Jump to content
jaagok

Madala intensiivusega jõuvastupidavustreening.

Recommended Posts

Käisin koormustestil ja avastati, et rahulikus olekus on vererõhk kõrgevõitu, mingi 140/70 ehk oli. Ja koormustesti ajal, kui pulsi sain kuskile 180+ siis oli vererõhk 240 olnud. Soovitati madala intensiivusega jõuvastupidavustreeningut. Ma tean, et pean aeroobsega rohkem tegelema. Enne pole sellega tõsiselt tegelenud tõesti. Aga kuidas näeks välja minu saalitreening? Kõikidel harjutustel mingi raskuseid poole vähemaks ja kui pikad peaksid olema seeriad 12-15? Unustasin tädi käest täpselt küsida. Tundus, et ta ei tea ka täpselt jõusaalitreeningust. Ütles lihtsalt, et pikemad seeriad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oh jah, suht nõme värk siis. Põhimõtteliselt siis max raskusteni ei tohiks ma enam kunagi minna?. Või mingid jõutsüklid ikka võib teha aeg-ajalt? Sain aru, et pean siis mingi 40-50% oma max raskustest treeningul kasutama ja pikad 12-15 seeriad. Lisaks siis aeroobset madala pulsiga. Põhimõtteliselt siis nagu võistlusteks valmistumine:p Saab rasva põletada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oh jah, suht nõme värk siis. Põhimõtteliselt siis max raskusteni ei tohiks ma enam kunagi minna?. Või mingid jõutsüklid ikka võib teha aeg-ajalt? Sain aru, et pean siis mingi 40-50% oma max raskustest treeningul kasutama ja pikad 12-15 seeriad. Lisaks siis aeroobset madala pulsiga. Põhimõtteliselt siis nagu võistlusteks valmistumine:p Saab rasva põletada.

Südamemahu treenimine on aeganõudev protsess jah.

Kunagi võid kindlasti max raskusteni minna, esialgu, vähemalt pool aastat ära mine. Osta koju vererõhu aparaat ja hakka jälgima muutusi. Iseenesest ei ole sinu vererõhk veel v. kõrge. Kui ma õppisin, oli vererõhk mul ka 140/80, praegu on 120/70. Pingeline aeg oli, alla sain ilma tablettideta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×