Jump to content
v2ndavoska

jõujoogi tarvitamine

Recommended Posts

Tere!!

olen 15 aastane. kaal 75.

tegelen ujumisega 6X nädalas ja siis teen ka jõusaali 3-5X nädalas et kas

on mõtet juua proteiini jooki pärast jõusaali või mitte , kui on siis millist?

nii palju trenni :)

Selliste treeningu arvude korral on "jõujoogi" tarbimine kohustuslik :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere!!

olen 15 aastane. kaal 75.

tegelen ujumisega 6X nädalas ja siis teen ka jõusaali 3-5X nädalas et kas

on mõtet juua proteiini jooki pärast jõusaali või mitte , kui on siis millist?

kas su nädal kestab ka 7 päeva nagu minul? igastahes, vägaväga kiire graafik sul:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ja kuus tuleb vahel lausa 44 trenni, wow. Sa treenid rohkem kui nii mõnedki maailma tipus olevad sportlased. Kui nii jätkad, siis on kas ületreening või sa oled järgmine, noh, Indrek Sei äkki :) ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Treene on nädala jooksul ikka vägagi palju.Huvitab,et sa üldse jõuad... Jõu/Proteeinijoogi poole pealt soovitaksin samuti Hera-t,AGA samas kui saad oma vajalikud toitained jms tavatoidust kätte siis pole seda vajalik kasutada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Treene on nädala jooksul ikka vägagi palju.Huvitab,et sa üldse jõuad... Jõu/Proteeinijoogi poole pealt soovitaksin samuti Hera-t,AGA samas kui saad oma vajalikud toitained jms tavatoidust kätte siis pole seda vajalik kasutada.

isiklikult kahtlen, et tavatoidust sellise koormuse juures kõik vajaliku kätte saab. taastumiseks võiks ikka midagi kõrvale võtta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Meie ei tea ju tema jõusaali treeniguid ega ujumis distantse,seega tõesti selles toidu osas ei anna praegu arutada.

no kui ujumistrenn tähendab 100m sulla-mulla ja "teen" jõusaali tähendab, et käib seal tüdrukuid vaatamas, siis moe pärast ei ole vaja tõesti midagi lisaks tavatoidule võtta :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Võtan ise hera80. Kuigi ei soovita ültse lisandeid. Võik vähendada koormust sest mis su süda 5 aasta pärast ütleb? parem söö rohkem kui hakkad keemiat võtma.

Ei soovita lisandeid, ei tea miks`?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

nii noortele pole vaja keemiat sisse süüa, oota oma pulbritega veel paar aastat ja vähenda oma treeningmahtu, eks kõik ole noorest olnud sellised et jeehali 12 trenni nädalas ja ma jõuan veel rohkemgi, see on vaid ajutine ja viib ületreeninguni, usu mind :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
nii noortele pole vaja keemiat sisse süüa, oota oma pulbritega veel paar aastat ja vähenda oma treeningmahtu, eks kõik ole noorest olnud sellised et jeehali 12 trenni nädalas ja ma jõuan veel rohkemgi, see on vaid ajutine ja viib ületreeninguni, usu mind :D

ületrenn ei ole jah tore asi, 3 aastat tagasi läbi kogetud - oioi kui ebameeldiv :) öösel ei tule und, päeval oled väsinud, lähed lolli peaga veel trenni ka ja avastad et ei jõua raskusi kangile pealegi tõsta :)

Muudetud kasutaja Larry poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga miks ta peaks enda treeningmahtu vähendama? Võib-olla on ta ujuja ja tahab häid tulemusi, ehk on ta siiani korralikult toitunud, kuid tunneb, et vajab taastumiseks lisa, miks sa soovitad inimesel vähedada treeningmahtu, sellest ma aru ei saa. Kahjuks ei oska ma ka sulle midagi paremat soovitada esialgu kui hero80, odav ja selles hinnaklassis vist parima kvaliteediga + trauben sucker.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vabandust kui ei selgitanud täpsemalt

mul on kella 5-7.30-8 trennid. siis E,K,R on tund aega jõusaal ja pärast seda ujumine

T,N on 2tundi ujumist. ja kui võistlusi pole tulemas teen ka laupäeviti jõusaali ja mitte nii tugevalt kui nädala see

Äitäh soovituse eest!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kõige parem oleks vist hera80 ja dextro tõesti, ise kasutan ka neid (valk+süsivesikud). Tuleb odavam ka kui teised.

mul sama, dexto asemel traubenzucker, mis peaks veel säästlikum olema:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas dekstroos polegi viinamarjasuhkur?

Dextro = traubenzucker - samad asjad ehk viinamarjasuhkur.

Hind on ainult 50% odavam traubenzuckeril. :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×