Jump to content
Rebane

Sünnitus treeningu ajal

Recommended Posts

Pole isegi väga naljakas. Poeg jääb arvatavasti mingi puudega ja mis veel hullem - ilma emata.

Ei pruugi ta ilmtingimata puudega jääda. Aga kas tõesti ei saa kuuendat kuud rase naine aru, et ta rase on?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seda juttu, et naine ei saa aru, et ta rase on ... seda ma küll uskuda ei suuda. No esimesed kuud veel, sest tippsportlastel on koormus nii suur, et vaevalt ta mõtleb, nädala jagu pole "päevi" olnud ... ju olen rase. Ma kaldun arvama, et mõnel pole neid mingeid "päevi" aastaid olnud. Viies-kuues-seitsmes raseduskuu ... no andke andeks, väga harimatu naine peab ikka olema, et sellest mitte aru saada.

Kunagi oli artikkel ka ühest Eesti purjetajast, kes tundis vist päev enne sünnitust kõhuvalu ja siis haiglas avastati, et on rase.

Minu meelest on need samasugused koomikud nagu üks mu tuttav naisterahvas , kes küsis (vanust tal 25), kas ema üldse tohib naba kinni katta, sest laps hingab ju ema naba kaudu :D Oookei :D

Ja ei pea see laps puudega jääma, 1kg laps on juba nii suur, et temast võib kasvada igati normaalne laps - kuulmine ja nägemine ning kopsud on paljudel enneaegsetel probleemiks, aga võib minna ka nii hästi, et arneb nagu iga teine õigel ajal sündinud laps või isegi veel paremini.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Seda juttu, et naine ei saa aru, et ta rase on ... seda ma küll uskuda ei suuda. No esimesed kuud veel, sest tippsportlastel on koormus nii suur, et vaevalt ta mõtleb, nädala jagu pole "päevi" olnud ... ju olen rase. Ma kaldun arvama, et mõnel pole neid mingeid "päevi" aastaid olnud. Viies-kuues-seitsmes raseduskuu ... no andke andeks, väga harimatu naine peab ikka olema, et sellest mitte aru saada.

Mul on tuttav naisterahvas sünnitanud kolm toredat tütart. Ta ütleb, et päevad käisid lõpuni kõigi kolme raseduse ajal. Kuidas see võimalik on, las seletab keegi targem :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul on tuttav naisterahvas sünnitanud kolm toredat tütart. Ta ütleb, et päevad käisid lõpuni kõigi kolme raseduse ajal. Kuidas see võimalik on, las seletab keegi targem :D

Päevad on raseduse avastamise juures täitsa teisejärguline - alguses ma mõtlen, aga mitte siis kui sa oled kuuendat kuud rase :D

Muudetud kasutaja katsi poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Päevad on raseduse avastamise juures täitsa teisejärguline - alguses ma mõtlen, aga mitte siis kui sa oled kuuendat kuud rase :D

See polnudki mu kommentaari mõte :D

Aga väheke nalja ka. Mu ema oli klassivenna pulmas, kui veed ära tulid ning oli tarvis sünnitama minna. Uksel nägi ta oma klassijuhatajat, kes küsis, et kumb Sul sündis, ema vastas, et ta ei tea, ta alles läheb sünnitama. Ema oli nimelt ülikõhn ja raseduse ajal nägi ilmselt lihtsalt normaalne välja :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina usun, et sellistel naistel üldse tunded puuduvad.

On ainult trenn ja need niinimetatud rohud, mida treener käsib sisse pugida.

Isegi kui on hirm, et äkki olen rase, siis surutakse see mõte maha ja rapsitakse edasi, täitsa hullud naised.

:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vb tõesti ei saanud aru, sest kui hormoonid peal siis jääb menstruaaltsükkel ära. Ja kõhud on neil nagunii nii suured, et vaevalt seal vahet teevad :D . Vaatab lihtsalt, et on natuke paksuks söönud end :D .

Täiesti esimene pilt, mis selle teema pealkirja lugedes pähe hüppas oli kükkides lapse ilmale toomine, ehk siis tuli suurest pingutusest :D

Muudetud kasutaja Lev poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Naerma ajab teema alafoorum:D Ju poisist saab siis jõumees.

Mul üks tuttav sai teada 5ndal kuul, et on rase, algul oli plaan, et kui peaks rasedaks jääma, teeb abordi, aga 5ndal kuul oli juba hilja teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
paneb uuesti ja uuesti seda mõtlema kas ta käis nurgataguste arstide juures, et midagi ei aimatud, sest kui ise veel sportlane siis oma tervisest on väga hea ülevaade nii sinul kui arstil

Väga õige tähelepanek. Sportlane peaks oma keha kõige paremini tunnetama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×