Jump to content
nefer

trimmiv kreem

Recommended Posts

Vajaksin soovitusi trimmiva kehakreemi osas.

Olen korralikult trenni teinud, jälginud ka toitumist, kuid usun, et seoses sünnitusega 2 aastat tagasi on kõhunahk suhteliselt lõtv ja selline kortsuline. Nn "tühja kotti" pole, kuna kõhulihased on suht ok, kuid selleks et nahka trimmi saada ei taha neid ka suuremaks pumbata:) Kuna ma pole just esimeses nooruses, siis arvan, et isetoimiv naha taastumine on suht pikaajaline kui mitte lausa lootusetu protsess.

Ehk et oskab keegi soovitada mõnd hästi toimivat, trimmivat kreemi?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vajaksin soovitusi trimmiva kehakreemi osas.

Olen korralikult trenni teinud, jälginud ka toitumist, kuid usun, et seoses sünnitusega 2 aastat tagasi on kõhunahk suhteliselt lõtv ja selline kortsuline. Nn "tühja kotti" pole, kuna kõhulihased on suht ok, kuid selleks et nahka trimmi saada ei taha neid ka suuremaks pumbata:) Kuna ma pole just esimeses nooruses, siis arvan, et isetoimiv naha taastumine on suht pikaajaline kui mitte lausa lootusetu protsess.

Ehk et oskab keegi soovitada mõnd hästi toimivat, trimmivat kreemi?

Ma vaataks odavate vene ja poola kreemide poole. Ise olen just dieedi ajal kasutanud neid:

post-1184-1260192825_thumb.jpg post-1184-1260192833_thumb.jpg

Tselluliidivastane trimmiv seerum ja seerum rindadele

Hind on väga soodne ja ma ei ole nüüd nende toimes 101% kindel, kuid peale kasutamist on nahk hästi niisutatud ja tunne on mõnus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Parim valik nimetatud kreeme leidub Prismades ja Maximates. Olen ka proovinud, kuid truuks olen jäänud ühele kallimale firmale.

Muudetud kasutaja kuuliks poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No ma olen ptoovinud ka igasuguseid kalleid kreeme. Kallidus ei pruugi olla näitaja.

Põhiline on nahka piisavalt NIISUTADA. Mina olen nüüd peale viimast dieeti kasutanud ka lisaks ByPhasse kehaõli (hind samuti odav, suur pudel alla saja kr)- palju asjalikum kui näiteks Johnsoni titeõli, mis jääb justkui mootorimääre naha peale naksuma...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hmmm. Midagi uut. Ja mina arvasin, et ma olen dieedi ajal kõike proovinud :)

:D kumb sind rohkem huvitab? trimmiv seerum või seerum rindadele?

oled ikka naljamees :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aktivisti tunne ei peta teda. Johnson´i beebiõli (nagu ka väga, väga paljud muud "nahasõbralikud" kehahooldustooted, kaasaarvatud enamik laiatarbe-beebitooteid) on algselt toodetud naftast, eriti õlid. Palun ärge mitte kunagi oma lastele neid peale määrige!!! Tulemus võib esialgu teie silma jaoks küll ilus vaadata olla, aga tegelikult ummistab imendumisvõimetu õli ära kõik lapse nahapoorid ja tulemuseks võivad olla oi-oi kui suured nahaprobleemid.

Nagu Annika ütles - enamike nahaprobleemide põhipõhjus on vähene niisutus - selleks sobivad enim kreemid, emulsioonid (piimad) jms, neil on võime imenduda naha sügavamatesse kihtidesse ja ka tegelikult niisutavat efekti tekitada, mõningatel juhtudel ka kollageeni tootmist nahas aktiveerida.

Muudetud kasutaja FG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja mis see oleks, kui saladus pole?

Ega kallidus muidugi tähenda, et toode on kohe kvaliteetne, aga mina olen leidnud 2 toodet, mis oma hinnaga ka toimib. Need on Biothermi (700 eek) (Kaubamajast+Partnerkaardi soodustus) ja Elancyl (500 eek ringis) sarjast. Hullult kallid, aga vahel väga harva võib kasutada kui on võimalust.

Eveline ajab ka asja ära, kuid igaüks valib vastavalt võimalustele. Minul tekib kallima toote soetamiseks võimalus 1-2x aastas vaid. Ülejäänud aegadel kasutan ka odavamaid.

http://www.biotherm.co.uk/_en/_gb/WOMEN/ca...;prdcode=27101x

http://www.biotherm.co.uk/_en/_gb/WOMEN/ca...prdcode=PF24001

http://www.elancyl.com/en/soins/produit_anti-cellulite1.php (see on väga hea toode, jätab piirkonnad hästi pehmeks ja imendub kiirelt, saab apteekidest)

Muudetud kasutaja kuuliks poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui võimalust on, siis LPG peaks aitama, kui teha korralik kuur ja samuti kodus naha eest hoolitseda, ise pole küll teinud, kuid näen kõrvalt oma sõbrannat, kes nii enne kui peale rasedust LPGs käinud ja nahk ilusti trimmis. Ise teen kodus kuivharjamist. Üle paari päeva olen ka dushi all kasutanud kohvi,mee,õliiviõli segu, peale seda pole isegi ihupiima vaja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui midagi kasutan, siis Ingli Pai... T2psemalt siis Niisutav ja trimmiv 6li. Eriti hea p2rast dushi, kui nahk veel niiske.

..v6i siis naturaalne kookosrasv, kitsev6i, oliivi6li jne. Kui kellelgi on v6imalust soetada naturaalset kakaov6id, paluks ka mind informeerida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

To marjasha: Kui sa endale seda mee, kohvi, oliiviõli värki teed, siis kui palju mida paned ja kui kauax jätkub? Ma ise olen vaid kohvipaksu pannud duzzigeeli sisse, kuid sinu versioon tundub huvitav. Ja kuda sa seda kohvi kasutad, kas värsket nn otse pakist või siis, kui temast on juba kohvi valmis tehtud, et ehk kasutatud :)

Muudetud kasutaja Nana poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
..v6i siis naturaalne kookosrasv, kitsev6i, oliivi6li jne.

Sama siin, ei mingeid kreeme ja nahk on tunduvalt sõbralikum :)

Kitsevõi aitab hästi ka näiteks põiepõletiku vastu! Samuti peavalu vastu kui määrida meelekohtadele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Põhimõtteliselt oleks ehk nii kõige parem, et ma panen endale elektroonilised klemmidega nabaväristajad ööseks külge, hommikul määrin trimmivat kreemi peale ning lõunaks krõbistan pool purki rasvapõletajaid ning joon rohelist teed peale ja olengi nagu Tarzan :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen nahka ca 1,5 aastat niisutanud hirmkalli naturaalse sandlipuu ja mandariini õliga (Darphin), kuid kui muu keha on ok, siis kõhunahk on selline kriibu-kraabu pärgament - eriti kummardudes, painutades on isegi nö sünnituse-triip näha.

Seega otsustasingi nüüd ka lisaks niisutamisele miskit trimmivat abivahendit kasutada ja kuna kõikide toodete test-perioode läbida ei viitsi/jaksa, siis uuringi naiste kogemusi - arvamusi.

LPG peale olen mõelnud ka - näen iga päev trenni minnes selle reklaami, aga pole veel otsustanud... aega on vähe:))) ja pole ka ühtegi tuttavat, kes selle kohta midagi arvata oskaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
To marjasha: Kui sa endale seda mee, kohvi, oliiviõli värki teed, siis kui palju mida paned ja kui kauax jätkub? Ma ise olen vaid kohvipaksu pannud duzzigeeli sisse, kuid sinu versioon tundub huvitav. Ja kuda sa seda kohvi kasutad, kas värsket nn otse pakist või siis, kui temast on juba kohvi valmis tehtud, et ehk kasutatud :)

Tavaliselt jätan kohvitegemisest ülejäänud paksu alles, kuna tervet kannu korraga ei keeda, tuleb kuskil 2 kohvikulbitäit. Sinna hulka panen umbes 1 tl oliiviõli ja 1 tl mett, olen samuti dushigeeli hulka seda pannud, aga mitte alati. Umbaudu sellise koguse kasutangi ühe korraga ära. Mõnikord, kui olen kohvipaksu kogemata ära visanud, siis kasutan kuiva kohvipuru. Nahk jääb pärast seda superpehme ja elastne :)

Muudetud kasutaja marjasha poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuulge ma olen alati mõelnud nende kohvipuru-juttude peale, et kas nahk siis kohvi järgi haisema (lõhnama? :) ) ei jää? Mulle see küll ei meeldiks... :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×