Jump to content
Ott Kiivikas

Ka sellel aastal jaga FIT.- d abivajajatele !

Recommended Posts

Mis neil invaliididel selle jõupulbriga ikka teha on, kui loogiliselt mõelda? Kõige paremini kõlab see noorte grupile annetamine.

Veel suurem probleem on leida invaliid kes tahab kulturistiks hakata

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selline toetuse idee on hea (Y)!

Minu arvates tuleks jagada sellistele spordiklubidele, kus on tõsiselt tegelevaid noori, kes on ka midagi saavutanud! Siis on teada, et pole ilmaasjata annetatud.(ise ei kuulu ühtegi)

Toetan heameelega noori, kes tegelevad sporidiga! Pole küll palju Fit-e kuid asjaks seegi!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üks võimalus oleks panna ülesse mõned variandid.

nt.

a.päkapikk

b.jõuluvana

c.põhjapõder

Igaüks kes tahab fit-e annetada postitab tähe ja fit-ide arvu ja admin võtab need arvelt maha. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hea on see, et ka teised soovivad head teha, räägin homme rebasega ja teeme ühe konto, kuhu saavad kõik soovijad oma fitid kand - või siis moderaato kannab, muidugi teie nõusolekul ja siis saame olulisel suurema summa kokku.

Küll me kriteeriumiosas ka kokkuleppele jõuame - isiklike fitide otsustamisega on muidugi lihtsam kui on hea idee, siis otsustan ise, kuid kui on üks konto, siis on ka palju erinevaid arvamusi ja võib vaidluseks minn - mida kindlasti ei sooviks (pärast on tunne, et kellegile sai liiga tehtud ja mõni mees kannab pikka viha seepeale.... :P )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas lihtsam poleks teha foormis hääletus ? Ses suhtes, et nagunii kõik pole valikuga 100% rahul. Ainuke probleem nüüd vaid selles, et kes need nö. nominendid võiksid olla ?

Kui noortest rääkida siis ennekõike need kes on midagi saavutanud. Meie ala siis silmas pidades. Noortegrupi mehed peaks ennast enne kasvõi korra tõestama võistlustel Mina pakun välja SANDER KUUSE, kes võitis sel aastal noortes kevadel karikavõistlused kui sügisel meistrivõistlused.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hea on see, et ka teised soovivad head teha, räägin homme rebasega ja teeme ühe konto, kuhu saavad kõik soovijad oma fitid kand - või siis moderaato kannab, muidugi teie nõusolekul ja siis saame olulisel suurema summa kokku.

Küll me kriteeriumiosas ka kokkuleppele jõuame - isiklike fitide otsustamisega on muidugi lihtsam kui on hea idee, siis otsustan ise, kuid kui on üks konto, siis on ka palju erinevaid arvamusi ja võib vaidluseks minn - mida kindlasti ei sooviks (pärast on tunne, et kellegile sai liiga tehtud ja mõni mees kannab pikka viha seepeale.... :P )

Selles suhtes siis ikkagi oma ala, ja loogiline oleks et noorteklass. Kas siis ainult ühte või kolme parimat ntx meistrivõistluste arvestuses. Proportsioonid võiks paika panna OTT ise.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina pakun välja, et selle võiks ära jagada noortele auhinnaks 17 aprillil kui toimub kevadine karikavõistlus. Nagunii auhindu muidu ei ole. Kuidas jagada ja mis kohtade vahel või ainult võitjale, selle võiks ka juba eelnevalt ära otsuta, et hiljem ei tekiks jälle niiöelda onupoja poliitilisi süüdistusi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina pakun välja, et selle võiks ära jagada noortele auhinnaks 17 aprillil kui toimub kevadine karikavõistlus. Nagunii auhindu muidu ei ole. Kuidas jagada ja mis kohtade vahel või ainult võitjale, selle võiks ka juba eelnevalt ära otsuta, et hiljem ei tekiks jälle niiöelda onupoja poliitilisi süüdistusi.

Kah variant.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina pakun välja, et selle võiks ära jagada noortele auhinnaks 17 aprillil kui toimub kevadine karikavõistlus. Nagunii auhindu muidu ei ole. Kuidas jagada ja mis kohtade vahel või ainult võitjale, selle võiks ka juba eelnevalt ära otsuta, et hiljem ei tekiks jälle niiöelda onupoja poliitilisi süüdistusi.

Parim siiani kõlanud variant : )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võiks kaaluda ka varianti, kas just kogu auhinna"pott", aga vähemalt mingi osaga võiks premeerida parimat noort uustulnukat 2009 (ma ei ole kursis, kas selliseid ikka oli): sellele, kes esmakordselt võistles ning saavutas parima koha vms.

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Võiks kaaluda ka varianti, kas just kogu auhinna"pott", aga vähemalt mingi osaga võiks premeerida parimat noort uustulnukat 2009 (ma ei ole kursis, kas selliseid ikka oli): sellele, kes esmakordselt võistles ning saavutas parima koha vms.

Esmakordselt võisteldes saavutadki ju oma parima koha. :P:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Esmakordselt võisteldes saavutadki ju oma parima koha. :D;)

Loodetavasti on (oli 2009 a) neid esmakordselt võistlevaid noori rohkem kui 1. :P

Ja kui oligi ainult 1 (ma ei tea mitu neid oli ja kas üldse ükski oli ning ei viitsi hakata protokollides tuhnima), siis selle nö. julgustüki eest vääriks ikkagi väikest preemiat. :D

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kohe kindlasti Jaan Salu õpilastele, kas Rait Sagorile või Aimar Kuusnõmmele. Mehed siiski maailmameistrid ja neile kuluks igasugu proted ja värgid ära, et ka see aasta maailmameistrivõistlusel osaleda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kohe kindlasti Jaan Salu õpilastele, kas Rait Sagorile või Aimar Kuusnõmmele. Mehed siiski maailmameistrid ja neile kuluks igasugu proted ja värgid ära, et ka see aasta maailmameistrivõistlusel osaleda.

fitness.ee peaks neid juba sponsoreerima ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teema pealkiri peaks sisu järgi olema "Heategu noorsportlasest kulturistile" kuna ma saan aru, et need fitid lähevad siis kulturistile, mitte muude alade noorsportlastele.

Muudetud kasutaja Nesatur poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×