Jump to content
Bonsuna

Steroidisõbrad avasid oma portaali

Recommended Posts

Noh, seda olekski kohe vaja olnud. Kui mingid probleemid EKFLiga on, siis tuleb teha koosolek ja probleemidest otse rääkida, mitte kuskil foorumis arglikult vihjata ja karrikatuure joonistada, ja lõpuks lihtsalt teise kohta ära minna ilma, et oleks oma seisukohta selgitatud.

Aga kui su eesmärk oli Bonsuna Teamis oma kogemusi jagada, siis miks sa seda siin teha ei saanud? Teised jagasid ju siin kogemusi ja andsid nõu treeningute ja toitumise kohta.

No ma teen seda nii siin kui seal, ka seal foorumis sama kasutajanime all.

Aga miks varem oma seisukohti ei selgitanud - minu kriitika oli alguses selline vaike ja tasane ning suunatud päringute näol paarile juhatuse liikmele ning seda enne seda, kui Ader vahele jäi. Tegelikult arvan, et lausa viimase poole aasta jooksul olen järjepidevalt pärinud ja painanud juhatust erinevatel teemadel :) Nüüd siis antakse ka nö vaba mikrofon :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui Eestis oleks mõni "mustanahaliste " kogukond ja kuskil ilmuks uudis "Neegrid avasid oma portaali", siis oleks jama taevani ja kohtuasi kaelas, hoolimata põlvili vabandustest :). Sel puhul oleks neeger eesti keele seisukohalt muidugi õige öelda(aga kahjuks vist enam mitte juriidiliselt :)).

Aga "steroidi sõbrad" on küll natuke eelarvamuslik üldistus..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aless, ka minu nimi oli seal, kuid kuni asjade selginemiseni palusin selle sealt eemaldada. Oma seisukohti EKFL-i tegevuse ja tegevusetuse suhtes väljendan juhatuse järgmisel korralisel koosolekul Tallinnas, 16.12 ning usu mind - see ei saa olema mingi ilukõne! Ja minu eesmärk Bonsuna Teamis pole kunagi olnud ega saagi olema jutlustamine steroididest, vaid proovin anda nõu treeningute ja toitumise kohta, kuna leian, et minu kvalifikatsioon ja kogemused lubavad seda. Seega ei kuulu ei eestvedajate, omanike ega juhtide kildkonda. Ja mis puudutab lahmivaid kommentaare steroidide tarvitamise kohta ka fitness.ee tiimi ja Bonsuna tiimi liikmete poolt, siis no palun vabandust, kuid kas meil Eesti Vabariigis ei kehtigi süütuse presumptsioon?

Respekt:) räägi siis meile ka, mis seal toimus

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks saab näha kuidas seda see saidike areneb seal. Minu tundub ta niivõrd toores tänase päevani veel, et sinna mul asja kindlasti pole, las junsud arendavad seda veel. Mida ise soovitaks aga, on see, et eestisse võisk teha saidi, kus oleks keemiast normaalsel tasemel informatsiooni, et bodybuilding.ee-s on vananenud info, ja üldse kehvake teine. Lisada võiks mõned ideed sellsiele saidile veel, mis eestis puudus hetkel on, üheks sellsieks ideeks on blogi, kus saaks tänapäevaselt blogida, siinne fitnessi blogi on kehv. Et ideid ju ilmselgelt näha mida teha, et kellel huvi on võiks arendada. Aga sel juhul ikka normaalselt asja teha, et ei jääks muljet, et tegu kamba junsudega. Selline lisamõte portaalide temaatikal.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eks saab näha kuidas seda see saidike areneb seal. Minu tundub ta niivõrd toores tänase päevani veel, et sinna mul asja kindlasti pole, las junsud arendavad seda veel. Mida ise soovitaks aga, on see, et eestisse võisk teha saidi, kus oleks keemiast normaalsel tasemel informatsiooni, et bodybuilding.ee-s on vananenud info, ja üldse kehvake teine. Lisada võiks mõned ideed sellsiele saidile veel, mis eestis puudus hetkel on, üheks sellsieks ideeks on blogi, kus saaks tänapäevaselt blogida, siinne fitnessi blogi on kehv. Et ideid ju ilmselgelt näha mida teha, et kellel huvi on võiks arendada. Aga sel juhul ikka normaalselt asja teha, et ei jääks muljet, et tegu kamba junsudega. Selline lisamõte portaalide temaatikal.

Aga tee see ettepanek portaali parandamiseks ja parendamiseks otse sinna portaali?!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ega muud üle ei jää!?

Viimane võimalus, mõelge rahulikult härrased ekfllased. Kui lähiajal ametlikku vabandust bonsuna.com aadressile tehtud pasandustele ( a`la "steroidisõprade foorum") ei järgne siis... SIIS ARMU EI OLE JA LEPITUST POLE LOOTA!

See siin on veel esialgu sõbralik nõuanne! ! !

BONSUNA - HALASTAMATU ja KOMPROMISSITU.

http://www.youtube.com/watch?v=HOMYhgsINSM...layer_embedded#

http://www.bonsuna.com/

BONSUNA TEAM avalehel:

Arnold Tokko

Indrek Otsus

Ott Kiivikas

Kes teeb mulle selgeks - kes kellega võitlema hakkab,

ma olen tõesti segaduses ja ei tea kumba poolt valida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga tee see ettepanek portaali parandamiseks ja parendamiseks otse sinna portaali?!

No vahet pole kus ja mida soovitada. Spetsialistid.ee jaoks ütlesin, et asi logiseb, ja ma ei viitsi hakata soovitama midagi kust parandada, et 10a kogemus sedalaadi portaalikestega on loonud oma inuitsiooni juba, et polegi vaja uurida-puurida, piisabpaarist pilgust asjale, samamoodi nagu kogenud treeneril tõenäoselt kulub samuti mõni hetk et midagi erialast arvata millegi kohta, näiteks treenija mingi aspekti kohta. Sooviti siis ettepanekuid, võtsin 25 minutit raiata msn-is, alustasin punktist nr. 1 kuni jõudsin kahekohalise arvuni, logisemistest. Siis öeldi lõpuks selgelt välja: "ma pole asja kõiki võimalusi veel testinudki, .., asi igatahes üldisel moel toimib ju, ses suhtes...poel nagu probleemi?". No oligi õige intuitsioon- asi oli põlve otsas loodud, ja entusiasm suur ja pandi internetti välja toores sait. Justnagu avataks jõusaal, kus pole kõiki seadmeid proovitudki, kas nad töötavad, ja poel tavotti/õli eemaldatud seadmetelt siit - sealt veel: asi toimib ju põhimõtteliselt. Sellsied asjad mulle ei meeldi, soovitada ja parandada saab, aga kui tavotine jõusaal avatakse, siis see avaja ja team tema taga poel ju kuigi respekteeriv? Minule küll soovitada pole miskit soovi asjale, mis respekti ei näita üles.

Odav on see, et jääb mulje, et nagu soovitakse igal võimalusel kasutajaid meelitada saidile, justnagu tekitab see tunde, et soovitakse mingit omakasu sellega saavutada, skoorida. Selliseid asjad ja muu aura, mida selel saidiga tekitati, ei anan minule mingit soovi liitudak uhugile, sama ka spetsialistid.ee kohta. Kes arvab teisiti, arvaku, vaba maa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
http://www.bonsuna.com/

BONSUNA TEAM avalehel:

Arnold Tokko

Indrek Otsus

Ott Kiivikas

Kes teeb mulle selgeks - kes kellega võitlema hakkab,

ma olen tõesti segaduses ja ei tea kumba poolt valida.

Miks ma arvan, et need nimed sinna vägisi topitud on? :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei saa aru, kas fitness on nüüd mingi monopol. Et peale selle portaali ei tohi olla enam ühtegi jõsaal teemalist saiti. Saage üle sellest. Sai tehtud see bonsuna.com ja mis siis. Konkurents on ju alati tervitatav või siis kardavad fitness.ee eestvedajad, et nende portaal kaotab oma liikmeskonna. Sellest ma ka aru ei saa miks kõik peavad jagama nõu just siin foorumis. Järsku mõnele ei meeldi see foorum ja just ongi hea et selline leht nagu bonsuna.com pakub vaheldust. Olgem ausad probleem ei ole sellest, et see sait loodi vaid inimestes endas kes ei suuda omavahel läbi saada ja nüüd leidsid hea võimaluse om viha välja elamiseks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Muidugi oleks korrektne fitness.ee poolt vabandada, kui see nimetus oleks alusetu olnud. Aga praegu ei ole te bonsuna.com saidil seda steroidivastasust minumeelest piisavalt väljendanud. Alles siis, kui te paneks näiteks esilehele suure nn disclaimeri et te ei tegele steroidide promomisega, vaid olete siiski põhimõtteliselt steroidide vastu, oleks teil põhjust nõuda seda vabandamist. (kasvõi samal kujul, mis teil on seal steroidide alateema juures. inimesed ei viitsi väga tihti nuppe läbi klõpsida, vaid kujundavad oma arusaama näit. esilehe järgi)

Sest praegu on olnud päris palju möödarääkimist ja lahmimist.

Parimat!

Vabandust, aga see on natuke absurdne jutt. Seal ei ole ka disclaimerit, et tegemist ei ole pedofiilide portaaliga. Siin ka kusjuures ei ole. Miks peaks keegi tõestama, et ta pole kaamel? See paistab ju kõikidele ise välja, kas on või ei ole.

Ma ei püüa kuidagi väljendada oma meelsust bonsuna.com'i vastu, lihtsalt selline lähenemine on mingile totalitaarsele režiimile omane, kus sa pead kõva häälega karjuma, kes sa kõik ei ole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu arust väga normaalne , et steroiditeema fitness.ee-s siuke pool tabu on . See jutt , et "peab rääkima kuidas asjad on " ,"et te kuradid ennast ära ei tapaks " kõlab jaburalt. Samahästi võiks ka väikese narkonurgakese avada , et valesti ei kasutataks ja , et "narkarid kurat ennast ära ei tapaks" .

Samas Bonsuna.com leht muidu täitsa ok , foorumis norm teemad (kui mõne noore steroidipede avatud topicud välja arvata) ja üldiselt ikka steroidide kahjulikkust rõhutava tooniga.

Aga mis fitness.ee -sse ja postituste kustutamisse puudutab siis võiks rohkem tähelepanu pöörata sellele , et mingid "asjatundjad" ja "spetsialistid" väga vastavaid topicuid (küsi asjatundjatelt , küsi spetsialistidelt)ei reostaks.

Kui ikka soovitatakse 17 aastasel neiul oma BAV-ist 500kcl vähem tarbida , et kaalust alla võtta siis selle postituse võiks küll kiiresti ära kustutada.

peace

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu arust väga normaalne , et steroiditeema fitness.ee-s siuke pool tabu on . See jutt , et "peab rääkima kuidas asjad on " ,"et te kuradid ennast ära ei tapaks " kõlab jaburalt. Samahästi võiks ka väikese narkonurgakese avada , et valesti ei kasutataks ja , et "narkarid kurat ennast ära ei tapaks" .

Selline nn. narko lehekülg on täitsa olemas. Seal röögitakse ikka väga avalikult erinevatest ainetest, mõjudest ja tarbimisest üldisemalt.

http://www.meaitamesind.ee/forum/index.php

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Steroidisõpradeks võib ka nimetada neid tugitooli kulturismifänne, kes Colemani, Cutler'i, Rühli taolisi fännavad :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

http://sport.postimees.ee/?id=199715

Kisub päris jaburaks juba. Samas reklaam missugune nii Bonsunale ja ka Fitness.ee`le.

edit: külastades korraks seda Bonsuna lehte, siis leidsin, et sinna siiski kontot tegema ei hakka. Tore, et seal seksi teema on, aga "augu-eri" hirmutas nii ära, et ei suutnud seal enam olla. Mõned lingid olid siiski liiast.

Muudetud kasutaja _T_ poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
http://sport.postimees.ee/?id=199715

Kisub päris jaburaks juba. Samas reklaam missugune nii Bonsunale ja ka Fitness.ee`le.

edit: külastades korraks seda Bonsuna lehte, siis leidsin, et sinna siiski kontot tegema ei hakka. Tore, et seal seksi teema on, aga "augu-eri" hirmutas nii ära, et ei suutnud seal enam olla. Mõned lingid olid siiski liiast.

kuidas sa pilte näha said, kui kontot ei ole teinud??????????

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

"Antud portaali esilehel on suurelt ja loetavalt kirjas, et leht ei propageeri mingilgi moel steroide, vaid pöörab tähelepanu nende kasutamisest tulenevatele kõrvalmõjudele, ning ükski meeskonna liige pole teinud ühtegi postitust, mis soovitaks kellelgi midagi keelatud kasutada"

Ei näe küll....

(isegi kirjutasin siin teemas et bonsuna.com PEAKS sellise asja sinna panema, aga ei võetud kuulda:))

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×