Jump to content
kimmel

homoseksuaalid

Recommended Posts

Minu jaoks on homoseksuaalid tugeva sünnitraumaga inimesed, või siis on see trauma elu jooksus kujunenud.

Naised muidugi kiidavad takka, aga mis seal salata, nad ju ongi nagu naised!!!

Mis me ikka naisi kiusame.

See, aga et nad tulevad tänavale möllama ja ennast näitama grupiviisiliselt, see on juba haiguse tipp.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei ole saladus,et kõige enam jauravad ja tatti pritsivad need,kel on põhjust midagi karta ja midagi iga hinna eest kellelgi tõestada ..., :o

Mida siin karta, see on lihtsalt rõve et peded trügivad igale poole.

Gay Pride? Mida ######, mis pride. Shame peaks olema

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest monkeymon
Oled pede? :D

Kuskohast võeti selline idee, et kogu see pedetsemise värk on normaalne ja et seda peab tolereerima?

Teema on nii päevakajaline seetõttu, et pedesid on liiga palju tekkinud meie ühiskonda. Oleks aeg latid kätte võtta juba.

Ole milline inimene tahes - misiganes maailmavaadetega, usu jumalt või hambahaldjat vms. Vbolla on sul tõesti mõni hea meessoost tuttav, kellega saad kõigest vabalt rääkida. Aga ei, vaja on füüsiliseks minna ja juurikas s*****sse toppida, tatti panna tänaval, käia riides nagu viimane idikas, mingi nõme soeng endale teha ja tagatipus oma sõnavara muutma hakata kuna eelmine kõnepruuk piisavalt pedelik ei olnud :o

Sry, mulle selline asi peale ei lähe. Ja ei tohiks ka kellelegi teisele minna, isegi kui tõesti saavad kaks pedekat kokku. Olge omaette. Mis kuradi paraad? nagu wtf!

ok, sellest ma saan aru, et homoseksuaalne suhe on vastuvõetamatu ja ebameeldib kui avalikus kohas suudlevad vms.

Aga riiete ja soendute vastu ei saa küll mingeid norme panna. Kui on enam-vähem puhtad ja ikka "katvad" riided :D , siis on ikka igalühel õigus käia riides "nagu viimane idikas".

Muidu jõuab Eesti selle mitte-normaalsete peksmisega nii kaugele nagu idamaades, ntx Sudaan:

woman guilty of wearing pants

et kui nasel on püksid ja mingi mitte-naiselik riietus, siis kaigast ;)

ja kui mehel mingi roosa pluus ja pikad juuksed, on see siis juba nõme. Minu arust riietus ja soeng olgu ikka vabalt valitav.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei ole saladus,et kõige enam jauravad ja tatti pritsivad need,kel on põhjust midagi karta ja midagi iga hinna eest kellelgi tõestada ..., :D

Arvad, et nüüd pederasti mittesallijad hakkavad kõik kartma, et neid peetakse pededeks :o

Mille krdi pärast sa ise siis jaurad siin ja poolenisti ähvardad mind? Oleme juba aru saanud, et sina raudlatti mitte ei võta ja kurat teab, kummal poolel sa siis oled :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Muidu jõuab Eesti selle mitte-normaalsete peksmisega nii kaugele nagu idamaades, ntx Sudaan:

woman guilty of wearing pants

Ses suhtes jah, et osades riikides on asjad üsna paika pandud. Kui juba usu vastu eksid, siis põletatakse elusalt. Kusjuures ei tea, kas pededega ka tehakse nii ..

http://www.bestgore.com/execution/five-peo...alive-in-kenya/

Nõrganärvilisetel paluks seda saiti mitte külastada!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Arvad, et nüüd pederasti mittesallijad hakkavad kõik kartma, et neid peetakse pededeks :D

Mille krdi pärast sa ise siis jaurad siin ja poolenisti ähvardad mind? Oleme juba aru saanud, et sina raudlatti mitte ei võta ja kurat teab, kummal poolel sa siis oled ;)

Sellest,kas ma võtan raudlati ja mis tingimustel,ei hakka ma ometi avalikus foorumis lõugama, :D

Kui midagi teha tahad,siis ära kisa sellest kõva häälega.Kui tahad ainult kisada,mitte aga teha,siis vaata,mida suust välja ajad.

Oma suhtumist saab väljendada ka nii,et see ei käiks Karistusseadustiku alla.Kui sa pead sellele tähelepanu juhtimist ähvardamiseks ...

no Jedem Das Seine, :o

Minu pärast räuska edasi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oled pede? :D

Kuskohast võeti selline idee, et kogu see pedetsemise värk on normaalne ja et seda peab tolereerima?

Teema on nii päevakajaline seetõttu, et pedesid on liiga palju tekkinud meie ühiskonda. Oleks aeg latid kätte võtta juba.

Ole milline inimene tahes - misiganes maailmavaadetega, usu jumalt või hambahaldjat vms. Vbolla on sul tõesti mõni hea meessoost tuttav, kellega saad kõigest vabalt rääkida. Aga ei, vaja on füüsiliseks minna ja juurikas s*****sse toppida, tatti panna tänaval, käia riides nagu viimane idikas, mingi nõme soeng endale teha ja tagatipus oma sõnavara muutma hakata kuna eelmine kõnepruuk piisavalt pedelik ei olnud :o

Sry, mulle selline asi peale ei lähe. Ja ei tohiks ka kellelegi teisele minna, isegi kui tõesti saavad kaks pedekat kokku. Olge omaette. Mis kuradi paraad? nagu wtf!

Ei Larry, ma ei ole pede :D

2 aastat õrnema soo esindajaga suhtes, ja mingeid tõmbeid mujale ei ole.

Ma pole öelnud, ilmselt keegi pole, et pederastia jms on normaalne. Ma olen selle vastane. Aga mis mind häiris on sinu jube äss jutt mingist latiga tagumisest. Nüüd sai puust ja punaseks tehtud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sellest,kas ma võtan raudlati ja mis tingimustel,ei hakka ma ometi avalikus foorumis lõugama, :D

Kui midagi teha tahad,siis ära kisa sellest kõva häälega.Kui tahad ainult kisada,mitte aga teha,siis vaata,mida suust välja ajad.

Oma suhtumist saab väljendada ka nii,et see ei käiks Karistusseadustiku alla.Kui sa pead sellele tähelepanu juhtimist ähvardamiseks ...

no Jedem Das Seine, :o

Minu pärast räuska edasi.

Ei saa ma aru, kus sa siin räuskamist näed. Mina võtan seda asja siin üsnagi huumoriga, mingi jutt pededest mind endast välja ei vii ;). Mõni ei taha aga huumoriga asja võtta ja reageerib üle, nagu oleks tema enda kulul nalja tehtud.

<--- läheb ajab igaksjuhuks raudlati ahjus tuliseks siiski :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei saa ma aru, kus sa siin räuskamist näed. Mina võtan seda asja siin üsnagi huumoriga, mingi jutt pededest mind endast välja ei vii :D. Mõni ei taha aga huumoriga asja võtta ja reageerib üle, nagu oleks tema enda kulul nalja tehtud.

<--- läheb ajab igaksjuhuks raudlati ahjus tuliseks siiski :o

No hää küll.

Tee siis nalja nii,et see Karistusseadustiku alla ei läheks, :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Teema on suletud.

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×