Jump to content
sandman1111

Sparta spordiklubi

Recommended Posts

Küsimus siis järgmine, et kui palju raha ma pean maksma neile, et jõusaalis hakata käima. Igalpool kirjas et püsikliendi kuutasu on 690.-. Samas olen ka kuulnud, et peab maksma terve aasta ära jne. Keegi võiks kirjutada kuidas need asjad tegelikult käivad, et kas ma saan näiteks ühe kuu eest tasuda või kahe?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Küsimus siis järgmine, et kui palju raha ma pean maksma neile, et jõusaalis hakata käima. Igalpool kirjas et püsikliendi kuutasu on 690.-. Samas olen ka kuulnud, et peab maksma terve aasta ära jne. Keegi võiks kirjutada kuidas need asjad tegelikult käivad, et kas ma saan näiteks ühe kuu eest tasuda või kahe?

No kui sa seal kodukal juba olid, siis miks sa seal otse ei küsi? E-mail või telefon selleks piisavalt head vahendid ju ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Leping sõlmitakse aastaks, igakuiselt makstav tasu on 690 eek. Selle raha eest saad käia nii jõusaalis kui soovi korral ka rühmatreeningutel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Leping sõlmitakse aastaks, igakuiselt makstav tasu on 690 eek. Selle raha eest saad käia nii jõusaalis kui soovi korral ka rühmatreeningutel.

see tähendab ikka, et ma saan 690 maksta iga kuu või pean rohkem korraga maksma?

Muudetud kasutaja sandman1111 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ilmselt ei oska ma end piisavalt selgesti väljendada :) , aga jah - maksad IGA KUU 690 eek, ei pea midagi korraga maksma.

Ei sa kirjutasid täitsa täpselt, mul lihtsalt oli suur kathlus, kuna paljud on öelnud, et peab mitu kuud korraga maksma jne. Pigem oli see kahtlus minupoolt nii suur, et ma ei suutnud seda uskuda hästi :D igatahes suured tänud kiire vastuse eest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×