klaas keefirit või piima.

3-4 viilu „Oti Sepik” võib olla ka muu kui seda käepärast ei ole

Peale trenni ca 17.00

Mass2 (Fast) 6 spl (supilusikatäit) + 1 banaan.segada ka kas piima või mahlaga ca 400 ml. Kui toidulisand on käepärast, siis kasutada seda kui ei siis süüa tavatoitu.

Tavatoidust sobib kasutamiseks 1 pakk magusat kohupiima rosinatega + 1 klaas mahla + 1 banaan.

Õhtuoode kell 18.30

150 gr makarone või 125 gr. Riisi (kuivainena kaalutud)

100 – 150 gr. Kas kana, kala või loomaliha

3-4 viilu „Oti vormi leib” või „Oti Sepik” – kui seda ei müüda sinu kodupoes võib olla ka mõni muu leib või sepik

150 - 200gr. Toorsalatit, vabal valikul või keedetud juurvilju

Kastmeks võib olla ketšup, võid lisada ka 30 -40 gr 20% hapukoort

Õhtusöök 21.30 – 22.30

150 – 250 gr. Kodujuustu 4% või kolm kuni neli tervet muna

2 - 3 viilu leiba singiga või juustuga

1 tass rohelist teed, suhkru või 1tl. Mett

Juurde võib süüa veel juurvilju (kui muidugi kõht peaks tühi olema, ise lisan kas hapukurki või tomatit).

Kui arvate , et midagi oleks vaja muuta siis kirjutage :angry:

Kasvada tahan julmalt

kava olen nädal aega järginud ja olen juurde võtnud pea 4 kg ise kaalun 62 nüüd :)

Huvitav kas saan kuu ajaga 10 kg juurde :D

Ja seda , et mis arvate kui mass 2 asemel kasutan hera80 vadakuvalku ning seda võtan 3 spl .

Kuna oled veel koolipoiss ja kindlasti on rahaline seis piiratud siis loomulikult ei saa iga päev meeletut liha sisse süüa. Kui valku jääb vajaka siis õhtul üks 250g rasvata kohupiim sisaldab üle 40g valku nii, et see peaks abiks olema. Hommikul ei pea ka alati tingimata puder olema ja selle võid asendada munadega nt. Või jogurti asemele kohupiim.

Muidu on täitsa ok toitumiskava kuna eeldan, et sa elukutseline kulturist ju ei ole. Toitu vastavalt oma võimalustele ja head arengut treeningutel!

Muide lisaks veel juurde, et ära endale seda 10kg eesmärku püstita. Parem idee oleks püstitada eesmärk raskustes. Nt tahad rinnalt surumises 100kg kätte saada või kükkis 150kg vms. Kui vaatad ainult kaalu oled varsti suure kõhuga ja mitte nii suure lihasega. Tean omast käest :D

Proovi iga trenn teha sama raskusega rohkem kordusi või kasuta hoopis suuremat raskust. Kui oled väga algaja siis arened tublisti!

Muudetud kasutaja Lev poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Järgmistel nädalatel vaata, et kaal sama kiirusega edasi ei tõuseks. Praegu pole lihtsalt veel harjunud, sest varem arvatavasti ei söönud pooltki sellest. Võibolla pead kavas olevaid toite isegi piirama. Söö rahulikult tavatoitu ja pole massilisajat vaja võtta. Tee mõnuga trenni, sest need lisakalorid tuleb maksimumis ära kasutada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuna oled veel koolipoiss ja kindlasti on rahaline seis piiratud siis loomulikult ei saa iga päev meeletut liha sisse süüa. Kui valku jääb vajaka siis õhtul üks 250g rasvata kohupiim sisaldab üle 40g valku nii, et see peaks abiks olema. Hommikul ei pea ka alati tingimata puder olema ja selle võid asendada munadega nt. Või jogurti asemele kohupiim.

Muidu on täitsa ok toitumiskava kuna eeldan, et sa elukutseline kulturist ju ei ole. Toitu vastavalt oma võimalustele ja head arengut treeningutel!

No selge . eluktseline kulturist kus juures kui saaks oleks päris hea kunagi . aga no kardan , et ei tuleks välja väga midagi sellest aga tahaks :angry: .Aga muidugi suured tänud sulle abistamast .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oot, wtf? See on spetsialisti poolt koostatud kava ja sa küsid foorums mingite suvaliste tüüpide käest, et nad Oti kava parandaksid? Oled sa ikka terve mõistuse juures?

Keegi vist pakkus, et see Oti kava, aga keegi pole kindlalt väitnud :angry:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei näinud hommikul erilti proteiini allikaid.

Piima kohta mina küll idagi halba ei ütle, ma joon ise ka kuni 2 pakki päevas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oot, wtf? See on spetsialisti poolt koostatud kava ja sa küsid foorums mingite suvaliste tüüpide käest, et nad Oti kava parandaksid? Oled sa ikka terve mõistuse juures?

Las küsib, saab tema ja keegi teine targemaks võib-olla, selleks foorum ongi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oot, wtf? See on spetsialisti poolt koostatud kava ja sa küsid foorums mingite suvaliste tüüpide käest, et nad Oti kava parandaksid? Oled sa ikka terve mõistuse juures?

Võimalik, et sina olesdki suvaline tüüp, mina ennast kindlasti suvaliseks tüübiks ei pea.

Rohkem sallivust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Keegi vist pakkus, et see Oti kava, aga keegi pole kindlalt väitnud :angry:

Äkki loeksid teemat ka vahelduseks?

Igatahes, kui mina Ott oleks, siis ma saadaks sellise kliendi otse peesse ja enam teda kunagi ei aitaks - kes võtab spetsialisti poolt koostatud toitumiskava ja läheb kuhugi foorumisse mingite tüüpide käest küsima, et nad kava parandaksid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oti sepikut oli tõesti jube palju, aga vahet pole - tegemist siiski massikavaga...Hommikusöögile rohkem valku, muud midagi polegi. Samas, kui Kiivikas selle kava koostas, siis kes mina olen seda kommenteerima. Hera vs Mass 2 kohta, usun, et selle muudatusega ei võida ega kaota sa nüüd kindlasti midagi.

Kui sa nädalaga võtsid 4 kilo juurde, siis minu arvates on seda liiga palju. Stabiiliselt kilo-pooltist nädalas peaks täiesti piisama. Kui see on tõesti Oti kava, siis kõige targem oleks temaga konsulteerida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oot, wtf? See on spetsialisti poolt koostatud kava ja sa küsid foorums mingite suvaliste tüüpide käest, et nad Oti kava parandaksid? Oled sa ikka terve mõistuse juures?

täpselt, mõtlesin just sama. aga igastahes, päris palju toitu, ise olen raskem, pikem ja ei söö ka päevas nii palju toitu ära. eriti putru, leiba, piima.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Keegi vist pakkus, et see Oti kava, aga keegi pole kindlalt väitnud :angry:

Ta ju ise vastas hiljem, et see Oti kava. Vaata uuesti!

Aga hommikusöök tundub küll kahtlane. Kuhi süsivesikuid, valke min.

Tallegg ja Oti sepik, LOOMULIK JU, ET JUST NEED. :)

Süsivesikuid tundub palju jah, mina vahetaks pooled neist rasvade vastu. Liha VÕIKS ka natuke rohkem olla. Aga see pole nii oluline.

Muudetud kasutaja Bonsuna poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×