Jump to content
timo-

magamine

Recommended Posts

ilmselt puudub unereziim.eriti raske on varem magama jääda kui ollakse harjutud näiteks kell 1 öösel voodisse minema.

tuleb ennast maha rahustada enne.arvutitagant minnes und kohe kindlasti ei tule :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Proovi just mitte millelegi mõelda

Täpselt, see on teine variant. Kui pea on tühi ja sa lihtsalt oled, ei mõtle ei minevikule ega tulevikule, vaid just sellele praegusele hetkele, mis sind ümbritseb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina olen alati vara magama läinud. Öösel ärkan aga mitu-mitu korda üles.

Kui tahan teatud ajal magama minna, aga vaatan telekat, siis järsku ütlen, ah, jama film, lähen magama. Ja lähengi :D.

Muudetud kasutaja kuuliks poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul sama probleem, psühholoog ütles mulle, et Tund aega enne magamaminekut ei tohiks kindlasti midagi mis võib une ära viia teha või mis võib ärritada ( teleka vaatamine, arvutis istumine, söömine jpm)

Muudetud kasutaja LaurL poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul sama probleem, psühholoog ütles mulle, et Tund aega enne magamaminekut ei tohiks kindlasti midagi mis võib une ära viia teha või mis võib ärritada ( teleka vaatamine, arvutis istumine, söömine jpm)

Mina küll ei leia, et telku vaatamine magamisaega häiriks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina küll ei leia, et telku vaatamine magamisaega häiriks.

selle teleka vaatamisega pidi see asi olema, et oleneb, mida telekast enne magama minekut vaadata. kui vaatad ntx mingit Hitchcock`i filmi, siis pidi uni rahutum olema. kui ntx Kaks ja pool meest enne magama minekut vaadata, siis uni rahulikum. point oli vist selles, et peab positiivse emotsiooniga voodisse minema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
selle teleka vaatamisega pidi see asi olema, et oleneb, mida telekast enne magama minekut vaadata. kui vaatad ntx mingit Hitchcock`i filmi, siis pidi uni rahutum olema. kui ntx Kaks ja pool meest enne magama minekut vaadata, siis uni rahulikum. point oli vist selles, et peab positiivse emotsiooniga voodisse minema.

Ma saan aru küll, kuid mida siis teha, kui midagi ei tohi teha? :D Ma võin kasvõi ulmet vaadata, ikka lähen ja saan niivõrd-kuivõrd magada. Minu unetus pidavat olema seotud minu liigeshaigusega, muud seletust ma ei leia.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võid ka osta looduslike unetablette.Ütleks, et aitab küll,aga kõik on ikkagist harjutamise asi.Kui oled harjunud kell 1 magama minema,siis on tõesti raske järsku 10 magama minna,vähehaaval aina varem magama :D

Samas on mul kahel paberilehel lõdvestusharjutused,mis samuti kergendavad magamajäämist,kui neid enne magamajäämist teha.Kui huvi võin üles laadida.

Muudetud kasutaja Lauri848 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Võid ka osta looduslike unetablette.Ütleks, et aitab küll,aga kõik on ikkagist harjutamise asi.Kui oled harjunud kell 1 magama minema,siis on tõesti raske järsku 10 magama minna,vähehaaval aina varem magama ;)

Samas on mul kahel paberilehel lõdvestusharjutused,mis samuti kergendavad magamajäämist,kui neid enne magamajäämist teha.Kui huvi võin üles laadida.

Kui tegemist siiski mingi unehäirega, siis harjutamisest ei pruugi alati kasu olla. Peaks konsulteerima arstiga, kui midagi raskemat. Aga tõsi see on, et venitusharjutused aitavad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×