Jump to content
rennosport

Keskmine Eestlane!!!

Recommended Posts

Mulle meeldis yhe alkoholiratta peal oleja kommentaar, et alkohol teeb seniilseks.

Selle vabalt tantsimisv6imega on nii, et t6esti v6ib olla esimese viie minuti jooksul barj22r...kui te teete trenni, siis on ju ka... keha tahab soojenemist, yles2ratamist jne.

Kui tantsup6randal juba naturaalne soojendus tehtud, l2heb tunduvalt ladusamalt ja teie keha hakkab tootma naturaalseid m6nuaineid ise. Milline kokkuhoid! :D Peale selle on ka teie koordinatsioon tunduvalt parem, te ei haise ja teil ei ole j2rgmine p2ev peavalu. Uskuge mind, see on tunduvalt nauditavam!

Kui ei usu, v6ime teha n8 klubi grupiviisilise yhiskylastuse :D Kui te minusuguse vanaema seltskonna v2lja kannatate... :D

Kuid see koreograafia, mida te loote oma jommis peaga... :D Ei kannata kriitikat.

Muudetud kasutaja Aile poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sorri, aga mina küll ei viitsi pead valutada teiste perede eest, et kelle perekonnas keegi joob või mitte. Absoluutselt ei puutu see minusse.

:D

Kui mina peaks veel kedagi valima, siis ma kinnitan sulle, et elu oleks parem yhe empaatiav6imelise alkohoolikuga.

Ma olen r22kinud kogu aeg noortele tydrukutele, vaadake, kuidas noormees k2itub teistega, varem v6i hiljem k2itub ta teiega t2pselt samamoodi. Ajakysimus...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mismõttes teistega ? Ei saa ju võrrelda kuidas ma käitun võhivõõra, inimesega keda ma ei salli või sõbraga ?!

Sa usud, et ei eksisteeri inimesi, kes ei "keedaks eneses" viha m6ne ligimese vastu? Oh, te h2vitate seda tehes ainult iseennast.

V6hiv66raga tuleb k2ituda viisakalt...see on kultuuri kysimus. Sama, kui kultuurne inimene j22b kultuurseks ka siis, kui keegi ei n2e. Internetikiusamine l2heb siia kategooriasse.

Koerte omanikuna on mul paralleel... Sa, kas oled harjunud koristama oma koera j2rel v6i arvad, et pead seda tegema ainult siis, kui "j22d vahele".

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No ei tea... :D

Sama ka poistele, kui ikka tydruk k2itub m6ne inimese v6i loomaga halvasti, sealt ei ole pikemas perspektiivis midagi head loota.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kahjuks ei jaga sinuga sama arvamust.

Millist arvamust? ...et peaks k2ituma v6hiv66raga viisakalt? Vihapidamine ei aita teil elada oma elu? Ka yksinda peaks k2ituma kultuurselt?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma olen r22kinud kogu aeg noortele tydrukutele, vaadake, kuidas noormees k2itub teistega, varem v6i hiljem k2itub ta teiega t2pselt samamoodi. Ajakysimus...

Seda arvamust ei jaga, kuna kõik inimesed on erinevad ja ei saa väita, et ma hakkan tüdrukuga samamoodi käituma nagu ma käitun näit. sõbra või kellega iganes.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Seda arvamust ei jaga, kuna kõik inimesed on erinevad ja ei saa väita, et ma hakkan tüdrukuga samamoodi käituma nagu ma käitun näit. sõbra või kellega iganes.

Mingi k2itumine teiselt poolt lylitab sinus sisse mingi konkreetse k2itumismudeli, mille yle sa ei ole vist uhke?

Miks sa arvad, et sinu tydruks6ber on ingel ja k2itub igaveseks ajaks igavesti aamen nii, et sulle meelep2rane on? Usu mind, elus tuleb ette probleeme ja igap2evane kooselu ei ole alati "lilled ja liblikad".

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mingi k2itumine teiselt poolt lylitab sinus sisse mingi konkreetse k2itumismudeli, mille yle sa ei ole vist uhke?

Miks sa arvad, et sinu tydruks6ber on ingel ja k2itub igaveseks ajaks igavesti aamen nii, et sulle meelep2rane on? Usu mind, elus tuleb ette probleeme ja igap2evane kooselu ei ole alati "lilled ja liblikad".

Ma ei arvagi, et ta on ingel. Sellepärast peaksgi valima endale tüdruku, lähemalt tuttavaks saama ja kui ei sobi siis mõlemad oma teed minema, vastasel juhul võiksin ma ju iga teise tüdrukuga semmima hakata jne. Samas ma ei tahagi väita, et see tüdruk kellega ma ühel päeval koos elama hakkan, et temaga meil üldse probleeme poleks. Samas usun ka, et kui ma nagu nö. valin endale tüdruku (igalühel on ju omad kriteeriumid, nagu öeldakse ühele ema, teisele tütar), siis ei teki meil nii palju probleeme kui ma elaksin mingi suva tüdrukuga koos.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei arvagi, et ta on ingel. Sellepärast peaksgi valima endale tüdruku, lähemalt tuttavaks saama ja kui ei sobi siis mõlemad oma teed minema, vastasel juhul võiksin ma ju iga teise tüdrukuga semmima hakata jne. Samas ma ei tahagi väita, et see tüdruk kellega ma ühel päeval koos elama hakkan, et temaga meil üldse probleeme poleks. Samas usun ka, et kui ma nagu nö. valin endale tüdruku (igalühel on ju omad kriteeriumid, nagu öeldakse ühele ema, teisele tütar), siis ei teki meil nii palju probleeme kui ma elaksin mingi suva tüdrukuga koos.

Ma v6in sulle 8elda omast kogemusest, et kui sa empaatiav6imet ei arenda, siis kooselu tydrukuga l2heb raskeks, olgu ta nii ingel kui tahes.

Kui sa vaatad abielupaare, kellest rohkem kui pooled "l2hevad oma teed" ja nad ometigi on valinud endale oma ja sobiva, siis mis tundeid see sul tekitab?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma v6in sulle 8elda omast kogemusest, et kui sa empaatiav6imet ei arenda, siis kooselu tydrukuga l2heb raskeks, olgu ta nii ingel kui tahes.

Kui sa vaatad abielupaare, kellest rohkem kui pooled "l2hevad oma teed" ja nad ometigi on valinud endale oma ja sobiva, siis mis tundeid see sul tekitab?

Kas ma peaksin siis terve elu üksinda veetma kartuses seetõttu, et pooled abielupaarid lahutavad ? Aga äkki olen mina just see teine pool kes jäävad kokku ?

Ma arvan, et üksgi inimene ei alusta tõsisemat suhet plaaniga 2aasta või 10 aasta pärast lahku minna.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas ma peaksin siis terve elu üksinda veetma kartuses seetõttu, et pooled abielupaarid lahutavad ? Aga äkki olen mina just see teine pool kes jäävad kokku ?

Ma arvan, et üksgi inimene ei alusta tõsisemat suhet plaaniga 2aasta või 10 aasta pärast lahku minna.

Ei, kindlasti mitte. Lihtsalt tuleb 6ppida teistest inimestest arusaamist, v6tta teisi nii nagu nad on, armastama neid sellisena, nagu nad on... Muuta saate te ainult iseennast.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei, kindlasti mitte. Lihtsalt tuleb 6ppida teistest inimestest arusaamist, v6tta teisi nii nagu nad on, armastama neid sellisena, nagu nad on... Muuta saate te ainult iseennast.

Ja iseennast muuta kellegi teise pärast on ka mõttetu :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja iseennast muuta kellegi teise pärast on ka mõttetu :D

Inimene peab oma elu jooksul midagi 6ppima. Yksi olles on ennast raske k6rvalt n2ha, pea v6imatu.

Te, kas arenete koos (muutute) v6i k2ite koos alla.

Eriti head 6petajad on meie lapsed.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Raamatus "Trading for Living" ütleb autor selgelt, et kui näete uut tugevat trendi, sisi järgige seda, näiteks hetkel majandus voolab allamäge, siis võtke teadmiseks, et kasulik ongi panustada allamineku peale, ja kuulata liidreid, kes allaminekust pajatavad, ca 5a tsüklitega need allaminekud ja ülesminekud vast aga kestavad majanduses, elus alkoholinähtuse lembus aga on hetkel aastatuhandeid kestnud tõusvas joones nagu ma aru saan, selles mõttes kasulik siis oleks ilmselt seda alkoholi võtta nagu enamus võtnud on aastatuhandeid, nii oleks kasulik. See siis veel üks tore positiivne külg alko pooldamisele, nendele suurele hulgale ülejäänud plussidele;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
:D

eet siis palju on see kasulik kogus selle raamatu...või siis sinu arusaama järgi? 1 tl mingi tinktuuri või köhasiirupit päevas on jah OK..

Ja see soovitus, et kui näete uut tugevat trendi, siis järgige,,, dude, samal ajal võib kõrvuti olla mitu, tugevat, üksteisele vastandlikku trendi, kumba sa siis jälgid?

No too viimane küsimus sul on väga huvitav, selle üle tuleks eraldi teemas ilmselt mõelda, käesoleva teema suhtes aga on nii, et üldiselt on hetkel popp alkoholi tarbida maailmas, ja nii on see olnud ma arvan päris pikka aega, see on tugev nähtus, vt kasvõi telekat mõnikord, seal on tugevaim reklaam alkoreklaam, teda on rohkelt, rohkelt teda ka tarvitatakse praktilsies elus, kaduv-väike vähemus räägib alkoholist kui pigem halvast nähtusest, seega siin on selge, et alkohol on tugev tegija, poel olemas samatugevat vastandlikku liikumist, seega su mõte vastandliku trendi suunal minuarust alko puhul pole korrektne. Seega jäägem ikka tõsiasja juurde: alko on popp, ja seda väga tugevalt, ja mõistlik on ise olla ka popp, ja massi-meelne olla, üksi karsklasena saalinurgas olles hakkas lihtsalt igav, pole kasulik.

Esimese küsimuse kohta- et mis siis õige kogus on- pakun, et õige kogus on see, mida ühiskond defineerib "mõõdukaks alkoholitarbimiseks", seejuures sõna "mõõdukas" seal võib olla ka fataalne ehk surmav kogus, juhul kui ühiskond hetkel peab popiks end surnuks juua, siis ta ütlebki, et see on mõõdukas hea kogus, siin pole füüsilise tervislikkusega miskit pistmist koguse teema juures, nagu eelpooltoodud mõtet avaldasin, tegu on nö masside kultuuriga, seal ei mõõdeta koguseid. Näiteks matustel on kombeks juua alkoholi, neegrihõimud joovad lõkke ümber alkot, ja uuel aastal juuakse, kõigis neis sündmustel on tegu hea tarbimisega, olgugi, et kogused erinevad, ma arvan, et sisemas enamik inimesi ütleb selel kohta "normaalne" ja "mõõdukas". Nagu ka toitumises pole mõtet grammi ja kalorit täpselt taga ajada, nii ka alkoholi kogustega, isiklikult pakuks hetkel sisetunde ajal mõõdukaks ehk heaks alkoholi tarbimiseks koguse "1L 5%-list alkoholi nädalas", see oleks mõõdukas. Mulle tundub nii.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
"....alko on popp, ja seda väga tugevalt, ja mõistlik on ise olla ka popp, ja massi-meelne olla, üksi karsklasena saalinurgas olles hakkas lihtsalt igav, pole kasulik."

Absol ei ole nõus. kõike muud kui igav. kui ei oska ilma alkoholita huvitavaid asju teha ja mõelda, siis tough luck. Lastel, vähemlalt nendel vähestel eelkooliealistel, kes veel ei joo :D on iga päev tore ja huvitav. Hobid ja huvialad (peale trenni) teevad elu huvitavaks.

Jah alko on popp aga ära ütle, et MÕISTLIK on ise popp ja massi-meelne olla. f*ck, see kõlab nagu crusade. Varsti hakkavad alkoholijoojad nõiajahti pidama, ja mitte-joojaid tuleriidal põletama.

Kui sina igasuguse massi-psühhoosiga kaasa joosta proovid, et ometi mitte karjast erineda, siis kahju sinust. nii saab sulle igasugu rämpsu sisse sööta/joota ja maha müüa. sest POPP on ju, siis peab.

see, mis sa defineerisid seal "mõõduka alkoholitarbimise koguseks" on selle alko-ühiku kalkulaatori järgi, tervise koha pealt, aktsepteeritav. eks joo siis. mai puutu.

Aga kui ühiskond otsustab end surnuks juua, nagu sa seal üleval mainisid, kas sa siis lähed massi-meelsusega kaasa, et ometi mitte saalinurgas üksi ellu jääda??

K6ige p6nevamad asjad siin ilmas tuleb korda saata t6esti tipp konditsioonis, mis ei t2henda mitte ainult kainet pead.

Kahjuks enamus inimestele saabki igatsugu r2mpsu sisse s88ta. Oled sa j2lginud, milline n2eb v2lja tavainimese ostukorvi sisu :D

Ma usun, et ka Eestis on karjal ja karjal vahe. Klassid, millest avalikult ei r22gita ja mis tegelikus elus niiv2ga seguneda ei taha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Absol ei ole nõus. kõike muud kui igav. kui ei oska ilma alkoholita huvitavaid asju teha ja mõelda, siis tough luck.

Absul. nii see on, oled sa nõus või mitte. Nagu öeldud- aegadest ammudest tänasepäevani on asi popp, oled nõus selle väitega või mitte? Kui ei ole nõus, ja aboluutselt lause seejuures, siis pole teaduslikumat tagapõhja sinu arutlusel, on vaid subjektiivne eelarvamus.

Jah alko on popp aga ära ütle, et MÕISTLIK on ise popp ja massi-meelne olla. f*ck, see kõlab nagu crusade. Varsti hakkavad alkoholijoojad nõiajahti pidama, ja mitte-joojaid tuleriidal põletama.

Eelnevalt sa andid mõista absoluutselt muud, nüüd siis väidad, et alko on popp, minu jaoks see on ok suhtumine, ma võin ise tõestada tugevalt ja selgelt, miks alkohol on pigem halb kui hea, ja võin tõestada ka vastupidist, mida näen raskema ülesandena ja näen siiani, et õnnestub väga efektiivselt- alkovastastele on niipalju fakte esitatud korrektsel viisil, ja selleasemel et ühe veenva lausega oma tõekspidamisi kinnitada ja alkopooldajate faktid sellega ümber lükata, nad ei suuda isegi lihtsamaid vastuväiteid ümber lükata, hakkavad esitama subjektiivseid teemaväliseid arusaamu oma mmailmavaadetest, esitades emotsionaalsel nõrgal viisil seda, muudavad ja käänavad oma väiteid korduvalt- selleasemel et veenvalt ühe lausega ümber lükata nö vastaste teooriad, ma küll argumenteeriks paremini alko vastaste asemel, aga see oleks palju lihtsam ülesanne kui alkopooldajate poolel hetkel olla.

Sa ütled "crusade", ja eelnevates postitustes samuti emotsionaalselt miskit arusaamatut, mis midagi ei tõesta, tõestab vaid ühte esimesi väiteid, mis muide veel jõus on siiani ,et praktiline elu justnagu jätab mulje, et karsklased on ebastabiilsemad kui mõõdukalt alkoholi tarbivad isikud- karsklased on ärrituvad, armastavad isiklikult asju võtta, jätavad negatiivse aura mulja enda kohale.

See, mida varsti alkoholi-joojatega juhtub on kahetsusväärne võib-olal küll, peamiselt telekast tuleneva alkoreklaami tõttu see tsenaarium ka nii saab olema ma usun.

Kui sina igasuguse massi-psühhoosiga kaasa joosta proovid, et ometi mitte karjast erineda, siis kahju sinust. nii saab sulle igasugu rämpsu sisse sööta/joota ja maha müüa. sest POPP on ju, siis peab.

Massiga kaasa jookseb ka rohkem kui 99% inimestest, sh ka need, kes tunnevad et popp oleks öelda, et tegelikult nad ei jookse, nad on erilised, kas neist kahjut tunda või mitte, aga jutt algas trendi-raamatu ideest, et pigem kasumlik on massiga kaasa joosta. See, mis on rämps ja mis pole, selel kohta samuti toodi kaks aspekti, mis samuti jõus siiani, et 99a alkolembeline rämpsusöödik pole kehvem sinust, ja aspekt nr kaks, et maailm on lõplikuklt defineerimata, seega ei saa lõplikult väita miskit lakoholi kohta, kuna me ei mõista seda piisavalt. Lisaks neile kahele meelde tulnud asjaolule toodi ka hulk teisi mõtteid, neist ühtegi ei suudetud selgelt ja veenvalt ümber lükata, miks siis nii?

see, mis sa defineerisid seal "mõõduka alkoholitarbimise koguseks" on selle alko-ühiku kalkulaatori järgi, tervise koha pealt, aktsepteeritav. eks joo siis. mai puutu.

Aga kui ühiskond otsustab end surnuks juua, nagu sa seal üleval mainisid, kas sa siis lähed massi-meelsusega kaasa, et ometi mitte saalinurgas üksi ellu jääda??

Ma ei räägi endast, kui palju ma joon, ma räägin sellest, et kehvalt paistab välja, et alkovastased oma nõrku tõekspidamisi kaitsta ei suuda;)

Tervisest rääkides, siis alkohol on suures võrrandis vaid üks väike liige, ületähtsustada midagi niiväikse-tähtsusega nähtust, ei ole mõtekas.

See kas sa puutud või mitte, väidad vastu või oled poolt, ei oma mulle mingit tähendust, tähendust omab see, kuivõrd veenvalt ja selgelt alkoholi vastased oma vaateid kaitsta sauudavad, kui ei suuda, nagu näha, no siis ongi tore tsirkus ju, ja las ollab minumeelest, mis sest halba on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

"Kahjuks enamus inimestele saabki igatsugu r2mpsu sisse s88ta. Oled sa j2lginud, milline n2eb v2lja tavainimese ostukorvi sisu :D "

Olen, paras tuve pilduda sellega. kööki ei tooks :D

Alles hiljti märkasin uut:::>

Meil on suurim heameel teile tutvustada Eesti esimest südametervislikku viinerit!

Klaabu lihaviiner!

SÜDAMESÕBRALIK, TERVISLIK, LIHA-VIINER

klaabi lihaviiner

ja kui sa siis koostist vaatad: :D

Koostis: kana-broileriliha (67%), vesi, tärklis,

keedusool (max 1,5%), maltodekstriin, glükoos, suhkur,

lõhna- ja maitseained, säilitusaine naatriumnitrit.

sama junk mis kõik teised viinerid ja vorstid...tärklis...suhkur..naatriumnitrit...ja veidi liha :D

....

seda et , jah ei olnud päris alko-teemasse, aga "keskmise eestlase toidulaua"kohta kommentaar

Paned siia ehk siis võrdluseks enda ostukorvi? Tekkis pisike huvi, et millega siis inimene, kes teiste ostukorve ainult kritiseerida ja halvustada oskab, ise ennast toidab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
HAHAHAH, dude...

elupikad laused sul, sõnad üksteise kõrval, mingit tähendust kokku ei anna....sellisest segasest, pikast alko-kaitse kõnest mai saa aru...mis iganes, JOO JOO!

ma väitsin et ei ole nõus, et ilma alkota IGAV ON. aga see, et alko popp on, sellega olen.

ma ei ärritu , ei võta asja isiklikult ning mul on positiivne aura. Enamus karsklasi on stabiilsemad just kui alko-lembesed inimesed....

rohkem ma sinu juhu pahina-sogast aru ei saanud...

Vähe pikalt kukkus tõepoolest välja.

Jätkata võib mõnel teisel päeval, siis võib ka pooli vahetada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×