Jump to content
Bonsuna

Steroidisõbrad avasid oma portaali

Recommended Posts

Keemia teemal. Kui inimene töötab firmas kus propageeritakse keemiavaba sporti jne, siis peaks olema ettevaatlik liitumisel sellise portaaliga kus on õpetused kuidas millist kuuri teha. Mina ei ütle (ja ka alessandro pole öelnud) mida keegi võib teha ka mida mitte, kuid kõrvalseisjale jääb natuke kahtlane (kui mitte öelda silmakirjalik) mulje asjast. Eks igaüks ise teab mida teeb.

Kas on parem, kui noor ja rumal eneseimetleja leiab endale jõusaalis "steroididega varustaja", kelle ainus huvi on rohkem stuffi maha müüa ning soovitab ulmelisi koguseid, mis organismi kiiresti tuksi keeravad. kas on parem sellisel juhul pea liiva alla peita ja ütelda, et ei ole probleemi või ütelda, kui tahad tervisega riskida, siis tee seda niimoodi, et võimalikult väike kahju tekiks või kahju oleks välditav? kahtlane mulje jääb mulle treenerist, kes ei tea vastavatest preparaatidest midagi, ei too konkreetseid vastuvõiteid ja ohte välja, samuti ei tea, kuidas siis peaks toimima, kui keegi siiski otsustab oma tervisega riskida, ja anda nõuanne, mida ja kui palju.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täielik jama mis siin toimub.

Olen siin foorumis külaline olnud aastaid ja sellist jama pole enne näinud...

Tulge vabatahtlikult siia modeks - või kuhugi mujale - nn. moraali tundest ja huvist asjavastu... Küll alles klähvivad kõik - MMA ja teemad - kuulge härrad - kui minul on tukk(mida ma siin ei väida ega lükka ka ümber) olen kõvem mees?

Samal ajal Eesti naturaalid võtavad iga lapse juttu kui isikliku solvangut...?!

Täitsa haige ühiskond ikkagi... Varsti tuleb filter vahele panna et leida normaalseid postitusi ülesse....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas on parem, kui noor ja rumal eneseimetleja leiab endale jõusaalis "steroididega varustaja", kelle ainus huvi on rohkem stuffi maha müüa ning soovitab ulmelisi koguseid, mis organismi kiiresti tuksi keeravad. kas on parem sellisel juhul pea liiva alla peita ja ütelda, et ei ole probleemi või ütelda, kui tahad tervisega riskida, siis tee seda niimoodi, et võimalikult väike kahju tekiks või kahju oleks välditav? kahtlane mulje jääb mulle treenerist, kes ei tea vastavatest preparaatidest midagi, ei too konkreetseid vastuvõiteid ja ohte välja, samuti ei tea, kuidas siis peaks toimima, kui keegi siiski otsustab oma tervisega riskida, ja anda nõuanne, mida ja kui palju.

Kas keegi on siis seda teemat üles tõstnud siin avalikult ja juhtkonnale teinud ettepaneku, et tuleks teha siia foorumisse nurk, kus targad treenerid noori keemikuid õpetavad, kuidas ennast mitte ära tappa? Minu teada ei ole. Ka mina ei ole siin teemas väitnud, et selline variant oleks mõeldamatu.

Aga bohemianrhapsody võttis kogu mu jutu väga hästi kokku. Nagu käiks mingi võitlus millegi vastu, aga ei saa aru, miks ja mille vastu. Tehakse uus portaal, kuhu meelitatakse uusi liikmeid, aga pole teada, mis põhjusel see üldse loodi ja mis selle eesmärk on. Liikmed võivad "vaikimisi" võidelda millegi vastu, mille vastu nad üldse võidelda ei tahtnud, kui nad liitusid.

Seega minu point on see, et keegi võiks puust ja punaseks ära seletada, mis värk meil siin toimub. Marek on ju meil julge ja otsekohene, ja kaotada ei ole tal midagi. Kui teised ei julge rääkida, siis räägi vähemalt sina, mis siin toimub?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Renku, asi ei ole selles, et ei või teha. Alessandro point on see, et nagu võideldakse millegi vastu, räägitakse kala peast mädanemisest ja nii edasi - aga keegi ei räägi konkreetselt milles siis probleem on ja mille vastu te võitlete; millised oleksid ettepanekud, et asju muuta selliseks nagu need inimesed tahavad.

Keemia teemal. Kui inimene töötab firmas kus propageeritakse keemiavaba sporti jne, siis peaks olema ettevaatlik liitumisel sellise portaaliga kus on õpetused kuidas millist kuuri teha. Mina ei ütle (ja ka alessandro pole öelnud) mida keegi võib teha ka mida mitte, kuid kõrvalseisjale jääb natuke kahtlane (kui mitte öelda silmakirjalik) mulje asjast. Eks igaüks ise teab mida teeb.

Vahemärkus siis. Bonsuna.com ei võitle midagi ega kellegi vastu - vähemalt ei tahaks. Point on lihtne - luua natuke vabam keskkond, mida fitness.ee ühel või teisel põhjusel ei saa endale ehk lubada. Väge lihtne ju. See, kes on nn Teami liige seal ei ole mingid äraandjad kuna leht ei kuulu mingisse liigasse, äriühingusse jne.

Bonsuna.com heameelega mataks sõjamõõga maha, sest see tüli on täiesti jabur ja mõtetu. Steroiditeema on seal vaid üks osa ja kes viitsind süveneda, siis seal pole mingit hullu steroidide ülistamist jne.

See sama jabur kui mõni kulturist läheb apteegist läbi ja ostab C-vitamiini, aga kuna apteekides müüakse ka steroide, siis kohe põlu alla- peksa jne.

Dvaite zivjom druzba :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu seisukoht on, et igasugune keelatud ainetega seotu peab olema keelatud, no vähemasti varjatud, loomulikult koos korrakaitsjate toega, see tagab neile võimalkult väheste juurdepääsu, ehk noortega kokkupuute.

Saate aru mis juhtuks kui relvad ja nende kasutamine oleks vabalt netipoodides 8-))

Siis on vähe lihtsalt huvipärast proovijaid ja katsetajaid.

Leht on kindlasti asjalik, ja imestan, et säärane vend pole seda varem teinud(lasknud teha), siiski tuleks see copy-paste steroidi jama sealt maha tõmmata ja panna mingi e-pood asemele, teenivad kasvõi raha natuke..enne kui mingi jama sellega juhtub, no kõige eelduste kohaselt pannakse lihtsalt virt.server kinni.

Me elame siiski EL-s ja siin kehtivad teatud seadused 8-)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu seisukoht on, et igasugune keelatud ainetega seotu peab olema keelatud, no vähemasti varjatud, loomulikult koos korrakaitsjate toega, see tagab neile võimalkult väheste juurdepääsu, ehk noortega kokkupuute.

Saate aru mis juhtuks kui relvad ja nende kasutamine oleks vabalt netipoodides 8-))

Siis on vähe lihtsalt huvipärast proovijaid ja katsetajaid.

Leht on kindlasti asjalik, ja imestan, et säärane vend pole seda varem teinud(lasknud teha), siiski tuleks see copy-paste steroidi jama sealt maha tõmmata ja panna mingi e-pood asemele, teenivad kasvõi raha natuke..enne kui mingi jama sellega juhtub, no kõige eelduste kohaselt pannakse lihtsalt virt.server kinni.

Me elame siiski EL-s ja siin kehtivad teatud seadused 8-)

ÄRA VINGU

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Renku, asi ei ole selles, et ei või teha. Alessandro point on see, et nagu võideldakse millegi vastu, räägitakse kala peast mädanemisest ja nii edasi - aga keegi ei räägi konkreetselt milles siis probleem on ja mille vastu te võitlete; millised oleksid ettepanekud, et asju muuta selliseks nagu need inimesed tahavad.

Keemia teemal. Kui inimene töötab firmas kus propageeritakse keemiavaba sporti jne, siis peaks olema ettevaatlik liitumisel sellise portaaliga kus on õpetused kuidas millist kuuri teha. Mina ei ütle (ja ka alessandro pole öelnud) mida keegi võib teha ka mida mitte, kuid kõrvalseisjale jääb natuke kahtlane (kui mitte öelda silmakirjalik) mulje asjast. Eks igaüks ise teab mida teeb.

Ka Fitness.ee artikklite hulgas on steroidi teemasid.

PS. kui ma panen siis üles õpetusi kuidas tuumapommi teha (ilma selgituseta kust uraani saab) kas siis peab olema ka Fitness.ee-ga liitumisel ettevaatlik...

vastan ise: ei pea sest Alessandro või keegi teine kustutab kohe teema ära.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu seisukoht on, et igasugune keelatud ainetega seotu peab olema keelatud, no vähemasti varjatud, loomulikult koos korrakaitsjate toega, see tagab neile võimalkult väheste juurdepääsu, ehk noortega kokkupuute.

Saate aru mis juhtuks kui relvad ja nende kasutamine oleks vabalt netipoodides 8-))

Siis on vähe lihtsalt huvipärast proovijaid ja katsetajaid.

Maga kaineks, ausõna :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tundub, et Bonsuna.com on nii võimas leht, et paneb inimesi steroide panema. Kui keegi tahab steroide süüa siis teeb ta seda nagunii ja kes ei taha, see ei söö. Nii lihtne see ongi.

Infot steroidide kohta on ju terve internet täis. Tundub, et sõda käib rohkem portaali teami üle kui portaali enda!

Muudetud kasutaja JarmoOberst poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Erinevalt neist, kes midagi arvavad, aga välja öelda ei julge, olen mina alati välja öelnud, kui mul midagi öelda on olnud. Ka praegu olen ma vist ainuke, kes julgeb öelda midagi muud peale "oh, äge, uus portaal, kus kuri moderaator postitusi ei kustuta!".

Ennast kiitmast ma ei väsi... kui väsin siis puhkan ja kiidan edasi.

Kus on nende keemikute nimed (enamikest Bonsuna.com tiimi liikmetest - nagu julgesid väita) , mida ma siiamaani ootan - ütle siis. Sa ju julged !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga Annikale veel: kas ma sain siis portaali eesmärgist õigesti aru? Aga miks te siis seda julgelt välja ei ütle, vaid üritate kuidagi varjata? Kas te EKFL juhatusele ütlesite otse välja, mida te arvate? Kui te millegagi rahul ei ole, siis kirjutage korralik manifest ja kandke see ette. Praegu on kogu teie rahuolematus väljendunud paari karikatuuris ja mõnes üksikus vihjes, millest ei saa isegi aru, kas seda on tõsiselt mõeldud või naljaga. Nüüd te siis pöörate selja ja teete uue portaali, aga teie seisukohta pole ikka veel väljendatud.

Kui meil on tõesti mingi dissidentide liikumine, siis nad võiksid ikka konkreetselt öelda, millega nad rahul ei ole. See, et tehakse uus portaal, kus EKFLi selja taga hakatakse midagi rääkima, minu arust kõige targem ei ole. Ja minu konkreetsetele küsimustele ei ole siin teemas keegi konkreetselt vastanud. Mul on tunne, et kui teie käest nüüd Tokko konkreetselt küsiks, et mis teie probleem on, siis vastus oleks "mökk-mökk..einoh, mis te nüüd...me niisama...tahame lõbusalt aega veeta". Nii ei saa asju ajada.

Või on teil mingi jutt kulisside taha jäänud? Või on äkki Tokko öelnud, et kuulge poisid, kui teile miski ei meeldi, siis minge ära, ja te läksite? Tahaks mingit selgust saada, mis teil tegelikult toimus.

Ära spekuleeri liiga palju :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võib-olla peaks täpsustama "Bonsuna Teami" mõistet. Nagu minu vestlusest Herr Bohemianrhapsodyga välja tuli, siis mõni võib sellest teami nimetusest midagi eksitavat välja lugeda.

Bonsuna Team on üldnimetus bonsuna.com kasutajatele, kellel on võistluskogemus, pikem spordiala harrastamine staaz jne. Ühesõnaga "tegija", kelle treeningu ja toitumisnõuandeid foorumis tasub usaldada. Umbes nagu fitness.ee foorumis on "algaja", "vana tegija", "fitnessist" jne ainult et nimetus ei olene sellest, kui palju jama sa suust välja suudad ajada.

Kui bonsuna.comi loojatel on EKFLiga mõni kana kitkuda, siis on see puhtalt nende konkreetsete inimeste vaheline asi. See ei puuduta ei bonsuna teami ega veel vähem tavakasutajat.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Fitte saab hästi koguda siin teemas. Ei mõista teie jaburat kära teema üle. Jumala hea et leht tehti, saab infot asjade kohta. Ja Kalmus on üldse teema sepp niiet ärge mölisege.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×