Jump to content
Rebane

Narkomaffia Mädajuure külas

Recommended Posts

See võib tuua kaasa surma, aga ...

Hääletan: Samakamees

See on küll põhjendamatu laksimine, et mina olen. Aga, keda enese kaitsmine tulu toonud on, kõik ikka massiga kaasa.

Hääletan: Samakamees

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Õhtuks oli jõutud kokkuleppele – üks maffia liikmetest pidi olema rollton. Talle tõmmati koheselt kott pähe ja köideti kinni. ‚Rabele rabele maffiaraibe’ ütles Samakamees ja tõmbas veel rihmasid koomale.

Samal ajal kui Samakamees toimetas rolltoniga tõmbas LaurL põuetaskust välja väikese süstla, mille ta kiirelt Erkkole kaelaveeni lõi. Erkko pungitas üllatusest silmi ja kukkus pea momentaalselt kokku. Samakamees pingutas ikka veel rihmu ning seisis seljaga nüüd smithereensi poole, kes veel vaatas kogu toimingut huviga pealt. Samal ajal libistas ta käe taskusse oma väikese ustava revolvri järgi. Kuulda oli kukekrõpsatust ning viimasena oma elus, mida Samakamees ümber pöörates nägi, oli sähviv tuleleek.

Maas rabeles veel köidikutes rollton. Smithereens võttis põuetaskust välja granaadi, eemaldas splindi ning toppis selle rolltonile püksi. Seejärel jalutasid nad koos LaurL'iga majade vahele. Käis võimas kärgatus, mis värvis ümbruskonna lume punaseks.

Seitsmenda päeva külameeste tapetu - rollton - oli külamees

Seitsmenda päeva maffia poolt tapetu - Erkko - oli külamees

Seitsmenda päeva maffia poolt tapetu - Samakamees - oli külamees

LaurL - oli maffia

smithereens - oli maffiapealik

Mädajuure küla oli langenud Läti narkomaffia omaks.

Teemasse võivad postitada kõik.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mida mängu lõppu öelda.

Soojenduseks - ma ei vali tegelaskujusid tuttavate nimede järgi vaid puhtjuhuslikult - seda võiks võrrelda täringuviskega. Näiteks taivox oli teist korda järjest politseinik - puhas kokkusattumine. Kuna maffia tegutses öösiti inimeste tapmisega suht mitte äraarvatavat rada pidi, oli raske ka külameeste arstil kedagi reaalselt aidata (plusspunktid siin siis maffiale). Ainukene nähtav tapmine tuli siis, kui maffia näris läbi kes on politseinik.

Kui politseinik nii avalikult asja teatavaks tegi, kes peaks kindlalt maffia olema, oleks võind juba kõik kaardid letti panna ja öelda, keda ta juba kontrollinud on ning seega oleks ehk nii mõnigi külameeste tapmine ära jäänud.

Ootaks külaelanike poolt rohkem arutelu, sest mida rohkem rääkida seda rohkem tavaliselt jõutakse järgi ka tõele (kas räägib maffia ennast sisse või siis eemaldatakse vaiksemaid mängijaid). Aga paistab et seekord töötas ka see vaikimistaktika päris hästi (maffiale siis nimelt).

Mida tahaks ka veel välja tuua, oli see et maffia oli seekord rohkem vähemuses kui eelmine mäng (12/3 vs 20/4). Tõenäoliselt poleks ilma politseiniku abita välja hääletatud ühtegi maffialiiget, nii et tõepoolest - hea töö maffiameeste poolt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Smithereens'i peale käis endalgi kahtlus, pärast kui olin ära tapetud aga LaurL'i poleks küll kahtlustanud :D

Pigem oleks Samakameest pakkunud.

Ei- tuleb au anda maffiale, midagi pole teha!

Järgmine kord ehk targemad :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
karm

krt ma olin kindel et Lexusl või Samakamees on maffias

üks küssa - miks maffia mind tuttu pani?

täiesti juhuslikult, meil läks vaja kedagi, kes ei olnud nii aktiivne, et kahtlust meie pealt hajutada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Njaa - jälle on kõige passiivsemad kõige hullemad mafüoosad.

Lisaks veel väike järeldus endale - mitte kedagi ei maksa kaitsta, kui sa 100% ei ole kindel, et ta ei ole maffia. Ja kui sa oled külaelanik, siis ei saagi milleski 100% kindel olla. Kui kogemata valet meest kaitsed, oled järgmine ohver.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Külamees alessandro tõmmati jälle varakult oksa?:D

Eksamisessi kõrvalt pole aega osaleda, muidu oleks suht huvitatud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Peaks mingi sihukese reegli kirja panema, et peab rohkem rääkima, kui lihtsalt, et hääletan ja kõik.

Omast kogemusest võin öelda, et kui liiga palju räägid siis võidakse oksa tõmmata.

Ja kui rohkem räägitaks siis oleks palju huvitavam.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline

Viimasel ööl kontrollisin LaurL-i aga kahjuks enam siis midagi öelda polnud...Kui ma vaikselt oma asja oleks ajanud, siis poleks keegi Mckeni välja hääletanud...keegi niigi mind ei uskunud :D Lõpuks pika kisaga midagi tuli ka. Aga lõpp oli kuidagi igav ja vaikne.

Ütleks, et eelmine mäng oli parem.

Jään uut mängu ootama =)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No kui tasuta antakse siis ikka, ilma rahata saadud äädikas maitseb ka magusalt :D

Ma ütlen. Tänapäeva ühiskonnas ei saa enam midagi tasuta ja siin nutetakse, et ei taheta veenisüsti.Kui keegi pakuks mulle tasuta soola oma haavadele määrimiseks, siis sellegi võtaks vastu :huh:

Kuhu on kadunud andmisrõõm - või mis ta nüüd oligi ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×