Jump to content
kimmel

homoseksuaalid

Recommended Posts

No tõesti, omasooiharatel pole kõrvade vahel kõik korras! Isegi mõrvar, kes oli Reporteri saates, kes sõitis Tartus tagurdades 7-aastase lapse surnuks, sai vaid 5 aastat! Rääkimata pededest...

Muudetud kasutaja kuuliks poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Moskva linnapea igaljuhul ei lubanud miitingut korraldada ja lasi OMON-il pederastidele peksa anda.

NB. pede pole ilus öelda - see on sõimusõna.

Muudetud kasutaja -TANK- poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tunned et oled ohus?

Selle nimi on tolerantsus, kui sa veel siiamaani aru ei ole saanud. Homofoobia on samuti üks väga raske haigus, halvimal juhul puue. Aga eks see nii on, et need sõimajad, pedevihkajad, nö homofoobid, on ise kõige suuremad kapipeded.

Mina elan rahulikult enda elu ja niikaua, kuni mind nad ei tülita, ei ole mul probleeme sellega ning ei juhtu samuti midagi.

Jah, on olemas veel täiesti normaalseid heterosi, kes on tunduvalt sallivamad häiretega inimeste suhtes, kui ülejäänud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
pedeism on vaimuhaigus,sama naq skisofreenia ja depressioon.Küll aga on mõlemale viimasele ravi..Pededele ravi ei ole :D ..veel,vb kunagi on..

Ei ole mõlemale viimasele ravi, on ainult ravimid, mis hoiavad haigust kontrolli all, nu depressioonile ehk isegi on ravi, väga pikk ja vaevaline..:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ei oska öelda jah, mis neil inimeste peas toimub. ma isiklikult arvan, et see teatud sorti vaimne haigus. samamoodi nagu mees ja laps. Võiks mingi ravi neile leiutada. Igaljuhul on see ebanormaalne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kes raisk neid siia ilma sigitab !!??:) ...eks ikka meie, heteroseksuaalid!

Kui see väidetud 10% statistika tõele vastab siis iga kümnes poisslaps. Ehk on see sinu poeg??

Natuke mõtteainet teile. Ahju või tolerantsust?:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kes teab, mispärast homoseksuaalsed tekivad, heteroseksuaalina on raske sellest aru saada. Samas tean isiklikult kahte homo, kes on väga toredad inimesed ning nendega on võimalik väga mõistlikult suhelda. Väheke tolerantsi ei teeks paha :).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See pede teema on kahe otsaga asi - rõve osa ennem. Absoluutselt ei suuda vaadata mingeid pilte ajalehest (nt. Linnar Priimägi), kus mehed on koos ja suudelevad, kallistavad jne..Vastik kuidagi. Aga jumal tänatud, et see ei meeldi mulle:) Samas las need peded nüüd olla. Peaasi, et nad abielluda ja lapsi adopteerida ei saaks. Teine pool - kellele ei meeldiks kahte ilusat naist koos vaadata?:) Mõned päevad tagasi sattusin Narva maanteel kaht uljast neiut nägema. Tormasid kusagily poest või ilusalongist välja ja üksteise kaelas rippudes ning lõpuks suudlesid üksteist. Selline vaatepilt meeldis mulle küll. Eks ta maitse asi ole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Srsly kimmel, oli vaja? Sa tahtsid veendumust sellele, et siinsed jõusaaliossid hakkavad tatti pritsima ja pedesid ahju ajama? Nagu matti juba ütles, homoseksuaalid on kõige väiksem probleem tänapäeva maailmas ja kui jõusaaliossid sellest aru ei saa, see teeb kurvaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mind need peded ei häri seni, kuni nad mulle lähenemis katseid ei tee, abielu on keelatud ja lapsendada ei saa! Seni tehku mis tahavad, agau kui asi peaks sealt edasi minema vot siis läheb küll mul närv mustaks.

Nagu vend vähk ütles: "Loodus peaks ikka nii olema, et mees ja naine," on mul endal ka sama mõtlemine ja mis on - ainus ja õige!

Lihtsam olekski pedesid vähendada sellise seadusega, natuke karm on aga mis teha. Või siis lihtsalt kapis püsida või sinna tagasi ronida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Homoteemast nii palju, et pidime just koolis eesti keele tunnis kirjutama 400 sõnalise arututluse, kellegi arutlusest. Teemaks oli siis "Paariariik Leedu". mingi tüüp oli kuri, et Leedu on homode vastu ja siis arvustas neid. Minu töö oli selle 400 sõnaga see vend maha teha :) Kirjutasin 200 sõna ja sain kolme kätte . Haigelt kettasse ajas see teema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mind on homod siiamaani suht külmaks jätnud, las olla.

Aga viimasel ajal on nad suht õhku täis läinud ja ajavad oma mis iganes õigusi taga (abielu, laste adopteerimine jne)

No see ajab küll s..a keema.

Mina küll ei usu, et see homoperes kasvav laps heteroks kasvab, aga heteroid on meil ju vaja eksistentsi jätkuks või nii!

Lahendus ei saa ju olla surrogaatsus (doonorema)

Kui nii edasi läheb siis on inimkond hukule määratud.

Parem ajagu oma asju vaikselt, kuna see ei vii edasi.

Lisan veel:

Homoseksuaalsus on minu meelest haigus mida võib küll tunnistada kui fakti, kuid mitte heaks kiita ja maailmale demonstreerida kui normaalset nähtust ja lasta neil nõuda samu õigusi nagu on heteroseksuaalidel.

Kordan veel: tegemist ei ole edasiviiva jõuga/protsessiga mis toetaks eksistentsi!

Muudetud kasutaja Lexusl poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minul pohkui neist homodest,pigem ei meeldi,aga ei saa aru mis teema sellega lesbid on normaalsed?nad kannatavad samasuguse haiguse

nagu homod.noored kuttid mis vist arvavad,et homod ahju,aga lesbidega voodisse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Teema on suletud.

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×