Jump to content
Bonsuna

Steroidisõbrad avasid oma portaali

Recommended Posts

kui steroidid on järgmine samm, siis tasub ju infot õigest kohast hankida, mitte kahtlastelt saitidelt. Bonsuna on oma ala ekspert!

Esiteks, mille poolest Bonsuna teistest keemikutest teistes portaalides suurem ekspert keemia vallas on? Teiseks, mille poolest teised saidid on kahtlasemad kui see kahtlane bonsuna.com? Kolmandaks, minu arust väitis Bonsuna siin, et kedagi steroide võtma õpetama ei hakka. Aga noh, seda on muidugi raske ette arvata, kuidas härra Bonsuna oma sõna peab..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Esiteks, mille poolest Bonsuna teistest keemikutest teistes portaalides suurem ekspert keemia vallas on? Teiseks, mille poolest teised saidid on kahtlasemad kui see kahtlane bonsuna.com? Kolmandaks, minu arust väitis Bonsuna siin, et kedagi steroide võtma õpetama ei hakka. Aga noh, seda on muidugi raske ette arvata, kuidas härra Bonsuna oma sõna peab..

Ära nüüd nii hirmsasti ärritu eks :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Esiteks, mille poolest Bonsuna teistest keemikutest teistes portaalides suurem ekspert keemia vallas on? Teiseks, mille poolest teised saidid on kahtlasemad kui see kahtlane bonsuna.com? Kolmandaks, minu arust väitis Bonsuna siin, et kedagi steroide võtma õpetama ei hakka. Aga noh, seda on muidugi raske ette arvata, kuidas härra Bonsuna oma sõna peab..

Minu arvates on väga hea, et selline sait tehtud on. Seal on korralikku eesti keelset lugemist nendele, kes on otsustanud tarvitada aineid. Ja kui keegi on sellise otsuse teinud, las ta siis saab infot ja tarvitab õigel viisil, mitte ei keera teadmatusest oma tervist puhta nahka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina näiteks ei söö isegi valgupulbrit ja olen 177,5kg ära surunud ja sedagi ilma särgita.

200 surun ära, hakkan kreatiini võtma ja kui 250 surun ära hakkan steroidi panema :)

ma arvan, et kannata ikka 275-ni ära, siis steroidi pääle

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vaadake neid liikmeid seal - enamik ongi tuntud keemikud ja siis mõned üksikud oleksid nagu juhuslikult sinna ära eksinud arusaamatutel põhjustel. Mõelge ikka veelkord üle.

Kui sa juba rääkima hakkasid, siis nimeta nimesid ka. Nagu näha tead sa kõige paremini neid paugutajaid (ju oled ise mestis olnud ja aeti pundist välja - nüüd torised pahaselt)

Räägi asjast või vaiki nagu õnnetu !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui sa juba rääkima hakkasid, siis nimeta nimesid ka. Nagu näha tead sa kõige paremini neid paugutajaid (ju oled ise mestis olnud ja aeti pundist välja - nüüd torised pahaselt)

Räägi asjast või vaiki nagu õnnetu !

Tahtsin just sama soovitada- NIMESID! Saaksime ehk kõik targemaks... :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui sa ei julge neid öelda, siis ära hakka üldse vihjama.

Minu postitus ei olnud suunatud kõigile, vaid neile, kes on fitness.ee tiimis või üldiselt tuntud EKFLis. Need teavad isegi, kellest ja millest jutt käib. Kes ei tea, see ei tea - neid see jutt ei puuduta ka. Nemad ajavad siin portaalis anonüümset juttu ja ajavad ka suvalises teises portaalis samasugust anonüümset juttu. Need aga, keda kõik tunnevad, sellist asja endale alati lubada ei saa, vaid peavad mõtlema, mida nad välja ütlevad või milliseid otsusi vastu võtavad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sellist s*tta (vabandage väljendi pärast) on raske kommenteerida !

Konkreetsust !

Kui teil kellelgi mingeid kindlaid tõendeid ja fakte pole, siis ärge hakake oast hernest tegema !

Muudetud kasutaja Erkko poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sellist s*tta (vabandage väljendi pärast) on raske kommenteerida !

Konkreetsust !

Kui teil kellelgi mingeid kindlaid tõendeid ja fakte pole, siis ärge hakake oast hernest tegema !

Õu kamoon. Kõik kes mõned aastad seda ala järginud on, teavad millest ja kellest jutt on:) Dopinguproovid ja oma sõnad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ah nii käivad asjad !?

Kuidas ma nii sinisilmne sain olla. Otseloomulikult võib tembeldada kõiki fitness.ee'ga seotud inimesi (kes on end registreerinud Bonsuna lehel) keemikuteks - mis sellest, et positiivse dopinguproovi on andnud Kalmus ja Ader.

Järeldada oskab igaüks - Mina näiteks jõudsin täna järeldusele, et Arnold Schwarzenegger on hoopis naine !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on selline tunne ,et osad siin foorumis kommenteerijad peaksid oma suu ikka korralikult kinni hoidma. Mõni selline mees kelle tulemused on allapoole igasugust arvestust ei tohiks üldse suud pruukida. Selline tunne on, et kui keegi teeb mingisuguse tulemuse, siis ta hakkab siin foorumis aina rohkem targutama. See, et ma olen tulnud mitu korda MM võistlustel medalile ei anna mulle õigust ja voli ajada suust välja sellist ila millest ei saa ka kõige targem inimene aru, võibolla siis kui liiter konjakit ära on joodud.

Ma muidu ei viitsi siin suurt kommenteerida kuid iga päev lugedes ühe mehe aina haigemaid kommentaare teemade üle millest ta ei tea midagi, paneb mind aina rohkem imestama see, kui väikese silmaringiga võivad olla inimesed ja kui lolli juttu annab ikka suust välja ajada. See jutt, et ülikool ei anna haritust peab ikka täiega paika.

Minu soovitus, SAAGE MEHEKS JA TEHKE TRENNI. JA KUI MIDAGI SIIN EI MEELDI SIIS LIIGUTAGE OMA KALAMEHESAABASTES VARBAID JA OLGE VAKKA. JA VEEL PÜÜDKE VÄHEM KALA, SIIS ÄKKI HAKKAB SPORDIFOORUM KA SPODIFOORUMI VÄLIMUST SAAVUTAMA. Rahulikke pühi kõigile.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga hakkake juba rääkima "nii, nagu asi on". Siis saab äkki Erkko ja temasugused ka teada.

Oota aga oota mees - Sina ju pidavat ilmaasju teadma.Eks me nüüd kuulame sinu nägemuse nendest keemikutest ära (koos nimedega).

Nii suure suuga mehel PEAB lihtsalt olema vastuseid varnast võtta !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul on selline tunne ,et osad siin foorumis kommenteerijad peaksid oma suu ikka korralikult kinni hoidma. Mõni selline mees kelle tulemused on allapoole igasugust arvestust ei tohiks üldse suud pruukida. Selline tunne on, et kui keegi teeb mingisuguse tulemuse, siis ta hakkab siin foorumis aina rohkem targutama. See, et ma olen tulnud mitu korda MM võistlustel medalile ei anna mulle õigust ja voli ajada suust välja sellist ila millest ei saa ka kõige targem inimene aru, võibolla siis kui liiter konjakit ära on joodud.

Ma muidu ei viitsi siin suurt kommenteerida kuid iga päev lugedes ühe mehe aina haigemaid kommentaare teemade üle millest ta ei tea midagi, paneb mind aina rohkem imestama see, kui väikese silmaringiga võivad olla inimesed ja kui lolli juttu annab ikka suust välja ajada. See jutt, et ülikool ei anna haritust peab ikka täiega paika.

Minu soovitus, SAAGE MEHEKS JA TEHKE TRENNI. JA KUI MIDAGI SIIN EI MEELDI SIIS LIIGUTAGE OMA KALAMEHESAABASTES VARBAID JA OLGE VAKKA. JA VEEL PÜÜDKE VÄHEM KALA, SIIS ÄKKI HAKKAB SPORDIFOORUM KA SPODIFOORUMI VÄLIMUST SAAVUTAMA. Rahulikke pühi kõigile.

Tubli Arvo!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma arvan, et te - endine(?) fitness.ee tiim - võiksite korralikult läbi mõelda, mida te teete, enne kui selliste kahtlaste portaalidega liituma hakkate. Mingite teisitimõtlejate portaali tiimi liige olemine võib mõne mehe/naise reputatsiooni ära rikkuda. Vaadake neid liikmeid seal - enamik ongi tuntud keemikud ja siis mõned üksikud oleksid nagu juhuslikult sinna ära eksinud arusaamatutel põhjustel. Mõelge ikka veelkord üle.

Ja noh, aukude pildid on muidugi tippsaavutus teil, mille üle uhked olla.

Pane palun siia nimekiri siis, kes on need keemikud seal kõik- enamus, nagu sa ütled.?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul on selline tunne ,et osad siin foorumis kommenteerijad peaksid oma suu ikka korralikult kinni hoidma. Mõni selline mees kelle tulemused on allapoole igasugust arvestust ei tohiks üldse suud pruukida. Selline tunne on, et kui keegi teeb mingisuguse tulemuse, siis ta hakkab siin foorumis aina rohkem targutama. See, et ma olen tulnud mitu korda MM võistlustel medalile ei anna mulle õigust ja voli ajada suust välja sellist ila millest ei saa ka kõige targem inimene aru, võibolla siis kui liiter konjakit ära on joodud.

Ma muidu ei viitsi siin suurt kommenteerida kuid iga päev lugedes ühe mehe aina haigemaid kommentaare teemade üle millest ta ei tea midagi, paneb mind aina rohkem imestama see, kui väikese silmaringiga võivad olla inimesed ja kui lolli juttu annab ikka suust välja ajada. See jutt, et ülikool ei anna haritust peab ikka täiega paika.

Minu soovitus, SAAGE MEHEKS JA TEHKE TRENNI. JA KUI MIDAGI SIIN EI MEELDI SIIS LIIGUTAGE OMA KALAMEHESAABASTES VARBAID JA OLGE VAKKA. JA VEEL PÜÜDKE VÄHEM KALA, SIIS ÄKKI HAKKAB SPORDIFOORUM KA SPODIFOORUMI VÄLIMUST SAAVUTAMA. Rahulikke pühi kõigile.

Kle mees.

mis kalapüügil viga???

Ma käin mitu korda kuus kalal. Arvan, et minu 12 tunnine matk mööda rägastunud jõekallast on parem trenn kui enamuse siinsete jõusaali 45 minutit :)

Ja see, et ma rinnalt üle 100 kg ei suru, võtab mul siis sinuarust sõnaõiguse???

Get a life man.

Muudetud kasutaja triplekix poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kle mees.

mis kalapüügil viga???

Ma käin mitu korda kuus kalal. Arvan, et minu 12 tunnine matk mööda rägastunud jõekallast on parem trenn kui enamuse siinsete jõusaali 45 minutit :)

Ja see, et ma rinnalt üle 100 kg ei suru, võtab mul siis sinuarust sõnaõiguse???

Get a life man.

Nagu lasteaed...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Te teate ise neid nimesid väga hästi. Mina küll mingeid nimesid nimetama ei hakka. Ei ole vaja postimehe artiklit "alessandro sõimas ... keemikuks".

Ega sa nii kuulus ka nüüd pole :):):)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu postitus ei olnud suunatud kõigile, vaid neile, kes on fitness.ee tiimis või üldiselt tuntud EKFLis.

Ahsoo no räägime siis nimedest otse. Nagu ma aru saan, siis keemikuteks sõimad sa siin mind, Jokerit, Rosinat ja Jürit? Teisi Fitness.ee tiimi liikmeid seal ei ole ju....

Nice try man, really! :) Kust sa omale arstihariduse ostsid?

Ja ära tule nüüd vabandama, et sina olid puu otsas kui pauk käis ja sa pole midagi kuskil rääkinud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×