Jump to content
mezisumm

Trennist taastumine?

Recommended Posts

Tere!

Küsiksin endast targematelt nõu, kuna olen ise toidulisandite suhtes üsna rumal :lol:

Teen nädalas neljal päeval kokku 7 trenni (pump, combat) ja olen 22 aastat vana. Millist toidulisandit peaks tarvitama, et aidata kehal taastuda? :lol: Tunnen viimasel ajal, et tavalisest toidust jääb väheks..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Peale trenni joo kindlasti sheik valgud+süsivesikud. Selleks ostad kas massilisaja või ostad süsikad, valgud eraldi ja segad kokku. Soovitan viimast varianti, sest valkude-süsivesikute suhe peaks olema 1:2 ..massilisajas on aga liiga vähe süsikaid. :lol:

Süsikateks osta toidupoest glükoosi(Trauben zucker) või fitshopist näiteks Malto6(maltodekstriin)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võin soovitada ise läbiproovitud toidulisandeid. Suvel tarvitasin Reco2 .Sobis minule väga hästi.

http://shop.fitness.ee/product_info.php?cP...products_id=323

Praegu tarvitan Hera80 ja Malto6 kombinatsiooni. Samuti väga rahul.

http://shop.fitness.ee/product_info.php?cP...products_id=865

http://shop.fitness.ee/product_info.php?cP...products_id=309

Head infi ja soovitusi saad fitnessi poodidest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere!

Küsiksin endast targematelt nõu, kuna olen ise toidulisandite suhtes üsna rumal :lol:

Teen nädalas neljal päeval kokku 7 trenni (pump, combat) ja olen 22 aastat vana. Millist toidulisandit peaks tarvitama, et aidata kehal taastuda? :lol: Tunnen viimasel ajal, et tavalisest toidust jääb väheks..

Kas sa ei ole viimasel ajal ehk hoopis tundnud, et neljal päeval 7 trenni on vahest, et liiga palju?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei hakka uut teemat tegema ja küsin siin,sest pealkiri sobib minu küsimusega :)

Kui tunnen päev aega juba et lihas ei ole valus eelmisest trennist, kas siis on lihas taastunud ja võib uuesti treenida ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei hakka uut teemat tegema ja küsin siin,sest pealkiri sobib minu küsimusega :D

Kui tunnen päev aega juba et lihas ei ole valus eelmisest trennist, kas siis on lihas taastunud ja võib uuesti treenida ?

Võib jah aga liiga tihti samat lihasgruppi treenides võib tekkida kergelt üleväsimus..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Võib jah aga liiga tihti samat lihasgruppi treenides võib tekkida kergelt üleväsimus..

See, et lihas pole valus, ei tähenda, et oleks taastunud. Mul väga harva tõmbab mõne lihase trennist valusaks.Kuigi trennid on korralike raskustega ja intensiivsed.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas see Trauben sugar on hea? Mõtlen, et kas malto on parem? Muidugi mind on huvitanud alati, et kas Trauben sugar ja nt. malto suhkruhaigusele kaasa ei aita? Või kuidas ültse nende süsivesikutega on selle suhkruhaiguse kohapealt?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas see Trauben sugar on hea? Mõtlen, et kas malto on parem? Muidugi mind on huvitanud alati, et kas Trauben sugar ja nt. malto suhkruhaigusele kaasa ei aita? Või kuidas ültse nende süsivesikutega on selle suhkruhaiguse kohapealt?

Viinamarja suhkur on üsna hea magusa maitsega :D Hea odav on samuti. -võrreldes maltoga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×