Jump to content
Raivo Piiber

Päästjad vs ujujad ja fitnessistid

Recommended Posts

No ma ei tea... Kuidagi üsna lahjad ja loppis mehed :P .

No kui sind päästa vaja, siis pole vahet, on ta lahja või loppis. Peaasi, et oma tööd hästi teeb :D Või äkki palud tal lahti riietuda, et saaksid hinnata, kas ta on väärt sind päästma :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis loppis?!? Alati ei peagi meestel ravaprotsent viis-kuus olema ja kõik nii punnis kui vähegi saab ning igalt poolt lakutud ja läikima. Üpris tobe oleks see päästjate kalender välja näinud kui nad oleksid seal mingeid ilupoose teinud. Normaalsed karused Eesti mehed.

4+

Fitnesside kalender kahjuks ei meeldinud. Ei tundunud eriti erootilisena, pigem stiilis "Pilte seiklusfilmist". Hindeks 3- :P Mehele ei kingiks, talle meeldis ujujate kalender rohkem, mu meelest oli ka see ujujate oma parem, isegi riietega :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pakun, et enamus siinse foorumi külastajaid on võrreldes nonde päästjatega nagu tipp-modellid :P

Ma pakun, et enamus siinse foorumi külastajatest pole ühiskonnale pooltki nii palju andnud kui need päästjad. Selle kalendri eesmärk on kahjuks siiski natuke teine kui pelk silmailu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Politseinikud võiks ka enda oma teha või sumomaadlejad ...

Meist tehakse kohevarsti ju suur ühendasutus, siis on politsei-piirivalve-mirgatsiooniametnikud :P Koondamislaine on juba möödas, enam ei anna päästa midagi...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma pakun, et enamus siinse foorumi külastajatest pole ühiskonnale pooltki nii palju andnud kui need päästjad. Selle kalendri eesmärk on kahjuks siiski natuke teine kui pelk silmailu.

Ka veerand on palju pakutud, õige jutt!

Muudetud kasutaja musmusmus poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma pakun, et enamus siinse foorumi külastajatest pole ühiskonnale pooltki nii palju andnud kui need päästjad. Selle kalendri eesmärk on kahjuks siiski natuke teine kui pelk silmailu.

kahjuks jah :D

Kuigi artiklis oli öeldud, et on seksikad mehed ja on mõeldud naistele ...kas nad on andnud ainult naistele või :P

Ilmselt kui tehtaks pekistest poliitikutest kalender, siis ka mõni kiidaks taevani, et nad ühiskonna heaks teinud niipalju...

Muudetud kasutaja emmimees poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kahjuks jah :D

Kuigi artiklis oli öeldud, et on seksikad mehed ja on mõeldud naistele ...kas nad on andnud ainult naistele või :P

Ilmselt kui tehtaks pekistest poliitikutest kalender, siis ka mõni kiidaks taevani, et nad ühiskonna heaks teinud niipalju...

Mis sa nüüd sellega mõtlesid?

Mis sul nende poliitikute vastu on, üldistada pole mõtet. Olen 100% kindel, et peaagu igaüks meist nende asemel ei erineks neist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ilmselt kui tehtaks pekistest poliitikutest kalender, siis ka mõni kiidaks taevani, et nad ühiskonna heaks teinud niipalju...

Kas Sa paned nüüd päästjate panuse kahtluse alla?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei sugugi mitte, nad töötavad meie kõigi heaks!

Aga piltidega kalender ostetakse ikka silmailu pärast...

Selline oli siis minu arvamus :P

:D

Eks ka silmailu olene vaataja silmadest. Mina ostan selle kalendri ilma et mul seda üleüldse tegelikult vaja oleks, aastavahetusel kingitakse neid niigi igatsugu ametiasutuste poolt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tundub, et selle kalendri müük läheb mühinal ....

"Poolpaljaste päästjatega kaunistatud kalendri eest tuleb välja käia 179 krooni ning siiani pole seda kalliks peetud — kalendreid müüv koduleht www.tuletaltsutaja.ee oli juba sunnitud üles panema teate, et ülisuure nõudluse tõttu on hetkel kalendri postimüük peatatud". (Maaleht)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×