Jump to content
NYC_homeboy

Gröön VS Kiivikas

Recommended Posts

Minu teada ei võetud alessandrot väeteenistusse lampjalgsuse tõttu. :P

Offtopic: vaadates mis viimasel ajal riigis toimub, siis ausalt öeldes kaob endalgi tahtmine sellist "riiki" teenida;kui päris aus olla, siis kaob ära isegi tahtmine makse maksta :)

Täna lehest lugesin, et võtavad raiped kaitseväes sõdurite (190cm ja pikemad) lisaportsud ära. Ütlevad, et asi pole kokkuhoius, vaid toitlustamise otstarbekamaks muutmises. Mis kuradi otstarbekam see on, kui saad kahe kukli asemel ühe ja vorstiviilud kaotatakse ka koolisööklates leibade pealt ära. Hoitakse mingi neli milli aasta peale kokku, samas kui neetud vabadussamba analüüside ja ametnike palgatõusude peale pannakse sama raha ühe päevaga hakkama. Ma olen lihtne maamees ja käsi vaikselt väriseb juba sõnnikuhangu järele.

Ajatakse lolli möla, et MASU on oma põhja kätte saanud ja asi seisneb ainult mõtlemises. Mida ma mõtlen, kui lobi järjest lahjemaks jääb? Spetsialistid, kes töö otsimise juures soovitavad oma isiklikke plusse/miinuseid, isiksuseomadusi, arenguvõimalusi vaagida võivad p....se minna. Fakt on see et asi on p...es ja läheb veelgi. Ainus asi mida teha annab on inimestevahelisi suhteid soojas hoida. Lõpetagem ka siin oma dopingusüüdistused/tõestused/nääklused. Pidev närimine võiks lõppeda. Rahulikke pühasid soovides.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Täna lehest lugesin, et võtavad raiped kaitseväes sõdurite (190cm ja pikemad) lisaportsud ära. Ütlevad, et asi pole kokkuhoius, vaid toitlustamise otstarbekamaks muutmises. Mis kuradi otstarbekam see on, kui saad kahe kukli asemel ühe ja vorstiviilud kaotatakse ka koolisööklates leibade pealt ära. Hoitakse mingi neli milli aasta peale kokku, samas kui neetud vabadussamba analüüside ja ametnike palgatõusude peale pannakse sama raha ühe päevaga hakkama. Ma olen lihtne maamees ja käsi vaikselt väriseb juba sõnnikuhangu järele.

Ajatakse lolli möla, et MASU on oma põhja kätte saanud ja asi seisneb ainult mõtlemises. Mida ma mõtlen, kui lobi järjest lahjemaks jääb? Spetsialistid, kes töö otsimise juures soovitavad oma isiklikke plusse/miinuseid, isiksuseomadusi, arenguvõimalusi vaagida võivad p....se minna. Fakt on see et asi on p...es ja läheb veelgi. Ainus asi mida teha annab on inimestevahelisi suhteid soojas hoida. Lõpetagem ka siin oma dopingusüüdistused/tõestused/nääklused. Pidev närimine võiks lõppeda. Rahulikke pühasid soovides.

Word ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere,

Sina alessandro oled küll vale mees eetikast rääkima, minu mäletamist mööda pidasid sa ka mõttetuks oma riiki teenida. Suht variserlik on pugeda vabanduste taha, et mul pole selleks aega ja ma ei näe sellel mõtet aga samas tarbid julgelt välisjulgeolekut, mida sinust aatelisemad isikud sulle tagavad.

Soovid kehalt suur mees olla aga tegelikult....

Redds

PS: Vabandan ette, kui see ei olnud sina kellega siinsamas foormis antud teema üle tuliselt diskuteerisime!

Mul on oma isiklikud vaated asjadele ja need vaated sinusse ei puutu. Veel vähem on minu suhtumine sõjaväeteenistusse seotud selle konkreetse teemaga ja eetikaga üleüldse. Ja ma ei öelnud, et sõjaväeteenistus on mõttetu, ma ütlesin, et mina isiklikult ei läinud - selleks oli palju põhjusi (k.a. lampjalgsus, seljatrauma). Ebaeetiline on minu arust hoopis kedagi maha teha tema isiklike vaadete väljendamise eest.

Teiseks, riiki saab teenida mitmel moel. Sellega, millega ma hetkel riiki teenin, toon ma oluliselt rohkem riigile kasu, kui metsas püssiga ringi joostes oleksin teinud.

Ja ärge kalduge teemast kõrvale - kaitseväge on teistes teemades juba arutatud küll ja küll. Tõstatage see küsimus teises teemas, kui see nii väga hinge kripeldab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Päris naiivne loota, et Ott ennast siia kaitsma tuleks. Miks ta peaks? Keegi ju siin otseselt ei väida, et Ott talle midagi müüs. Iga külajuttu ümber lükates jääks elueast väheks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Täna lehest lugesin, et võtavad raiped kaitseväes sõdurite (190cm ja pikemad) lisaportsud ära. Ütlevad, et asi pole kokkuhoius, vaid toitlustamise otstarbekamaks muutmises.

Lugesin ka lehest seda. Ja ajas samamoodi hinge täis. Et noh, mida värki nagu. Et alla meeterüheksakümneste oli seal ainevahetuseks kirja pandud mingi 3800 kcal, pikematel siis 4300. Ja siis öeldi, et tegelikult on nii hea toit, et kõik saavad päeva jooksul 4100 tegelt. Aga kui mul jääb kõht tühjaks, siis see ei koti kedagi.

Muideks oli seal ka mainitud seda, et Soomes (võin eksida) on nii, et kutid ise tõstavad taldriku peale niipalju kui tahavad. Kes sööb rohkem, kes sööb vähem. Ja ka pidi väga otstarbekas olema.

Kuna meil maal koolis anti samamoodi süüa, et võta palju tahad siis mööda eestit ringi rännates tuli üllatuseks, kui kuskil koolis oli sul oma poolteist viinerit taldriku peale ära sokutatud koos 2 kartuliga. No otsene mõnitamine minu meelest. Mis siis et ma näen kilu välja, ega see ei tähenda et mul mingi uimane ainevahetus on ja ma üldse ei söö. Sama pull käib kusjuures ka osades sööklates. Ma tellin sama toitu mis eelmine mees, aga kuna see on kogukam siis tädi paneb talle naeratades kaks korda rohkem liha. Et suur poiss, tal läheb seda rohkem vaja kui minusugusel tölgusel?

Aga see selleks. Tõmmake ikka rahulikult hinge ennem kui emotsioonipostitusi teete ja häid pühi ka minupoolt. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pikkuse järgi ei ole ka kasvaval noorel mehel õige toidukogust arvutada. Kui ma sööksin hetkel üle 190 cm'na sama palju kui ma 15-16 aastasena alla 190 cm olles sõin, siis mul läheksid ribid katki. Sentimeetri järgi kere vajadusi küll ei mõõda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Täna lehest lugesin, et võtavad raiped kaitseväes sõdurite (190cm ja pikemad) lisaportsud ära. Ütlevad, et asi pole kokkuhoius, vaid toitlustamise otstarbekamaks muutmises. Mis kuradi otstarbekam see on, kui saad kahe kukli asemel ühe ja vorstiviilud kaotatakse ka koolisööklates leibade pealt ära. Hoitakse mingi neli milli aasta peale kokku, samas kui neetud vabadussamba analüüside ja ametnike palgatõusude peale pannakse sama raha ühe päevaga hakkama. Ma olen lihtne maamees ja käsi vaikselt väriseb juba sõnnikuhangu järele.

Ajatakse lolli möla, et MASU on oma põhja kätte saanud ja asi seisneb ainult mõtlemises. Mida ma mõtlen, kui lobi järjest lahjemaks jääb? Spetsialistid, kes töö otsimise juures soovitavad oma isiklikke plusse/miinuseid, isiksuseomadusi, arenguvõimalusi vaagida võivad p....se minna. Fakt on see et asi on p...es ja läheb veelgi. Ainus asi mida teha annab on inimestevahelisi suhteid soojas hoida. Lõpetagem ka siin oma dopingusüüdistused/tõestused/nääklused. Pidev närimine võiks lõppeda. Rahulikke pühasid soovides.

Kas sõjaväes saab halvasti süüa??? Miks peaks saama nt 189 cm vend poole vähem süüa kui 192 cm vend??

Erilised eided olete ikka, tsiviilis vist söötegi ainult restos..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas sõjaväes saab halvasti süüa??? Miks peaks saama nt 189 cm vend poole vähem süüa kui 192 cm vend??

Erilised eided olete ikka, tsiviilis vist söötegi ainult restos..

Sa ilmselgelt ei tea, millest räägid. See, et on pandud mingi norm paika on täiesti tavaline ühiskonnas - pensionile mineku vanused jne...

Keegi ei saa ajateenistuses poole vähem süüa. See ports mis "pikkadele" antakse on täiesti mitteoluline. Kõik saavad kindlasti kõhud täis. Tapal näiteks oli selleks lisaportsuks ka mingi maius, jogurt, kohuke vms.

edit: ilmselgelt on siin juba OT-ks ära läinud...

Muudetud kasutaja _T_ poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas sõjaväes saab halvasti süüa??? Miks peaks saama nt 189 cm vend poole vähem süüa kui 192 cm vend??

Erilised eided olete ikka, tsiviilis vist söötegi ainult restos..

Aga miks peaks saama 200 cm vend sama palju kui 160 cmvend?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sa ilmselgelt ei tea, millest räägid.

Kust sa seda võtad et ei tea? ;)

"Poole vähem" on väljend sellise vingumise peale, mis meessoo poolt alati tuleb, kui jutt sõjaväe peale läheb. Kõik on paha, peab seal kaua olema, ei saa oma asjadega tegeleda ja sada muud häda. Lisaks poogitakse endale külge lugematul hulgal vigastusi ja jumal teab mida, et aga minema ei peaks. Ärge olge eided. Miks riik peaks teile midagi andma kui te vastu midagi ei anna?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuna meil maal koolis anti samamoodi süüa, et võta palju tahad siis mööda eestit ringi rännates tuli üllatuseks, kui kuskil koolis oli sul oma poolteist viinerit taldriku peale ära sokutatud koos 2 kartuliga. No otsene mõnitamine minu meelest. Mis siis et ma näen kilu välja, ega see ei tähenda et mul mingi uimane ainevahetus on ja ma üldse ei söö. Sama pull käib kusjuures ka osades sööklates. Ma tellin sama toitu mis eelmine mees, aga kuna see on kogukam siis tädi paneb talle naeratades kaks korda rohkem liha. Et suur poiss, tal läheb seda rohkem vaja kui minusugusel tölgusel?

Mäletan, et maakoolis oli pada laua peal ja sealt tõsta palju jõuad. Ja kui pada tühjaks sai, siis toodi juurde.

Olen kahes linnakoolis ka käinud. Seal oli nii, et läksid oma talongiga tädikese juurde ja siis pandi sulle 2 kartulit ja üks kuivand viiner. Aga kuna mina sain mõlemas koolis kokatädidega suurepäraselt läbi, siis sain mina ikka korralikult kõhu täis. Vahetevahel sai kolm vahetundi järjest söömas käidud (Y)

Mees sööb, siis mees jõuab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

"Pasa" keerutamine võiks jätkuda. Sinisilmsust tuleb vähendada. Minul ei ole Mareki jutu vastu absoluutselt mitte kui midagi. Jätkata paluks, sest lõppu ma ei näe samuti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nii kaua, kui Ott vaikib ja sellistesse aruteludesse ei sekku, on tema selles loos võitja (kui selles loos üldse võitjaid on).

Mida kauem ta vaikib, seda raskem tal saab olema hiljem.( juhul kui ta on süüdlane ) Kuigi hetkel on Otti pihta suur tuli avatud, ei rahulda kellegi teise arvamus ju inimesi. Ainult Ott ise võib selle kära lõpetada. Eks nii mõnigi asi räägib Otti enda pihta.

Aga muidu head vana lõppu teile

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Miks riik peaks teile midagi andma kui te vastu midagi ei anna?

Kui inimene maksab makse, aga ei ole mingil põhjusel sõjaväes teeninud, siis ei ole tal õigust midagi nõuda ??? ;):o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mida kauem ta vaikib, seda raskem tal saab olema hiljem.( juhul kui ta on süüdlane ) Kuigi hetkel on Otti pihta suur tuli avatud, ei rahulda kellegi teise arvamus ju inimesi. Ainult Ott ise võib selle kära lõpetada. Eks nii mõnigi asi räägib Otti enda pihta.

Aga muidu head vana lõppu teile

Isegi kui Ott tuleks siia teemasse midagi ütlema, siis tehakse see kohe maha ja nii edasi. Mõttetu.

Muidu ma ikka Kalmuse fänn edasi. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei saa aru mida Kalmus nüüd saavutada tahab, miks teda peaks kottima kas 10aastat tagasi müüdi kellegile kellegi sõnul mingit kraami või mitte. Samahästi tuleb mingi kolmas tegelane avaldusega, et Kalmus müüs temale ja ta sõpradele igast nodi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei saa aru mida Kalmus nüüd saavutada tahab, miks teda peaks kottima kas 10aastat tagasi müüdi kellegile kellegi sõnul mingit kraami või mitte. Samahästi tuleb mingi kolmas tegelane avaldusega, et Kalmus müüs temale ja ta sõpradele igast nodi.

Mina ka ei saa aru, kraam ära ka tarvitatud ammu ju ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga president Ilves olevat kunagi väiksena püksi pissinud ja karjunud hommikust õhtuni. Ma arvan, et ta ei sobi presidendiks selle tõttu.

Seeni oled söönud v? Ma mõtlen, et oleks võinud pisut parema näite tuua vms...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Isegi kui Ott tuleks siia teemasse midagi ütlema, siis tehakse see kohe maha ja nii edasi. Mõttetu.

Muidu ma ikka Kalmuse fänn edasi. ;)

Miks peaks keegi selle maha tegema, kui Ott annaks konkreetse vastuse ? Mul pole küll midagi tema vastu, aga tahaks teada millise suunaga tema seda teema vaatab. Ott vist mitte ei taha välja tulla ja meid valgustada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jah, selle suurema " asja" nimi on PÕHIMÕTE.

Kohe näha, et aktivistil pea lõikab. ;)

Kuigi minuarust võiks üldse keelatud ainete tarbimise legaliseerida igal pool sellises spordis. Põhiline on ju siiski oma lihasmassi võimalikult suureks kasvatada ja seejuures peaks olema keha ilusti proportsioonis. Ka neid aineid kasutades tuleb teha rasket tööd, et välimus säiliks ja lihas kasvaks.

Aga kuna reeglid on sellised, siis põhimõtte pärast võiks ju Ott isiklikult rääkida meil lugu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Teema on suletud.

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×