Jump to content
Bonsuna

Steroidisõbrad avasid oma portaali

Recommended Posts

Mina ei näe küll lehel viidet selle kohta, et tegemist on steroidisõpradega. See, kui pead liiva alla ei peideta, ei tee kellestki kellegi sõpra veel. Asjadest tuleb rääkida nii nagu nad on, me ei ole ju enam lapsed.

Lehel on registreerunud Eesti kulturismiparemik, mis tähendab, et tegemist on kohaga, kus on fun, kus saab nautida lisaks treeningutele ka muusikat, huvitavaid trennivideosid, ei puudu ka elu lahutamatu osa- seks.

Foorumi osad karmimad teemad on ettenähtud vaid registreerunud kasutajatele, mis peaks tagama, et näiteks mõni laps juhuslikult "vale"teema otsa ei satuks, lisaks välistab see selle, et foorumisse tekiks suur hulk anonüümsete külastajate staffi :) On ka mõningaid teemasid, mis on ette nähtud ainult tiimi liikmetele.

Ühesõnaga huvitav leht, kus üks täiskasvanud kõva treenija saab mõnusalt oma vaba aega veeta, olenemata sellest, mis liigas ta võistleb, mis on tema ärilised huvid või tõekspidamised. Midagi seal ei müüda ja kedagi ei propageerita. Selle lehe kasutajate peamine ühine nimetaja on KIRG RASKE JÕUSAALITREENINGU VASTU!

post-1184-1260168913_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pole paha! :-) Loodetavasti saavad seal mõned teemad postitusi ka peagi, oleks huvitav pilte vaadata ja juttu lugeda. Kaua sa neid välisma sterokollide pilte ikka vahid, äkki saaks midagi lähemalt ka ja vb juttu kogemustest antud teemal, et kas tasus ja kuidas õigem jne. Mitte et eesmärk oleks endal kasutama hakata, aga parem kui need kes soovivad saavad asjakohast infot.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Avastasin ka oma nime sealt, ise küll ei tea, et olen registreerinud kasutajaks.

Kui aga rääkida informatiivsest poolest siis juba esmavaatlusel avastasin mitmeid eksitavaid vigu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tagasi uudise / artikli juurde

Bonsuna Team avas uue neti poraali <A href="http://www.bonsuna.com">www.bonsuna.com</A>

Võimalik on tellida treeningkavasid, saada konsultatsooni.

Palju pilte, huvitavaid persoone, foorum, steroidid jne.

Fintess.ee poolt tuult tiibadesse Bonsuna.com!

...

on lehe üks tekkepõhjusi selles, et hiljuti siin ühe teise teema all steroiditeemalised postitused ära kustutati??

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

millegipärast arvan, et uudise ja antud teema pealkiri kajastab lehel olevaid kirjavigu, mida lehte külastades avastasin päris mitmeid.

Nagu Aktivist kirjutas, et pea liiva alla peitmine ei kaota ära probleemi. Minu arvates tekitab juurdegi. Kui ikka on kirjas steroidide kõrvalmõjud, siis vahest jätab mõni lapseohtu noorsportlane käe tablettide ja süstla järele sirutamata. müügipakkumisi sellelt lehelt ju ei leia ning arvan, et suhteliselt ruttu oleks lehe ülespanijaid külastamas ka vastavad instantsid, kui need seal oleksid. retseptiravimite müük ilma retseptita on vägagi seadusele mitte kuulekas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nunuh. Ma saan aru, et need "Teami liikmed" on kõik "steroidi sõprad"? Kas nende kõigi käest on küsitud, kas nad on nõus steroidisõbrad olema? Kas Bonsuna käest küsiti luba tema pseudonüümi kasutamiseks steroidisõprade klubi nimes? Esimesest postitusest ma sain aru, et väga ei küsitud. Kas te seal lehel veel rohkem vigu ei saanud teha?

Steroidisõbrad vist tekitasid oppositsiooni, nagu ma aru saan? Teil on kulturismi maine niigi madalam kui muru, nüüd läheb see veel madalamaks. Palju õnne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Avastasin ka oma nime sealt, ise küll ei tea, et olen registreerinud kasutajaks.

Kui aga rääkida informatiivsest poolest siis juba esmavaatlusel avastasin mitmeid eksitavaid vigu.

Teami liikmeks end registreerida ei saagi iseseisvalt, selleks on konkreetne inimene kas avaldanud ise soovi või toimub asi vastastikkuse kokkuleppe alusel. Teami liikmeks saamiseks peab olema arvestatav tegija Eestis. Tavakasutajaks aga saab registreerida iga jõusaaali ja raskeid treeninguid armastav fänn :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas steroidisõbraks saamiseks positiivset dopingtesti ei peagi tegema?

Aga üldiselt, minu arvamus teie üritusest: kellelgi on steroidid katuse ära viinud. Tehke trenni, süstige vähem ja mõelge peaga. See on selle aasta kõige suurem FAIL.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas steroidisõbraks saamiseks positiivset dopingtesti ei peagi tegema?

Aga üldiselt, minu arvamus teie üritusest: kellelgi on steroidid katuse ära viinud. Tehke trenni, süstige vähem ja mõelge peaga. See on selle aasta kõige suurem FAIL.

Seksi teemat sa polegi vist märganud seal :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üks kuri moderaator kustutas kõik steroidipostitused ära, teine kuri moderaator kommenteeris erootilist kalendrit, nüüd tuleb ruttu teha uus portaal, kus saab rääkida steroididest ja seksist. Hurraaa, seltsimehed!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Üks kuri moderaator kustutas kõik steroidipostitused ära, teine kuri moderaator kommenteeris erootilist kalendrit, nüüd tuleb ruttu teha uus portaal, kus saab rääkida steroididest ja seksist. Hurraaa, seltsimehed!

Ära võta nii isiklikult kõike :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui ainult steroididele keskenduda Bonusna.com lehel, siis võib lugeda ka seda postitust, mille on pannud üles M. Kalmus ise: http://www.bonsuna.com/forum/index.php?topic=22.0 ühe kasutaja pihtimus, mis oli kunagi üleval ka siin lehel.

Vaadates foorumi reegleid bonsuna.com`is, siis erinevalt fitnessi lehest peab seal kasutama teadaolevat nime või nickname, mille all oled tuntud ja samuti avataris enda pilti. Fitness ee`s seda ei nõuta ja palju kasutajaid ei ole identifitseeritavad. Tundmatu nime alt on ju alati lihtsam lahmida nagu oli näha teemal EMV dopinguproov, kus algajaid kasutajaid tekkis nagu seeni peale vihma.

Ma ei poolda steroidide kasutamist, kuid asjadest peab rääkima nii nagu on, tuues välja teema positiivsed küljed, samas tuues juurde ka nende kõrvalmõjud ja negatiivse osa. Ka sexist võib ja peab rääkima nii nagu asjad on, mitte pead liiva alla peitma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ära võta nii isiklikult kõike :)

Kui aless ei tohi isiklikult asja võtta, siis tekib sel juhul küsimus, et miks TEIE alati kõike nii isiklikult võtate? Vihje näiteks ujujate teemale :D:)

Imelik, et see postitus on juba mitmeid kordi siit aktivisti poolt ära kustutatud :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui aless ei tohi isiklikult asja võtta, siis tekib sel juhul küsimus, et miks TEIE alati kõike nii isiklikult võtate? Vihje näiteks ujujate teemale :):)

Imelik, et see postitus on juba mitmeid kordi siit aktivisti poolt ära kustutatud :D

Teemavälised postid kuuluvadki kustutamisele...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas steroidisõbraks saamiseks positiivset dopingtesti ei peagi tegema?

Aga üldiselt, minu arvamus teie üritusest: kellelgi on steroidid katuse ära viinud. Tehke trenni, süstige vähem ja mõelge peaga. See on selle aasta kõige suurem FAIL.

Ise käid raudselt salaja lugemas seal ja end harimas. Sul päris looma tulemused, annab nendeni jõuda niisama, sellise ajaga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Avastasin ka oma nime sealt, ise küll ei tea, et olen registreerinud kasutajaks.

Kui aga rääkida informatiivsest poolest siis juba esmavaatlusel avastasin mitmeid eksitavaid vigu.

No mees annab sõna mees võtab sõna - saame aru Marekike :)

Kahjuks käib suure sisemise mässuhingega kaasas hiiresüda :D Ja pealegi: kui see "steroidiportaal", nagu EKFL on oma pooled võistlejad steroidihunnikuteks tituleerinud uudise pealkirjaga, siis kus krt sa tead, mis on informatiivne, mis mitte? Ega sa ometi paha peal pole ja valesse purki ei kiika?

Et kes ei tea, milles probleem antud teemal, siis vaene mees on kutsutud vaibale, et julges natuke fitness.ee portaalis suud pruukida. Aga nii need asjad juba siin käivad :) Nagu näha hirmupoliitika mõjub :D Järelt asi töötab.

Peace.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei oska kommenteerida kahjuks, tegemist ei ole Bonsuna.com poolt koostatud uudisega.

Ma pakun, et uudise pani siia lehele mees kelle sõrmed hirmuerutusest värisesid ja sellest ka see pisike viga tekkinud on aga tuule eest tiibadesse - TÄNUD!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×