Jump to content
Rain 6 kanget

Vormi pildid

Recommended Posts

Tänud, Annika, positiivse kannustuse eest! Teise fotosessiooni juures polnud ka Sind ju juhendamas, erinevalt esimesest korrast :).

Harjutamine teeb meistrit, kulturistidki harjutavad dieedi ajal iga kord kõvasti, alati tuleb harjutada, uusi nippe leiutada, kuidas oma paremaid külgi võimsamalt demonstreerida...nii et lihtsalt harjuta, muu on juba niigi silmaga näha :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
http://6kanget.muscle-fitness.ee/index.php...1&Itemid=26

Siit lehelt vaatasin et sul on rasva % koguaeg tõusnud ja lihasmassi % vähenenud, soovitan sul toitumise üle vaadata

See oli siis väikseks vihjeks M.Morozovile, kes on Raini treener..... ma ei tea, aga minu silma järgi on pilti ikkagi oluliselt parem kui esimesel pildistamisel, mille juures ise kohal viibisin!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Esmalt edu eesmärkide saavutamisel! JULGE HUNDI RIND... jne, selles on sul õigus. Siin on küllalt lohve kes ei jule ennast peeglistki vaadata, rääkimata piltide ülesse panemisest. Aga las nad olla. Arengut sellel spordialal ei saa hinnata vaid visuaalse pildi järgi, liiatigi veel nii lühikese ajavahe tagant nagu sul need pildid siin on. Peamine on see, et sa tead mida sa teed ja kuidas teed. Küll ka need hääled kord vaikivad kes hetkel veel sinu aadressil "nalja" teha üritavad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina ka kahjuks mingit erilist vahet ei teinud, võib-olla ka sellepärast, et parempoolne pilt on väiksem.

Mis vahet Sa siis kahe kuuga ootad? Elu oleks lill, kui kaks kuud trenni kohe välimuses kajastuks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina ka kahjuks mingit erilist vahet ei teinud, võib-olla ka sellepärast, et parempoolne pilt on väiksem.

ja juukseid on juurde kasvanud. aga eks ootame veel paar kuud ja siis peaks juba algse pildiga areng näha olema. egas midagi.. keep it going!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Meheau on märgatavalt suurenenud :D

Jah, et millise trenniga sa selle aja jooksul tegelesid? :)

Ega jaa silmnähtavad progressi silmaga nii väikese ajaga ei näegi, küll aga tunned seda ehk ise. Mis on ka põhjus miks sa neid pilte näitad ma arvan.

Palju sul jõunäitajad selle ajaga muutusid?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mida te AJATE?

Kas uurite kah, kui palju ja mis aja jooksul peale tuleb massi, naturaalselt tehes? Keha töötlemine on väga- väga aeglane protsess.

Oleks võrrelda aasta before ja after küll siis näeksite. Lisaks on olemas geneetiline värk,kuidas keha reageerib trennile, igaüks on individuaalne. Lisaks pildi valgustused ka ju erinevad suhteliselt. Kumb näeb rohkem lihaseline välja, kas õlitatud kulturist korraliku valgustusega, või õlitatud kulturist pimedas nurgas, kehva valgusega?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma mõtlesin, et paneks ka oma mitte tõsiseltvõetava arvamuse siia.Kui ma peaks pildi järgi otsustama, siis ma pakuks, et see 2kg on juurde tulnud mitte lihase arvelt.Kui ikka ei söö, siis ei tule seda liha ka.Võid ennast hulluks lahmida saalis aga no ei tule :P Kui eesmärgiks on ikka liha luudele kasvatada, siis 2kg ja 2 kuud on ilmselgelt vähe.Minuarust kirbu pilt ( kus tal kõht ees on ) on ehe näide sellest, kuidas peab ennast nuumama, et edu saavutada.Pean tunnistama, et see töötab :D

Argo

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma mõtlesin, et paneks ka oma mitte tõsiseltvõetava arvamuse siia.Kui ma peaks pildi järgi otsustama, siis ma pakuks, et see 2kg on juurde tulnud mitte lihase arvelt.Kui ikka ei söö, siis ei tule seda liha ka.Võid ennast hulluks lahmida saalis aga no ei tule :D Kui eesmärgiks on ikka liha luudele kasvatada, siis 2kg ja 2 kuud on ilmselgelt vähe.Minuarust kirbu pilt ( kus tal kõht ees on ) on ehe näide sellest, kuidas peab ennast nuumama, et edu saavutada.Pean tunnistama, et see töötab :D

Argo

Trennipäeva toidutarvitamine - 4000 kcal, trennivaba päev - 3200 kcal. Sv: v: r umbes sellises vahekorras: v 25-30%, Rasv 25-30% sv 40-50%, olenevalt, mida hommikuks söön, kas tatar ja taine liha või munad ja röstsai. Toitu saan vähe? Jah vormi liikumine 2 kuuliste vahedega on väga vähe nähtav. Rohkem räägib siin kaasa enesetunde ja jõunäitajate paranemine. Kuna see periood oli tegemist nn muudatuste kavaga (iga nädal erinevad harjutused või harjutuste järjekorrad ning korduste ja raskuste erinevused) siis on väga raske neid võrdlusi välja tuua.

Natuke praeguse kava järgi töötamisest - hetkel kolmekuise kava nn jõuperiood (1. kuu), kus kordused vahemikus 3-5. Kolme nädalaga õigesti toitudes ja korralikult treenides on tööraskus baasharjutustel suurenenud 10 kg, nendeks on kükk, jõutõmme (2 x nädalas seljapäeval ja jalapäeval) ning rinnalt surumine.

Nuumamisest - mida rohkem pekki endale nn massiperioodil selga korjad, seda pikemat aega pead dieeditama, et sellest lahti saada :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga vähesed julgevad siia foorumisse enda pilte riputada.

Huvitav, miks see nii on?

Päris paljudel on isikliku pildi all mingi kulturisti pilt ja postitused ka lausa ajavad hirmu peale.

Samas aga loed üht teemat kuhu kirjutatakse enda vanus ja kaal, siis selgub et tegemist on 15 - 18 aastastega poistega.

Ma pole muidugi nii heas vormis nagu siin üks aktiivne tegelane /jõutõstja, suruja ja niisama tugev poiss - alehandro vms/, kuid ma ei häbene enda kõhulihaseid näidata.

IM000925.jpg

Rohkem pilte on ühes teises foorumis ja Fitness Rates.

Krt jälle üks offtopic post tuli :D

Loodan, et teema algataja ei ole pahane

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei,

hetke vormist pilte pole, kuid toon välja mõned muutused, mis on toimunud. kaal detsembris rasva% 25,2 juures 95,8 kg ning lihasmass 35,3%. Üleeilne kaalumine: kaal 96,2kg, rasva% 19,9 ning lihasmassi % 39,9. ehk siis kolme kuuga 5 kg rasva asendatud 5 kg lihasega. väike pilt ka treeningult.

jah, Kenny, teises foorumis julgetakse rohkem endast pilte üles riputada. huvitav miks ;)

post-20041-1267082064_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×