Jump to content
Belladonnakillz

Rinnalt surumine

Recommended Posts

Oleneb ka sellest, kui vana sa oled???

Aga et eraldi uus teema teha ja küsida teistelt kas sa oled tubli, see on puhas lollus. Peamine et sa ise rahul oled siis on kõik korras.

Aga muidu edu trennis! (Y)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tõesti uut teemat sellepärast vast teha pole mõttet, mine kekka oma sõprusringkonnas ringi selle tulemusega kui tahad, vanust sa ju ei maininud, seega täitsa tavaline tulemus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

oleneb vanusest, kaal ei mängi mingit rolli, vahet sellel kas ma kaalun 200kg ja 120kg on rasva või 70kg ja 10kg rasva, ega fucking rasvaga ei suru midagi, pikkus võib ka ennast põlema panna.. IMO

kui 15-16 oled siis päris norm jep..

kunagi kaalusin 92 ja surusin mingi 100? võtsin rasva vähemaks ja 85 kilosena surusin 120 , nii et jep kaal on petlik...

Muudetud kasutaja Amarillo poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kaalun 65kg, olen 173cm pikk ja surun max rinnalt 105kg, on see hea? :)

Päris korralik tulemus selle kaalu kohta! Kas oled ka võistlemas käinud, võikisd sellele mõelda...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kaalun 65kg, olen 173cm pikk ja surun max rinnalt 105kg, on see hea? :)

Kui sul on selg kah sama tugev ja kükk sama hea, siis on tõesti sinu keha kaalu kohta hea...

Aga kui ainult surumist arendad, siis varsti õlad haiged ja rüht kehv.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
suhteliselt negatiivselt võtate ikka vastu :D tänud neile kes mõistlikult vastasid, ei nuru ega taha teilt mingit kiitust :)20 olen ja 19 aastaselt on see tulemus :P olge normaalsed.

Sinu vanuse kohta aboluutselt mitte midagi erilist, nii et lase aga edasi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
seleta palun ära kuidas vanus sellega seotud on, kas võistlustel siis näiteks jagatakse vanuse järgi ka veel gruppi? tundub veider

Loomulikult jagatakse. Kas sinu arust oleks aus, kui 15-aastased võistleksid koos 40-aastastega?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
seleta palun ära kuidas vanus sellega seotud on, kas võistlustel siis näiteks jagatakse vanuse järgi ka veel gruppi? tundub veider

Mida sa lootsid selle teemaga siis, et kolm venda ütleksid, jah, hea tulemus ja siis saad rahus magada :D ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
oleneb vanusest, kaal ei mängi mingit rolli, vahet sellel kas ma kaalun 200kg ja 120kg on rasva või 70kg ja 10kg rasva, ega fucking rasvaga ei suru midagi, pikkus võib ka ennast põlema panna.. IMO

kui 15-16 oled siis päris norm jep..

kunagi kaalusin 92 ja surusin mingi 100? võtsin rasva vähemaks ja 85 kilosena surusin 120 , nii et jep kaal on petlik...

Kaal otseselt mitte aga lihasmass peaks ikka küll vahet tegema sest suurem lihaks peak olema ka tugevam lihas. Miks muidu jaotatakse tõstmisvõistlustel inimesi kaalukategooriatesse ning miks jõurekordid on tohutute kappide, mitte luukerede käes?

kaalun 65kg, olen 173cm pikk ja surun max rinnalt 105kg, on see hea? :ph34r:

1.6x oma keharaskust ära suruda on täitsa hea tulemus. Ma ise kaalun 30kg rohkem (lihas ikkagi, ma pole mingi paksuke) kuid surun rinnalt natuke vähem.

Muudetud kasutaja matjusm poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kaal otseselt mitte aga lihasmass peaks ikka küll vahet tegema sest suurem lihaks peak olema ka tugevam lihas. Miks muidu jaotatakse tõstmisvõistlustel inimesi kaalukategooriatesse ning miks jõurekordid on tohutute kappide, mitte luukerede käes?

1.6x oma keharaskust ära suruda on täitsa hea tulemus. Ma ise kaalun 30kg rohkem (lihas ikkagi, ma pole mingi paksuke) kuid surun rinnalt natuke vähem.

Oled 95kg-ne lihamägi ja surud alla 100kg, väga huvitav :ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kaal otseselt mitte aga lihasmass peaks ikka küll vahet tegema sest suurem lihaks peak olema ka tugevam lihas. Miks muidu jaotatakse tõstmisvõistlustel inimesi kaalukategooriatesse ning miks jõurekordid on tohutute kappide, mitte luukerede käes?

1.6x oma keharaskust ära suruda on täitsa hea tulemus. Ma ise kaalun 30kg rohkem (lihas ikkagi, ma pole mingi paksuke) kuid surun rinnalt natuke vähem.

Päris imelik jah kui vähem surud, ise olen enam vähem sinuga ühes kaalus, surumise rekord on 165 kg, mingiks põkiks ennast sellega aga küll ei pea!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oled 95kg-ne lihamägi ja surud alla 100kg, väga huvitav :ph34r:
Päris imelik jah kui vähem surud, ise olen enam vähem sinuga ühes kaalus, surumise rekord on 165 kg, mingiks põkiks ennast sellega aga küll ei pea!

Ma tean et mu rinnalt surumise number just eriti suur pole (100 kg on max mida olen suutnud). Ma olen vaid 1.5 aastat jõusaaliga tegelenud (millest omakorda ligi pool oli jõusaalis kus olid ainult kuni 32kg hantlid ning seega ei saanud surumist ega teisi baasharjutusi korralikult arendada). Ning millegi pärast koguneb mul lihas meelsamini jalgade juurde kui et rinda, õlgadesse ja kätesse mis aitaksid surumise max'ile kaasa.

Ning keda huvitavad mingisugused jõu standardid, siis siin on üks huvitav kogus tabeleid: http://www.exrx.net/Testing/WeightLifting/...thStandards.htm

Selle järgi pole mu max'il midagi viga ning teemaalgataja paistab olevat klassifitseeritud Advanced ehk edasijõudnud treenija kategooriasse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Loomulikult jagatakse. Kas sinu arust oleks aus, kui 15-aastased võistleksid koos 40-aastastega?

Aga mina surun rinnalt max 82,5 kg. Olen 25-aastane. Kas see on normaalne?

Kas ma pean siis 15-aastaste pullidega ühes kaalus olema?

Ma ei saa midagi aru :ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja mida see teadmine sulle annab? Tahad kiitust, et egot upitada?

No vaata nüüd, mida sa siis kirjutad. Vend tuleb heast tahtest küsima teiste arvamust ja sina hakkad mingist ego upitamisest rääkima. See küsija ei julge siin enam midagi küsida, kui kohe peale lendad. Kas seda sa soovidki?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No vaata nüüd, mida sa siis kirjutad. Vend tuleb heast tahtest küsima teiste arvamust ja sina hakkad mingist ego upitamisest rääkima. See küsija ei julge siin enam midagi küsida, kui kohe peale lendad. Kas seda sa soovidki?

Täiesti haigemaja jah, üldse mingit viisakust inmeste vastu ei ole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegelikult jäi veel mainimata, et oluline oleks teada ka kaua sa treeninud oled? Teades ainult sinu pikkust, kaalu ja vanust, teeks mina sellise kokkuvõtte: kehakaalu arvestades korralik tulemus, samas ega sa selle kaalu juures teab mis pikk ka ole, nii et mingil määral peaks lihast ka olema, lisaks peaks suht lühikesele kasvule ka surumisteekond suhteliselt väike olema, mis jälle omakorda lihtsustab mõnevõrra surumist. Ja kui sa mainid, kaua sa treeninud oled, siis läheb su küsimusele vastamine veel lihtsamaks.

PS! Renkul on õigus - mehi motiveerib ikka kiitus, mitte muu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×