Jump to content
SpecialM

BodyPump+jõusaal

Recommended Posts

Kuidas suhtute sellesse kui peale BodyPumpi täielikult läbi töötada mõnda lihaste rühma ja nende antagoniste (nt.rind vs selg, biitseps vs triitseps jne). Muidugi mitte kõik korraga aga nt. kui nädalas teen 3 BodyPumpi siis järgselt:

1. Biitseps ja triitseps

2. Selg ja rinnalihased

3. Õlg

Põhirõhk just ülakehale, sest, minu arust, ta jääb mul alakeha arengust maha. Kas sellega on võimalik saavutada lihasmassi suurendamist, mida arvate? Võiks samas teha, et valitud päevadel BodyPumpis võtan vastavatele harjutustele väiksemat koormust, et oleks jäksu ja jõudu saalis ennast paarkümmend minutit "piinata". Mida arvate selle kohta?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuidas suhtute sellesse kui peale BodyPumpi täielikult läbi töötada mõnda lihaste rühma ja nende antagoniste (nt.rind vs selg, biitseps vs triitseps jne). Muidugi mitte kõik korraga aga nt. kui nädalas teen 3 BodyPumpi siis järgselt:

1. Biitseps ja triitseps

2. Selg ja rinnalihased

3. Õlg

Põhirõhk just ülakehale, sest, minu arust, ta jääb mul alakeha arengust maha. Kas sellega on võimalik saavutada lihasmassi suurendamist, mida arvate? Võiks samas teha, et valitud päevadel BodyPumpis võtan vastavatele harjutustele väiksemat koormust, et oleks jäksu ja jõudu saalis ennast paarkümmend minutit "piinata". Mida arvate selle kohta?

Mis point on? Tee siis juba niisama korralik jõusaalitrenn!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis point on? Tee siis juba niisama korralik jõusaalitrenn!

Point on selles, et kui käin niisama jõusaalis siis viibin seal 2-3 tundi, aga kui BP+saal, siis võtab max.1.5 tundi. Samas saalis mõnikord lihtsalt ei viitsi käia, lihtsalt ei saa laiskusest võitu saada, aga kui registreerid ennast BPi siis ikka pean kohal olema, samas seltskond väga sõbralik ja see tõesti annab eneergiat!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Point on selles, et kui käin niisama jõusaalis siis viibin seal 2-3 tundi, aga kui BP+saal, siis võtab max.1.5 tundi. Samas saalis mõnikord lihtsalt ei viitsi käia, lihtsalt ei saa laiskusest võitu saada, aga kui registreerid ennast BPi siis ikka pean kohal olema, samas seltskond väga sõbralik ja see tõesti annab eneergiat!

Mida sa teed 3 tundi saalis? Korralik intensiivne trenn ja poolteist tundi! Ja kui sa ikka oma mõtte juurde jääd, siis tee kangitrenn enne ja siis mine BP. Ja oma jalgu ära ikkagi karista :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mida sa teed 3 tundi saalis? Korralik intensiivne trenn ja poolteist tundi! Ja kui sa ikka oma mõtte juurde jääd, siis tee kangitrenn enne ja siis mine BP. Ja oma jalgu ära ikkagi karista :)

Ei tea isegi miks saalis niipalju aega läheb:) Mina olen vahetanud oma vana kluubi uue vastu, just sellepärast, et uues on mugavam BPtundide algusaeg, nii siis kohe praegu niisama minu südametunnistus ei lase mind lihtsalt saalis käia. Aga saaksite põhjendada miks just enne BPi jõusaalis läbi käia, mitte aga pärast? Tuleb mõelda selle peale..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei tea isegi miks saalis niipalju aega läheb:) Mina olen vahetanud oma vana kluubi uue vastu, just sellepärast, et uues on mugavam BPtundide algusaeg, nii siis kohe praegu niisama minu südametunnistus ei lase mind lihtsalt saalis käia. Aga saaksite põhjendada miks just enne BPi jõusaalis läbi käia, mitte aga pärast? Tuleb mõelda selle peale..

Imre kohe kirjutab sulle :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sooviks samuti jõusaalile bodypumpi külge ühendada.

Ehk keegi teadjam oskaks soovitusi jagada kuidas nendega planeerida jms vajalikku.

---

edit:

Haha, kui vana post :D

Muudetud kasutaja htilga poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise olen enne BP-i teinud ka aeroobset.. isegi kuni tund aega jooksu või crosstrainerit. ja pärast BP veel jõusaali, kui on juhtumisi jõusaali päev.

ükskord proovisin ka jõusaali osa enne BP ära teha, aga siis oli BP päris keeruline. praegu üritan jätta jõusaali päevad ja BP päevad eraldi päevadele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×