Jump to content
Bonsuna

Steroidisõbrad avasid oma portaali

Recommended Posts

Ahsoo no räägime siis nimedest otse. Nagu ma aru saan, siis keemikuteks sõimad sa siin mind, Jokerit, Rosinat ja Jürit? Teisi Fitness.ee tiimi liikmeid seal ei ole ju....

Nice try man, really! :) Kust sa omale arstihariduse ostsid?

Ja ära tule nüüd vabandama, et sina olid puu otsas kui pauk käis ja sa pole midagi kuskil rääkinud.

Huvitav, kas ma peaksin ka nüüd kartma või mitte? Sõltub sellest vist, kas olen EKFL-s tuntud või mitte ... :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Huvitav, kas ma peaksin ka nüüd kartma või mitte? Sõltub sellest vist, kas olen EKFL-s tuntud või mitte ... :)

No kui nüüd lähiajal tänaval kulide käest peksa saad ootamatult, siis võid arvata, mille eest :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ettepanek - tõmbame siin kenasti ja sõbralikult otsad kokku, ei lahmi ega süüdista kedagi. Igaühele jääb tema arvamus ning õigus otsustada, milliseid foorumeid ja lehekülgi ta külastab ja milliseid mitte. Kui tema tegevus peaks minema vastuollu seadustega, siis võtab ta selle eest ise vastutuse, ei keegi teine. Eks näitab vaid aeg, kas vastavatud bonsuna.com jääb kestma või kaob ta lähiajal igavikku. Nii lihtne see ongi!

Ja kui kellelgi on midagi kellegi kohta öelda nagu siin Alessandro kinda viskas, siis tehku seda argumenteeritult, kaitsku oma väidet. Samas - kala hakkab mädanema peast ning oleks tagumine aeg ringi vaadata ja natuke analüüsida, miks selline olukord üldse tekkida sai? Kas bonsuna.com ei ole mitte hoopis protestiaktsioon? Appikarje? Tähelepanujuhtimine valitsevale olukorrale, õigemini korratusele? Natuke mõelge nende asjade üle, eks?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ütlen ausalt ära, sellist kuradi laseaeda pole ma varem näind, sa alessandro pole mulle nende aastate jooksul, kui ma fitness.ee-d lugend olen küll sellist muljet jätnud nagu sa praegu käitud, Kalmus samamoodi, kus kurat sa varem olid, enne, kui Adrapoiss positiivseks osutus, nüüd võitled nagu mingi kloun, mida n....i sa tõestada tahad! Juba ammu oleks võind hääle ära karjuda, et kõik kulturistid on keemikud. Nüüd tehakse mingeid uusi portaale jne. Te lugupeetud kulturistid ja fitnessistid olete oma maine selle klounaadiga ikka väga madalale viind, mõelge heaga midagi välja, et sellest jamast täiskasvanu kombel välja tulla, ise räägite siin koguaeg, et kuidas kulturismi mainet saaks tõsta... vot nii saabki, andke minna aga!!! Krõbistage ja ärge jääge vahele või olge lihtsalt puhtadi, sööge sipelgaid :) või kaduge proffide sekka, see on ju tegelt tegelikkus!

Selle jama jookusl on mitu korda läbi lipsand teema, kas kulturism on sport või pole... On, arvan mina, igas mõttes, aga samas on kõik kahtlused sellel alal õigustatud, trenn, mida teete, on raskemaist raskem, aga hindamissüsteem on sisuliselt sama, mis missi- või seksikaimate valimistel! Isegi iidol või must lammas Ott, kuidas kelleleg,i ütles, peale Mikk Raudsepa viimast võistlust, et kohtunikud vahetusid ja tulemus oleks võind teine olla. Objektiivne see asi nagunii pole, usun, et nii mõnigi nõustub minuga ja nii mõnigi mitte :)

Soovin Teile siit Võrumaa metsade vahelt rasket kangi ja tervet mõistust!

Muudetud kasutaja Humal poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ütlen ausalt ära, sellist kuradi laseaeda pole ma varem näind, sa alessandro pole mulle nende aastate jooksul, kui ma fitness.ee-d lugend olen küll sellist muljet jätnud nagu sa praegu käitud, Kalmus samamoodi, kus kurat sa varem olid, enne, kui Adrapoiss positiivseks osutus, nüüd võitled nagu mingi kloun, mida n....i sa tõestada tahad! Juba ammu oleks võind hääle ära karjuda, et kõik kulturistid on keemikud. Nüüd tehakse mingeid uusi portaale jne. Te lugupeetud kulturistid ja fitnessistid olete oma maine selle klounaadiga ikka väga madalale viind, mõelge heaga midagi välja, et sellest jamast täiskasvanu kombel välja tulla, ise räägite siin koguaeg, et kuidas kulturismi mainet saaks tõsta... vot nii saabki, andke minna aga!!! Krõbistage ja ärge jääge vahele või olge lihtsalt puhtadi, sööge sipelgaid :) või kaduge proffide sekka, see on ju tegelt tegelikkus!

Selle jama jookusl on mitu korda läbi lipsand teema, kas kulturism on sport või pole... On, arvan mina, igas mõttes, aga samas on kõik kahtlused sellel alal õigustatud, trenn, mida teete, on raskemaist raskem, aga hindamissüsteem on sisuliselt sama, mis missi- või seksikaimate valimistel! Isegi iidol või must lammas Ott, kuidas kelleleg,i ütles, peale Mikk Raudsepa viimast võistlust, et kohtunikud vahetusid ja tulemus oleks võind teine olla. Objektiivne see asi nagunii pole, usun, et nii mõnigi nõustub minuga ja nii mõnigi mitte :)

Soovin Teile siit Võrumaa metsade vahelt rasket kangi ja tervet mõistust!

Ma olen koguaeg kisanud , peaksid seda teadma kui nimetad ennast siin lehel juba aastaid olnud olevat. Kasu sellest suurt pole olnud, ikka üks ilus jutt, et mujal pannakse aga meil mehed korralikud. Lasteaed on siin tõesti. Suured mehed lasevad omale pähe sittuda. Nii ei muutu kunagi midagi. Aga mina kisan kuna ja palju tahan, Sinujaks olen ma kloun, paljude jaoks mitte. Mis kulturismi mainesse puutub, siis seda pole sportlased täis teinud oma prositiivsete testidega vaid .... mõtle ise kes.

Tervet mõistust sullegi!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Need kelle midagi hinge peal kripeldab ja kellel on vaja hirmsalt midagi üksteisele öelda, võiks mingi kokkusaamise korraldada - terve suur punt "sõnaoskajaid" kokku koguda ja mingi erapooletu asjatundja ka punti võtta, kes asja kontrolli all hoiaks. Tehke omavahel asjad selgeks ja elage rahulikult elu edasi.

Arvutiekraani taga võib olla igaüks MMA maailmameister. Päriselus on aga üldjuhul need vennad madalamad kui niidetud muru !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Te lugupeetud kulturistid ja fitnessistid olete oma maine selle klounaadiga ikka väga madalale viind, mõelge heaga midagi välja, et sellest jamast täiskasvanu kombel välja tulla, ise räägite siin koguaeg, et kuidas kulturismi mainet saaks tõsta... vot nii saabki, andke minna aga!!! Krõbistage ja ärge jääge vahele või olge lihtsalt puhtadi, sööge sipelgaid :) või kaduge proffide sekka, see on ju tegelt tegelikkus!

ma arvan, et nüüd lõpuks on probleemid avalikkuse ette kistud, mitte ei kiruta saunas peale jõusaali. ehk nüüdsest läheb kulturismi ja fitnessi maine ainult paremaks :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma olen koguaeg kisanud , peaksid seda teadma kui nimetad ennast siin lehel juba aastaid olnud olevat. Kasu sellest suurt pole olnud, ikka üks ilus jutt, et mujal pannakse aga meil mehed korralikud. Lasteaed on siin tõesti. Suured mehed lasevad omale pähe sittuda. Nii ei muutu kunagi midagi. Aga mina kisan kuna ja palju tahan, Sinujaks olen ma kloun, paljude jaoks mitte. Mis kulturismi mainesse puutub, siis seda pole sportlased täis teinud oma prositiivsete testidega vaid .... mõtle ise kes.

Tervet mõistust sullegi!

Kusjuures Sina Kalmus oled see, kellest mina isiklikult sellest seltskonnast kõige rohkem lugu pean, seltskonna all pean ma silmas võib öelda kõiki, kes Eestis kangide-hantlitega trenni teevad, loodan, et saad aru, mis ma mõtlen! Ütlen ausalt, luban, vannun, kui 5 aasta pärast on Eesti kulturismi teemas tänu Su praegusele klähvimisele midagi muutund, siis teen Sulle kasti tumedat :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja kui kellelgi on midagi kellegi kohta öelda nagu siin Alessandro kinda viskas, siis tehku seda argumenteeritult, kaitsku oma väidet. Samas - kala hakkab mädanema peast ning oleks tagumine aeg ringi vaadata ja natuke analüüsida, miks selline olukord üldse tekkida sai? Kas bonsuna.com ei ole mitte hoopis protestiaktsioon? Appikarje? Tähelepanujuhtimine valitsevale olukorrale, õigemini korratusele? Natuke mõelge nende asjade üle, eks?

Sama asja küsiks Bonsunalt (või kes iganes on Bonsuna.com eestkõneleja kes Postimehega kirjavahetust peab), kes Postimehes väidab, et kõik Eesti kulturistid on keemikud - paluks tõendusmaterjali ? Alessandro ajab jah vahel veits lolli juttu (sorry, ma ei ütle seda paha pärast) kuid ta väidab seda sama, mida väidab Bonsuna.com mida siin asjaosalised kõvasti kaitsevad. Väidate ajalehes, et kõik on keemikud, kuid need üksikud väljavalitud bonsuna saidil on kõik puhtad. Väike vastuolu või mis? Antud juhul on tegu mõttetu vaidlusega kus igaüks püüab tõestada, et tal on õigus - sisuliselt on kõigil õigus välja arvatud mõned nüansid.

Teen ettepaneku - kui kellegil midagi öelda on, öelge see otse välja kellele vaja. Kala peast mädanemisest ja kes teab millest võibki jahuma jääda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jah, päriselus on kõige kõvem see, kes teistele kõige rohkem piki hambaid kütab :)

Mina ei ole öelnud, et asju tuleks kätega lahendada. Igaüks teab ise kuidas oma probleeme lahendab. Mina käisin lihtsalt eespool mainitud variandi välja.

Kuid endiselt, oleks huvitav teada, kes need "keemikud" väidetavalt on siis ? Või sai jälle nö. suusoojaks/jutujätkuks öeldud see ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Need kelle midagi hinge peal kripeldab ja kellel on vaja hirmsalt midagi üksteisele öelda, võiks mingi kokkusaamise korraldada - terve suur punt "sõnaoskajaid" kokku koguda ja mingi erapooletu asjatundja ka punti võtta, kes asja kontrolli all hoiaks. Tehke omavahel asjad selgeks ja elage rahulikult elu edasi.

Arvutiekraani taga võib olla igaüks MMA maailmameister. Päriselus on aga üldjuhul need vennad madalamad kui niidetud muru !

Mis krdi MMA? Sorry, ma ei teagi täpselt, kas see on minu pihta, äkki isegi mitte, aga see on internet, räägin, mida tahan, mida räägin, selle valin ise välja, pole mul, ega kellelgi teisel vaja silmast silma kellegagi selleks kohtuda! Ja mismoodi see selgekstegemine välja näeb, käte-jalgadega we? Kui ei, siis miks mitte läbi neti?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ausaltöeldes ei mõista seda bonsuna.comi ümber käivat kära. Mul on näiteks musculardevelopment.comis ka kasutaja, sest seal on väga hea videosektsioon: pidevalt kajastatakse võistlusi, näidatakse erinevate tegijate treeningvideosid, intervjuusid. Samuti on ka MD.comil oma steroidifoorum. Taaskord: kas see nüüd tähendab, et kõik MD kasutajad on keemikud ja ebaausad sportlased? (Kui bodybuilding.comi juhtfiguurid vastava statementiga meediasse läheks siis suur osa populatsioonist arvaks vb tõesti nii. Samas endi kui kulturistide mainele tõmmataks ise vesi peale. (Samas mõned "teavad" ju niikuinii, et kõik panevad. Kui jäädakse vahele, siis tänitatakse. Kui on negatiivne proov, siis "tegelikult on kõik kinni mätsitud")) Kas see, et mul selles USA foorumis konto on, tähendab, et mulle ei meeldi eesti riik? :) :) :D

Bonsuna.com pakub sama mis Fitness.ee, bodybuilding.com ja musculardevelopment.com:temaatilist ajaviidet. Vb lihtsalt veidi privaatsemas võtmes(vähemalt esialgu) ja suurema tegijate kontsentratsiooniga(vähemalt esialgu).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
«Tegelikult pole noortel ühtegi eeskuju võtta, kuna kõik Eesti tipud kulturismis on kasutanud steroide (kas praegu või mõni aasta tagasi). Suhe on 0: 1 500 000-le. Ehk toetudes siis ümmarguselt Eesti rahvaarvule on naturaalses kulturismis eeskujusid noortele null,» väitis bonsuna.com kirjas.

http://sport.postimees.ee/?id=197810

Kas kõik bonsuna.comlased kirjutavad sellele lõigule alla? Kui jah, siis ei saa Alessandrot vist eriti milleski süüdistada?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See on muidugi huvitav, et te tahtsite foorumit, kus saab vabalt rääkida steroididest ja mitte pista pead liiva alla (mida meie selles foorumis teeme), aga kui keegi mainib, et paljud on keemikud (mida on korduvalt väidetud teie enda poolt), siis lüüakse hambad kõrri.

Ja keegi võiks ikkagi Arnoldiga intervjuu teha. Huvitav oleks teada, mida ta asjast arvab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tehke endale kõigepealt selgeks kes on Eesti tipud kulturismis. Kas kümnes mees on tipp? Kahtlen

Pakun välja , et TOP 6. Sellest seltskonnast on heal juhul 100% puhas, ehk, et siis mees kes pole kunagi proovinud ka, üks mees, kui sedagi. Selle eest võin pea pakule panna nagu ütles Dr Mardna. :) Ajas 10 a tagasi minna siis oli laval 100% keemia. 20 mees kui seda oleks välja sõelutud oli ka keemik. Eks see on nii olnud ajast kui Eesti mv seid korraldatakse. Kord rohkem, mõni aeg vähem. See, et praegu puhta kulturismi nimel Eestis mingisugune võitlus käib siis põhjuseid miks vahele jäädakase, miks kasutatakse, otsige nii aastatst 15 ja rohkem tagasi. Muidugi, võime ju öelda, et mees otsustab hetkel ise mis teeb , kuid eeskujud on need kelle moodi tahetakse olla ja iidolitel on suur jõud. Kas keegi praegustest noortest valiks omale eeskujuks eesti 10 da venna lavalt. Vaevalt. Ok, meil on Ott, aga mitte kõigi jaoks eeskuju ja iidol. Seega mis nüüd siis saab? Oti team üritab kõigest väest aga kemmi pannakse ikka, vähemaks jääb vaid võistelda soovijaid. Enamust ei huvitagi see enam kes trenni teevad. Lolli lillelist juttu võib ju ajada aga tegelikult on asi just nii.

Unustasin lisada, et nii see ka jääb, vähemalt seniks kuni kasutamise, omamise ja müümise eest Eestis pm karistust kui sellist polegi. Rahatrahv ei koti kedagi. Kinni 2 aastaks nagu Rootsis , siis on lootust muutusele. Aga ainult lootus.

Muudetud kasutaja Bonsuna poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See on muidugi huvitav, et te tahtsite foorumit, kus saab vabalt rääkida steroididest ja mitte pista pead liiva alla (mida meie selles foorumis teeme), aga kui keegi mainib, et paljud on keemikud (mida on korduvalt väidetud teie enda poolt), siis lüüakse hambad kõrri.

Ja keegi võiks ikkagi Arnoldiga intervjuu teha. Huvitav oleks teada, mida ta asjast arvab.

Sa väitsid siin ju üsna konkreetselt, et Fitness.ee tiimi rahvas, kes ka Bonsunas osalevad, on kõik keemikud...

Mina isiklikult kasutan aktiivselt ka mitmeid välismaa saite, lisaks Kirbu mainitutele veel Getbig´i näiteks, milles samuti vohavad muuhulgas nii seks kui steroidid. Keemiast ei tea ma ometigi halligi. Alati saab külastada seda teemat, mis rohkem huvi pakub, ja jätta lugemata need, mida vajalikuks ei pea.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Paljud satuvad maru tuhinasse, kui kuulevad sõna "steroid". Juu siis ei soovita rääkida sellest, mille käes näljas ollakse - valus on ja sees hakkab närima.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sama asja küsiks Bonsunalt (või kes iganes on Bonsuna.com eestkõneleja kes Postimehega kirjavahetust peab), kes Postimehes väidab, et kõik Eesti kulturistid on keemikud - paluks tõendusmaterjali ? Alessandro ajab jah vahel veits lolli juttu (sorry, ma ei ütle seda paha pärast) kuid ta väidab seda sama, mida väidab Bonsuna.com mida siin asjaosalised kõvasti kaitsevad. Väidate ajalehes, et kõik on keemikud, kuid need üksikud väljavalitud bonsuna saidil on kõik puhtad. Väike vastuolu või mis? Antud juhul on tegu mõttetu vaidlusega kus igaüks püüab tõestada, et tal on õigus - sisuliselt on kõigil õigus välja arvatud mõned nüansid.

Teen ettepaneku - kui kellegil midagi öelda on, öelge see otse välja kellele vaja. Kala peast mädanemisest ja kes teab millest võibki jahuma jääda.

Siin pole midagi tõestada need kes midagi sellest alast teavad saavad aru et Bonsunal õigus

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×