Jump to content
NYC_homeboy

Gröön VS Kiivikas

Recommended Posts

vaataks siis mis vastukaja saab siit fitness.ee'st Janar Grööni vaidetele et Ott olevat talle myynud kunagi viljandis,tolle aegses 1.keskooli all garderoobis jõusaali POWER kõrval aasta voi paar vananenud metaani (dianabol).

kuna fitness.ee tuli nyyd julgelt uue steroidi teemalise tolgitud artikliga kapist valja mille napunaidete pohjal saaks isegi paris viisaka kuuri kokku panna,tundub mulle et steroidi teema pole enam nii tabu. miks mitte arutada seda teemat.

ootaks siis vastukaja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga kus sina tead, et need on lihtsalt külajutud ? Ja kus mujal ikka arutada selliseid teemasid, kui mitte fitnessi enda foorumis. Ootaks ehk Janari ja Otti enda sõnavõttu siin :)

Külajutt ongi see, kui mõned mitte just kõige targemad hakkavad mingit jura ajama, kas selles on ka tõetera sees või mitte pole oluline, külajutt on külajutt. Ma ei saa nagu aru, mis sellise lolli teemaga üldse saavutada tahetakse? A'la mul sõber nägi, kuidas Mart Laar purjus peaga kuses litsimaja trepil.... Mart tule nüüd ütle, olid see sina :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ott olevat talle myynud kunagi viljandis,tolle aegses 1.keskooli all garderoobis jõusaali POWER kõrval aasta voi paar vananenud metaani (dianabol).

Aga president Ilves olevat kunagi väiksena püksi pissinud ja karjunud hommikust õhtuni. Ma arvan, et ta ei sobi presidendiks selle tõttu.

Ma ei saa aru, mida te sellega saavutada üritate, kui "tõestate", et keegi on KUNAGI midagi teinud. Loeb see, mida ta hetkel teeb, mitte see, mida kunagi tegi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Külajutt see kohe kindlasti ei ole aga Mr võiks kasvõi siin ja korra ise tunnistada, et oli jah nii ja sai noorena lollusi tehtud. Mina olen sinult kunagi ostnud (korduvalt), Hr Gröön ja paljud palju veel. Sul nendele otsa vaadata ei ole pisut piinlik, ebameeldiv? Tunnistaksid oleks asi korras ja vaevalt, et keegi enam sind kottida püüaks selle teemaga. Siin on heaks näiteks Mr EKFL-i president kes seda just nii tegi. Kahjuks on Teema Mr-l selliseks tunnistuseks julgust vähevõitu. Seni aga kui eitad või lihtsalt vait oled tekib ikka ja alati see teema päevakorda. Ja mis siis Mr kui ühel päeval tuleb ka sinul tunnistada, et oled valetanud, nii nagi USA Presidendil kunagi? See oleks juba väga ebameeldiv. Ennekõike sinule endale ja su poolehoidjatele.

Muudetud kasutaja Bonsuna poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lolli juttu võite siin ajada kõik aga kui Eesti esikulturist VALETAB, on see jama. PASA keerutamisega ei ole siin midagi pistmist.

Aga sul endal ei ole pisut piinlik süüdistada teist Eesti esikulturisti valetamises, kui sa ise, Eesti tippkulturistina, oled korduvalt avalikult valetanud? Pindu teise silmas näete, aga oma silmas palki..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga sul endal ei ole pisut piinlik süüdistada teist Eesti esikulturisti valetamises, kui sa ise, Eesti tippkulturistina, oled korduvalt avalikult valetanud? Pindu teise silmas näete, aga oma silmas palki..

Ei ole, sest ma olen paadunud kaabakas. Pealegi ei ole ma esikulturist, PM mees metsast või tänavalt. Mees aga keda peetakse esinumbriks nii teha ei tohiks.

/Vaatan, et Ott loeb teemat aga vastata ei julge. Kehalt suur, vaimult väike poiss. Lahe vend oled!/

Muudetud kasutaja Bonsuna poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Saage üle juba :P Tõesti nii igav, et kogu aeg peaks keegi vigisema?

Kui aus olla, siis mina ka Kiivikase asemel ei viitsiks selliste asjade peale oma kalorikulu raisata ja trükkima hakata...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga mis vahet sel on, oled sa tippkulturist või ei ole? Avalik valetamine on avalik valetamine, olenemata sellest, mitmendaid kohti sa võistlustel saad.

Ott on su oma advokaadiks palganud? Või oled lihtsalt üks hullunud fänn? Las mees räägib ise!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Saage üle juba :P Tõesti nii igav, et kogu aeg peaks keegi vigisema?

Kui aus olla, siis mina ka Kiivikase asemel ei viitsiks selliste asjade peale oma kalorikulu raisata ja trükkima hakata...

Sulle ei pakkunud keegi putru praegu, nii, et rahune poisu, oota oma aega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kõik on lihtsalt tüdinenud su lollist ibast..

Seni kui teie iidol vait on ja nurgas väriseb on jah mu jutt ehk iba teie jaoks. Aga arvestage, et fännate tegelikult aletat venda. Aga teie õigus, samamoodi on õigus vait olla Otil. Kerget südametunnistust ja head vana aasta lõppu vana sõber! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Seni kui teie iidol vait on ja nurgas väriseb on jah mu jutt ehk iba teie jaoks. Aga arvestage, et fännate tegelikult aletat venda. Aga teie õigus, samamoodi on õigus vait olla Otil. Kerget südametunnistust ja head vana aasta lõppu vana sõber! :P

iidol? Nalja teed või? Minu arust võite te kõik ära kaduda, ei koti - lihtsalt ajab see pidev mulin ja üksteist sitaga loopimine ära - ainus keda see jama kotib on teie ise.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
iidol? Nalja teed või? Minu arust võite te kõik ära kaduda, ei koti - lihtsalt ajab see pidev mulin ja üksteist sitaga loopimine ära - ainus keda see jama kotib on teie ise.

Siis mögise vähem, ära topi oma nina sinna kuhu pole vaja!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Teema on suletud.

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×