Jump to content
caty

kysimus neile,kes on alla v6tnud.

Recommended Posts

Kysimus neile kes on kaalust alla v6tnud(v6ivad vastata ka teised, see 6igus on teil olemas :D )

Kui palju olete te alla v6tnud?Kas ymbritsevad inimesed tegid komplimente?Kas hakkasid teistele rohkem meeldima?Kas enesetunne on parem?Mida tegid selleks, et vormi saada?Kui palju v6ttis aega, et vormi saada?....mind huvitab k6ik selle kohta,kirjutage oma teadmistest ja saavutustest. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Iga kord kui ma kaalu peale astudes näen väiksemat numbrit, muutun kurvaks ja murelikuks ...mõtlen et peab ikka rohkem sööma, seda siis massiperioodil. Aga sõbrad-tuttavad ütlevad üldiselt ikka et olen kasvanud :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No näiteks olen mina alla võtnud hetke seisuga 20kg. Kaks aastat tagasi jätsin maha suitsetamise toitusin väga valesti ja jõin ohtralt alkoholi ning võtsin umbes 1.5a juurde 30KILO!!

Masendav, suvel hakkasin mõtlema,et tahaks ka rannas käia ja suve nautida jne. aga kui kehakaal 112 siis eriti randa ei kipu oma õllekõhuga vehkima :rolleyes: Selle aasta 25.ndal juunil räige jaaniku pohmelliga ärgates hakkasin mõtlema,et samas vaimus jätkates saab mu elu varsti otsa!

Võtsin siis oma julguse kokku tellisin M.M-ilt toitumis-ja treeningkava ning hakkasin jõusaalis käima.

Alguses oli küll jube vastik käia trennis selline tunne oli et kõik vahivad ja naeravad,aga nüüd juba täitsa harjunud selle toitumise ning treeninguga. Hetkel kaalun 92 ning eesmärk oleks jõuda tagasi 82 kiloni ning sealt vb edasi juba lihast kasvatama.

Ega kerge pole aga kui tahad terve ning vormis olla siis tuleb vaeva näha!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Alustasin jõusaali treeninguga, eriti ma midagi tuhkagi ei teadnud toitumisest ega millegist, aga nii palju olin kursis, kuidas treenida, aga mööda ikkagi. Mäletan, et esmaspäev, teisipäev ja neljapäev sai igapäev rinda tehtud(loll) ja siis muud trenni, põhiliselt ringtreening igapäev sama asi. Toitumisest tuhkagi ei teadnud nagu öeldud, lihtsalt hakkasin sööma kindlatel aegadel enamvähem ja palju, kaal langes 5 jaanuarist 9nda oktoobri seisuga 8kg pole küll mingi märkimisväärne tulemus, aga arvestan sellega, et lihasmass kasvas ja rasv põles. Kiitis mind ema :D noh mõni sõber ka, pigem visati nalja, et oo trennipoiss, trennipoiss, aga sellest ei ole mõtet välja teha. See kas teistele rohkem meeldima hakkasin, selle kohta ei oska infot anda, ei ole uurinud ja ei huvita kah, peaasi, et endal hea.

Enesetundest niipalju, et oli kergem liigutada end, ei väsinud nii ruttu enam, higistasid vähem, super oli olla lihtsalt :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul laks 17 kilo nagu soe sai...97 kilolt 82 kilole:DJa seda 2 kuuga.

Ja seda kõva aeroobse treeninguga,kusjuures õigest toidust pold juttugi.

Paljud kes mind pold pooldeist kuud näinud ei tundnud mind äragi:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võtsin poole aastaga 40 kilo alla. Enamus sellest siis kui koolis suvevaheaeg oli, tagasi kooli minnes algul tundis ainult paar tükki mind ära(juuksed kasvatasin ka pikemaks). Komplimente ikka veits sai, samas oli ka neid kes ütlesid et paksuna olin nummim :rolleyes: . Alla võtsin ilma spordita sisuliselt(v.a rohke jalutamine)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aastal 2005, aprillis kaalusin 112kg. Siis alustasin jalgratta spordiga. Menüüst kadusid ära pekine searibi ja nisujahu tooted. Esimesed 10kg kadus kahe kuuga. Tänaseks kaalun 77kg. Hetkel ei kujuta küll ette, et ketsipaelte sidumine ähkima peaks võtma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõige suurem kaalulangus oli 2007a. veeb.-mai. Võtsin alla 91 pealt kuni 69 kg pikkus 180cm juures. Ei tea ise ka miks just nii palju. Tahtsin ilmselt testida kui palju olen võimeline kaalualandama. Üldiselt aga stabiilne 1kuu ajaline dieet kus kaal langeb 2-4kg, selleks, et püsida võistluskaalus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kõige suurem kaalulangus oli 2007a. veeb.-mai. Võtsin alla 91 pealt kuni 69 kg pikkus 180cm juures. Ei tea ise ka miks just nii palju. Tahtsin ilmselt testida kui palju olen võimeline kaalualandama. Üldiselt aga stabiilne 1kuu ajaline dieet kus kaal langeb 2-4kg, selleks, et püsida võistluskaalus.

Mul oli sama teema, et tahtsin testida kui madalaks see kaal minna ikka võib, sain 71kg peale ja pikkust mul 185cm. Enne kaalusin 115kg max.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul oli sama teema, et tahtsin testida kui madalaks see kaal minna ikka võib, sain 71kg peale ja pikkust mul 185cm. Enne kaalusin 115kg max.

Mingi hasart tuli sisse. Samas oli vaja ikka lõpus ropult trenni teha, vähem süüa ja ega väsimus hakkas ka segama. Peale seda läks elu normaalselt edasi. Kaal tõusis 5kg ja raskused trennis läksid suuremaks kui enne dieeti. Enestunne oli super.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Alustasin oma dieeti septembris. Tekitasin 500 kcal`se defitsiidi kaloraazis ja ees ootas 10 nädalat dieeti. Kavas oli kokku langetada kaalu 5kg (500g nädalas) ,kuid tuli 7,5 kg(750g nädalas). Ilmselt kiirem kaalulangus oli tingitud treeningust või oli defitsiit natuke suurem.Jõusaalis superseeriad(4 päeva jaotus) ja 5 tundi aeroobset nädalas(30 min.treeningpäeval enne hommikusööki ja 60 min.puhkepäeval velotrenazööril). Praegu olen nn.taastumise perioodis. Toon organismi kriisist välja. 5 nädalat +300 kcal kaloraazis, et taastuks ja jõusaalis klassikaline pumpamine(4 päeva jaotus, kordused seerias 8-10) + aeroobne 3.5 tundi nädalas. Nädala pärast lähen uuesti -500 kcal`iga dieedile 6 nädalaks. Kõik on peas kinni! Kui sul on kindel eesmärk ja tahtmine ei ole teiste komplimendid tähtsad. See on sinu väljanägemine ja tervis. Kõige tähtsam on toitumine, jõusaal + aeroobne treening aitavad eesmärki saavutada.

Liigsed kilod mis on kogunenud kuude-aastatega on väga visad taanduma kui soovid säilitada lihasmassi. Samas kõik kilod mis kiirelt kaovad kipuvad sama kiirelt tagasi tulema. Kannatust ja suurt tahtmist on vaja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu lugu on siis selline.... Mõni aeg tagasi sai veidi rohkem kui aastaga alla võetud 92kg pealt 60kg peale. Suurendasin liikumist ja vähendasin söögikoguseid. Alustasin tuttava õhutusel shapinguga ja kiiremat sorti kõnniga, kuid üsna peagi kolisin ümber bodypumpi ja metsa alla jooksma. Hoidusin magusast, kartulist ja saiast, samuti rasvastest lihatoodetest. Üritasin süüa rohkem suppe ja salateid. Samas ei saa öelda, et oleksin millestki täiesti loobunud, sünnipäevadel-pidudel sai söödud nii torti kui grillvorsti. Kaal langes stabiilselt ja minu arust just paraja tempoga, et ka nahk järele jõuaks. Praeguseks on kahjuks pea 10kg tagasi tulnud, ja seda üsna märkamatult... treeningkoormus on küll kasvanud, kuid söömine, eriti õhtuti ja peale trenni, kipub käest ära minema. Ideaalis tahaks kaalu tagasi u 62kg kanti saada ja siis sinna püsima jääda. Olen mõnda aega siin foorumis vaikse lugejana osalenud ja ennast toitumise osas harida üritanud, kuid ilmselt tuleb ikka mõne targema inimesega konsulteerida, kuidas toitumine ja just need õhtused "isud" kontrolli alla saada...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kaotasin vähem kui poole aastaga 40kilo. seda siis trenni ning toitumisega. ei saa öelda, et oleksin ennast näljutanud ja trennist tüdimust ka ei tundnud. kommentaare on tulnud igasuguseid, paar tükki neist ainult negatiivsed. ise olen rahul, nüüd ootan kuna nahk tagasi tõmbab. perearst oli minust väga vaimustuses ning ise olen ka enda arust millegi suurega hakkama saanud ikkagi. iseloom on muutunud, seda ütlevad kõik. ennem pidavat olema rohkem rõõmus ja selline pullimees, aga ise kinnitan jälle, et kõhnana olen õnnelikum. kõike on kergem teha, ei hakka palav iga väiksema füüsilise liigutusega jne. plus, suvel sõbrannadega ujumas meeldivam käia, sest kes meist ei tahaks ilus ja seksikas välja näha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Endal kaal koguaeg kõigub,kuu aega tagasi oli 59kg kuid nüüd on juba 62.Mul on tihtipeale see toitumises kinni kuna mõnikord ununeb korralikult toituda.Kuid kui võitlustele peaks plaanima minna siis katsun küll dieediga kaalu alla 60kg saada.Hetkel teen jõutrenni ja massi tuleb mühinal ja ei lase ennast sellel häirida praegu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

3 kuuga olen alla võtnud 8 kg. Enesetunne on super, palju rohkem energiat ja viitsimist erinevaid asju teha. Ka komplimente tuleb igalt poolt:) Alla võtsin siis jõusaalis rassides ja toidukava jälgides.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kysimus neile kes on kaalust alla v6tnud(v6ivad vastata ka teised, see 6igus on teil olemas ;) )

Kui palju olete te alla v6tnud?Kas ymbritsevad inimesed tegid komplimente?Kas hakkasid teistele rohkem meeldima?Kas enesetunne on parem?Mida tegid selleks, et vormi saada?Kui palju v6ttis aega, et vormi saada?....mind huvitab k6ik selle kohta,kirjutage oma teadmistest ja saavutustest. :rolleyes:

K6ige suurem kaal on olnud 75 kg. Rasvavaba massi siis ei arvutatud, kuid ma olin selline "tugev tykk", tegelesin dzhuudoga. Aastanumber oli vist 1985-86...

Kulturismiga tegelemise perioodil k6ige raskem offseasoni number on olnud 72 kg (aasta 1998).

Hetkel k6igun 58-59 kg ymber. 167 cm pikk. Rasvavaba massi on mulle mulle m66detud 53 kg 2001 aastal (TY s on suur hulk praktikume, kus m66detakse kehasisaldust ja lisaks sellele armastatakse kulturiste kaasata teadust88s) ...arvan, et hetkel peaks see number olema 50. Aitab mulle kyll...

Ymbritsevad inimesed..hmm. r22givad, et ma peaks juurde v6tma, kui ma n8 tavakodanikke m6tlen.

Enesetunne...hetkel olen ma ikka veel n8 allav6tvas rezhiimis. Yksk6ik, kui malbelt te seda teete, see on alati stress.

Liigutusvabadus ja vastupidavus on hetkel tunduvalt paremad. Areng on treeningutes tuntav, mis teeb loomulikult r66mu :D

Vormi saamiseks on igap2evane fyysiline aktiivsus kohal number yks. Teiseks j22b k6rge toitev22rtusega toit (toiduvalik on t2htsam kui kogus) ja hea uni.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina olen selle aastal 8 kuud dieedil istunud, aga see on võistlusdieet ja tavalise kaalualandamisega ei ole need õudused võrreldavad. Lisaks kaalulangetusele ka väga, väga intensiivne trenn, aga küll saame hakkama :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina olen selle aastal 8 kuud dieedil istunud, aga see on võistlusdieet ja tavalise kaalualandamisega ei ole need õudused võrreldavad. Lisaks kaalulangetusele ka väga, väga intensiivne trenn, aga küll saame hakkama :rolleyes:

Edu! Pea vastu...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu tippkaal oli 1,5a tagasi 120kg, siis hakkasin väikselt jälgima mida suhu panen, oluliseim muudatus oli, et hakkasin hommikuti sööma. täiesti märkamatult ja suurt midagi tegemata sain nii 5kg maha u aastaga. Nüüd paar kuud tagasi, okt. alguses otsuastasin asja tõsisemalt käsile võtta ja hetkel on kaal 110kg. Eesmärk on kaaluda alla 100, pikkust 184cm. Ma olen alati selline raske kondiga olnud ja polnud tegelikult väga paks ka 120 juures.

Lisaks veel, et kaal paisus nõnda suureks, kuna jätsin suitsetamise maha ja tegin samal ajal kõva massi perioodi. Jõunäitajad paranesid meeletult, lihas kasvas, isu oli suur ja nõnda tuli ka palju rasva juurde. kui maha jätsin kaalusin u 92kg, 4 kuu pärast 115 ja järgmise poole aastaga tiksus veel 5kg juurde.

Muudetud kasutaja MargoL poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kysimus neile kes on kaalust alla v6tnud(v6ivad vastata ka teised, see 6igus on teil olemas :D )

Kui palju olete te alla v6tnud?Kas ymbritsevad inimesed tegid komplimente?Kas hakkasid teistele rohkem meeldima?Kas enesetunne on parem?Mida tegid selleks, et vormi saada?Kui palju v6ttis aega, et vormi saada?....mind huvitab k6ik selle kohta,kirjutage oma teadmistest ja saavutustest. :rolleyes:

Alla võtnud umbes 45-50kg. 131->82 oli esmane, siis tegin pisut massi ja nüüd jälle kuivatan, viimane 1,5a on olnud suht stabiilselt 83-88 vahel.

Ümbritsevate inimeste kommentaarid olid algul seinast seina, et mis sa näljutad ja varsti kaod üldse ära jne. Hiljem suht palju hakatud uurima, et kuidas ja tee mulle ka kava jne, kuuldes et vaja on järjepidevust ja iga teine päev ei tohiks olla nn. laadimine, on enamuses loobutud (kuid olen ka suutnud abiks olla).

Enesetunne on mega, liigesemured oluliselt vähenenud, verenäitajad super jne.

Esiteks, pole ambitsioonikas inimene kunagi päris rahul, küll ei meeldi proportsioon, küll tahaks jõuda rohkem jms. Lisaks on ka vormi pärssiv see kui kehas on meeletult tühjaks lastud rasvarakke ja tühja nahka, see paraku ei tõmbu kiirelt kokku enam teatud langusest alates, aga eks töötame selle nimel pidevalt (kui hoida rasvapross kontrolli all ja teha piisavalt trenni, et täita lihasega, siis lõpuks keha annab osa tühjasi rasvarakke ära ja nahk saab kokku tõmmata).

Tegevustest nagu ikka, toit ja trennikoormus järk järgult paika ja üles.

Kui vormi mõõta ainult kaalult (mis muidugi on vale) siis läks umbes täpselt 1kg per nädal alla. Kui aga võtta vormi enda saavutamine aluseks, siis polegi seda veel käes mida tahaks (ja ma ei pea silmas meeletut utoopilist lihasmassi ja muud sellist, lihtsalt head ja trimmis vormi) Oleksin rahul kui umbes 10% rasva juures 85-90kg vahel kaaluks, see on minu pikkuse (187cm) juures selline täpselt optimaalne kaal, et jõuda vastupidavusaladel normaalselt ja pole ka mingi eriline kuivik.

Ega muud polegi vaja, kui meelekindlust ja järjepidevust ning loomulikult lugeda pidevalt infot ja filtreerida seda endajaoks, sest eri arusaami ja arvamusi on palju.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ymbritsevad inimesed..hmm. r22givad, et ma peaks juurde v6tma, kui ma n8 tavakodanikke m6tlen.

Jess, ometi kord, kus ma ei kuulu tavainimeste hulka :rolleyes:

Ka ei leia ma, et Sa alla peaksid võtma, kuid loomulikult on see tunnetuse küsimus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mina alustasin 104kg. eelmise aasta septembris. Kevadeks sain alla 90kg peale. Kiitused, kiitused. Lõputud minu kiitmised olid igal pool:) Suvel läksin korraks 92 tagasi. Ideaalis tahaks 83kg kaaluda, aga ei saa. Ei saa selle pärast, et teen päris tugevat jõutrenni ja meeldib seda teha. Hetke kaal 87-88. Jõusaali trenn 3x nädalas , aerooblene 1x.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks selle ülekaalu pärast on kunagi koolis narritud jne. Tööjuures on vaadatud vahest viltu jne.

Kuna olen kogu aeg kergelt ekstreemi huviline olnud, siis pidevalt sai takistuseks suur kehakaal. Lihtsalt ei ole ohutu enam sedasi ..

See sai ka üheks tõsisemaks motivaatoriks alustamaks kehakaalu langetamisega süsteemsemalt.

Lause, mida ütles mulle üks kõrva-nina-kurguarst (KNK) oli: Oled see, mida endale sisse sööd. Energia jäävuse seadus kehtib kõigile ühte moodi.

See mõte on olnud kogu minu kaalu langetamise protsessi üks osa.

14.06.2009 oli kaalu nr 142,1kg (alates sellest ajast hakkasin kaalu nre üles kirjutama, ennem võis veel suurem olla, st ilmselt oligi. Aastaid tagasi olen veel oluliselt rohkem kaalunud).

Hakkasin oma teadmistega pusima ning 19.07 oli numbriks 137.

Sellel päeval sain ka M.M-lt toitumiskava edaspidiseks.

Alates sellest ajast võib öelda, et õige toitumiskava oli võtme kohaks kogu protsessis. Kehakaal on kukkunud stabiilselt (v.a. OPide periood, kus toimus järsem kukkumine).

Täna hommikul näitas 102,9 kg kaal.

Sellest perioodist siis kaalu kaotust -39,2 kg, mis on üsna suur number arvestades perioodi.

Aga endiselt kukub stabiilselt. Üks eesmärkidest on langevarjunduse jaoks legaalsesse kaaluvahemiku saada.

Enesetunne on kerge ;) Trepist üles minek ei valmista enam mingit probleemi, a'la et ei viitsi vms, kasutan 1-2-3 korruse jaoks lifti vms.

Trennis alustasin käismist juulis. Siis tuli OPi tõttu paus. Novembri keskpaigast alates käin jälle ka saalis (ringtreening) + Spinning + PumpFX (eile oli esimest korda :D ) - Eesmärk osaleda kevadel/suvel mõnel jalgrattasõidul ning naabrimehele ära teha :D

Lõpliku eesmärgini on veel minna palju, aga vähemalt asi on juba sõrmeotstega katsutav.

Samas mõni ütleb nüüd, et ennem kui olid rullakam, olid palju sõbralikuma/pehmema iseloomuga. Nii et kas tõesti paksud on pehmekesed :rolleyes:

Kuid nii mõnigi kunagine töökaaslane vajab pikemalt mõtlemisaega enne kui näo ja nime kokku viib :)

Ja mis puudutab meeldivust siis eks normaalse välimusega inimesed ikka meeldivad rohkem ning on vähem eelarvamusi nende suhtes.

Kokkuvõtteks võib öelda, et üleöö ei sünni kehakaaluga midagi. Ei tule juurde ega lähe ka ära. See on aega ja stabiilsust nõudev protsess.

Tagasimõeldes nendele arsti sõnadele tuleb tõdeda, et jah, isegi kui sul on soodumus rasvuda, saab selle tõvega koos elada täitsa normaalselt. Lihtsalt ära aja endale jama suust sisse!

Ning lõpuks üks pealkiri spordiklubi kodukalt, mida tuleb ikka ja jälle teistele meelde tuletada:

Marek Morozov: tervislik toit on inimesele sama oluline kui autole kütus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×