Jump to content
Bonsuna

Steroidisõbrad avasid oma portaali

Recommended Posts

Bonsuna saatis ka mulle kutse selle portaaliga ühineda, aga hetkel ma veel ei kiirusta sest pühendun täielikult eelseisvatele maailmameistrivõistlustele. Kui Hispaaniast tagasi olen, siis vaatan selle portaali üle ning otsustan, kas liituda. Steroidisõbraks ma ennast ei pea, aga samas oleks ju mõistlik kui keegi neid noori inimesi, kes keelatud aineid kasutavad, kasvõi terviseohtudest valgustavad, mis selle teemaga kaasas käivad. Eks igasugune konkurents ja valikuvabadus on alati teretulnud. Loodan, et sellest uus suurem vastasseis ei võrsuks, vaid kõik saavad omavahel hästi läbi, sest meid ei ole siin pisikeses Eesti konnatiigis miljoneid, vaid siiski mõned üksikud poolsegased fanaatikud ja paarsada tugevamat harrastajat ning ehk paartuhat asjaarmastajat.

Edu uuele portaalile igal juhul! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tundub et bonsuna.comi tegelasi väga ei häiri see, kuidas neid siin esilehel nimetati:)?

Vähemalt mingit märgatavat pahameelt pole küll üles näidatud :)

Kuidas suhtuda sellesse, et nn. fitness.ee poolt tituleeritud steroidisõprade nimekirjas ka palju fitness.ee-ga seotud inimesi?

Kogu fitness.ee-le parimat soovides soovitan need seisukohad läbi mõelda/üle vaadata, praegu on ikka olukord suht nigel, hea võimalus tervele sellele alale vesi peale tõmmata. Sealjuures ka oma müüjatele :)

(ja palun ärge minu suhtes isiklikuks muutuge, need lihtsalt minu soovitused)

Muudetud kasutaja gmaster poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

njaaa, hüvasti aus sport. polegi mõtet olla kellegil aus ja võistelda keemikuga kellel oli õnne mitte jääda vahele.

ükskõik kes seda loeb, saab sellest just nii aru. ainult lehe loojad ei mõista seda.

mulle hakkab ka pärale jõudma et kõik siiski ongi keemikud, nad pole lihtsalt vahele jäänud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
njaaa, hüvasti aus sport. polegi mõtet olla kellegil aus ja võistelda keemikuga kellel oli õnne mitte jääda vahele.

ükskõik kes seda loeb, saab sellest just nii aru. ainult lehe loojad ei mõista seda.

mulle hakkab ka pärale jõudma et kõik siiski ongi keemikud, nad pole lihtsalt vahele jäänud.

Kas see jõuab sulle pärale, et need, kes räägivad steroididest, ei pruugi olla kasutajad? Arstid, kes räägivad alkoholi või suitsetamise kahjulikkusest, ei pruugi ju ilmtingimata olla ei joodikud ega suitsetajad? Või siis ennetustöö inimeste teadvustamisel HIV-viirusest? Kõik on viirusekandjad või mis hullem haiged? Tule taevas appi! :)

Muudetud kasutaja gannibal poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänase päevaga on uue foorumi liikmeskond juba rohkem kui kahekordistunud ja paisatab, et saavutab 3x arvu ka kenasti ära. Asjalik lehekülg on ja kui tegijatel aega ja viitsimist on, muutub veel asjalikumaks loodetavasti. Kahju ainult, et fitness.ee on selle steroidisõprade leheks kuulutanud, mina tegin ka kasutaja sinna, aga steroididega pole minusugusel algajal küll midagi ühist. Loen nii siinset kui ka uut foorumit ikka selleks, et tevisliku toitumise ja treeningute kohta infot hankida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas see jõuab sulle pärale, et need, kes räägivad steroididest, ei pruugi olla kasutajad? Arstid, kes räägivad alkoholi või suitsetamise kahjulikkusest, ei pruugi ju ilmtingimata olla ei joodikud ega suitsetajad? Või siis ennetustöö inimeste teadvustamisel HIV-viirusest? Kõik on viirusekandjad või mis hullem haiged? Tule taevas appi! :)

Ma arvan, et just see pealkiri "steroidisõbrad" panevad inimesi nii arvama :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu "lemmikpostitus" uues foorumis :)

BONSUNA FOORUM > Kommuun > STEROIDID - kõik steroididega seonduv >Korralik kuur

Author: Hooligan

« on: Today at 01:18:16 PM »

Tervist.Kolisin üle Fitness-i foorumist (kasutaja killerleib) siia,et saada oma küsimustele vastuseid.Tegu pole minu esimese kuuriga: 20ml boldenone,22ampulli trenbolone,200tbl methandienone,20 ampulli sustanon-250,ja kuurilt maha tulles 200tbl clenbuterol+clomid.Mis sa Marek sellest arvaksid,praegu pikkust mul 176,kaal 90kg ja rasva % kuskil 13-15 ringis.Plaan oleks teha nn kuivatav+massi kuur.Ehk lihast rohkem esile tuua,samas seda kasvatada.Kuskil märtsis hakkan dieeti pidama ja rohkem aeroobset tegema.Praegu käin 6x nädalas saalis,milles on 2x aeroobne.Toitumine on põhimõtteliselt paigas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

minuarust see uus lehekülg ei ütle kuskil, et seal registreerinud on steroidisõbrad.

mina olen kah registreerinud seal ja ei kahetse, kuigi steroididega pole kokkupuudet

sellist neutraalset keskkonda ongi vaja

lausa naljakas lugeda siin neid viimaseid foorumeid juba

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No ma ei tea, uus leht on ikka suht toores veel. Ma ei leidnud sealt küll midagi, mis oleks uus ja huvitav võrreldes fitness.ee-ga (steroididega seonduv oli küll uus, aga mitte huvitav).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas see jõuab sulle pärale, et need, kes räägivad steroididest, ei pruugi olla kasutajad? Arstid, kes räägivad alkoholi või suitsetamise kahjulikkusest, ei pruugi ju ilmtingimata olla ei joodikud ega suitsetajad? Või siis ennetustöö inimeste teadvustamisel HIV-viirusest? Kõik on viirusekandjad või mis hullem haiged? Tule taevas appi! :)

mine loe seda steroidi teemat, see lausa kutsub kasutama ja ohtudest on seal ülivähe kirjutatud ja ülimalt kaudses võtmes.

ja vabandust, pool eestit arvab et panete steroide ja nüüd arvan mina seda samuti. sõima mind palju tahad, ma ei muuda arvamust :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mine loe seda steroidi teemat, see lausa kutsub kasutama ja ohtudest on seal ülivähe kirjutatud ja ülimalt kaudses võtmes.

ja vabandust, pool eestit arvab et panete steroide ja nüüd arvan mina seda samuti. sõima mind palju tahad, ma ei muuda arvamust :)

Hipi on rääkinud! Hau! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mine loe seda steroidi teemat, see lausa kutsub kasutama ja ohtudest on seal ülivähe kirjutatud ja ülimalt kaudses võtmes.

ja vabandust, pool eestit arvab et panete steroide ja nüüd arvan mina seda samuti. sõima mind palju tahad, ma ei muuda arvamust :)

Sina sooviksid kindlasti õitsvat sotsialismi tagasi, kus tehti aga ei räägitud?

Argo

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×