Jump to content
Raivo Piiber

Naised, kellega väidetavalt ei tasuks ülbitseda

Recommended Posts

:lol: Copy-paste Delfist: Väljaanne Total Pro Sports on oma uude fotogaleriisse kokku kogunud pildid nendest naistest, kellega ilmselt sõnasõda pidada ei maksaks. Need 20 naist, kelle igapäevaellu kuulub sport ja ainult sport, teevad oma muskulatuurse kehaga meestelegi silmad ette. Ja link piltidele SIIN

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas kuskil leidub siis naisi, kellega tasub ülbitseda?

Vastaks küsimusele küsimusega. Millisele inimesele üldse meeldib kui temaga ülbitsema hakatakse? :lol:

Muudetud kasutaja Kimbu poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mees, kes naisega ülbitsema hakkab; või veel enam, paneb naisele käe külge, ei ole mitte mees vaid sõnnik :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mees, kes naisega ülbitsema hakkab; või veel enam, paneb naisele käe külge, ei ole mitte mees vaid sõnnik :lol:

No, ma vihkan naise löömist, pole kunagi ise löönud ega plaani ka. Kuid ma kujutan ette olukordi millal see oleks põhjendatud. Näiteks kui naisel on hiv vms haigus ja ta on sellest teadlik aga ikkagi sellest sulle ei teata, ning peale (kondoomita)seksi kuuled selles - sellisel juhul ma lööks küll naist ja mitte kergelt.

Ja osad naised pole naised - näiteks mõned vanad alkohoolikud kes lambist inimesi ründavad ja psühhoks lähevad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mees, kes naisega ülbitsema hakkab; või veel enam, paneb naisele käe külge, ei ole mitte mees vaid sõnnik :lol:

Vot seda tahaks näha, kuidas sa reageerid kui üks naine sind rusikatega peksab :lol: - Seisad niisama ja naeratad? Saad paar lööki keradesse ning ei tee teist nägugi :lol:

Põhjuseta naise kallale minna on tõesti liig. Kuid naised on teinekord vägagi vägivaldsed ning mina küll risti ette ei löö. Kui keegi ikka mulle virutab siis virutan vastu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vot seda tahaks näha, kuidas sa reageerid kui üks naine sind rusikatega peksab :lol: - Seisad niisama ja naeratad? Saad paar lööki keradesse ning ei tee teist nägugi :lol:

Põhjuseta naise kallale minna on tõesti liig. Kuid naised on teinekord vägagi vägivaldsed ning mina küll risti ette ei löö. Kui keegi ikka mulle virutab siis virutan vastu.

Ahaha, jälgi nüüd kuidas mingi ränk pasatorm jälle pihta hakkab.. :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vot seda tahaks näha, kuidas sa reageerid kui üks naine sind rusikatega peksab :lol: - Seisad niisama ja naeratad? Saad paar lööki keradesse ning ei tee teist nägugi :lol:

Ma pidasin siiski silmas olukorda, kus mees naist esimesena ründab :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tahaks oma käega katsuda neid : )

See on juba mehe jutt :D:lol:

Pole paha :lol:

Raha vahele.. Kumb enne käed külge saab?! :lol:

Muudetud kasutaja Wire poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See ei ole enam normaalne minumeelest!

Naiskulturistid polegi tavalised. Krt mida siin nokkida.. Naised ei tule ju sumomeestele näpuga näitama ja rääkima, et ei meeldi. Miks meie siis naistele nii teeme?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×