Jump to content
JACKO

Tallinna-Tartu mnt. 41km liiklusõnnetus

Recommended Posts

Ei ole siin kaua kirjutanud ning selleks ka väga suur põhjus, kuna pühapäeval toimunud liiklusõnnetuses sai raskelt kannatada minu õrnem pool. Hetkel ta elu enam ohus ei ole ning loodan, et ta paraneb täielikult. Hetkel on veel intensiivravi osakonnas. Annaksin ära kõik, et võtta temalt valu...

et oleksin tema asemel... Kui vaja, siis loobun trennist, et tema eest hoolitseda, kui kodusele ravile suunatakse. Trenn ei ole kogu elu. Lähedasi inimesi on vähe ja neid tuleb hoida.

Kallid inimesed, kui teil on veel mingil põhjusel kellegile ütlemata jäänud, kui kallis keegi on, siis tehke seda kohe, elage iga päev nagu oleks see teie viimane ning palun ärge istuge rooli unisena või mõnuainete mõju all. Kui te ei hooli enda elust, siis hoolige teiste omadest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Loodan südamest, et Sinu kallis saab ruttu terveks! Õnneks minu peres saavad kõik aru, kui tähtis on turvaline autosõit- vööd alati peal ja purjuspäi keegi rooli taha ei istu, aga paraku on terve Eesti täis idioote, kelle pärast täiesti korralikud inimsed kannatada on saanud. Mul on väga kalleid sõpru, kes kahjuks ei taha aru saada, et turvavööd peab kasutama, aga vähemalt kui nad minu auto tagaistmel sõidavad, siis enne auto ei liigu, kui seal kõigil vöö kinni. Tõesti, inimesed, rohkem hoolivust enda ja teiste suhtes! Ja seda, et mu armastatud inimesed mulle kallid on, ütlen neile iga päev, eriti ühele inimesele :lol:

Muudetud kasutaja marjasha poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Loodan südamest, et Sinu kallis saab ruttu terveks! Õnneks minu peres saavad kõik aru, kui tähtis on turvaline autosõit- vööd alati peal ja purjuspäi keegi rooli taha ei istu, aga paraku on terve Eesti täis idioote, kelle pärast täiesti korralikud inimsed kannatada on saanud. Mul on väga kalleid sõpru, kes kahjuks ei taha aru saada, et turvavööd peab kasutama, aga vähemalt kui nad minu auto tagaistmel sõidavad, siis enne auto ei liigu, kui seal kõigil vöö kinni. Tõesti, inimesed, rohkem holivust enda ja teiste suhtes!

Ärge mõistke valesti, ei propageeri turvavööta sõitu, kuid minule üks väga lähedane inimene jäi korra ellu tänu sellele, et turvavöö oli kinnitamata ja kõva kokkupõrke tagajärjel lendas autost välja lihtsalt. Ise kannan alati turvavööd peal.

Ja joobes juhid on potensiaalsed mõrvarid. Kui joobes ei suuda roolist eemal olla, siis võiks enne joomist sellele mõelda, et joomingu käigus rooli ei satu.

Kiiret paranemist teemaalgataja teisele poolele. :lol:

Päikest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei ole siin kaua kirjutanud ning selleks ka väga suur põhjus, kuna pühapäeval toimunud liiklusõnnetuses sai raskelt kannatada minu õrnem pool. Hetkel ta elu enam ohus ei ole ning loodan, et ta paraneb täielikult. Hetkel on veel intensiivravi osakonnas. Annaksin ära kõik, et võtta temalt valu...

et oleksin tema asemel... Kui vaja, siis loobun trennist, et tema eest hoolitseda, kui kodusele ravile suunatakse. Trenn ei ole kogu elu. Lähedasi inimesi on vähe ja neid tuleb hoida.

Kallid inimesed, kui teil on veel mingil põhjusel kellegile ütlemata jäänud, kui kallis keegi on, siis tehke seda kohe, elage iga päev nagu oleks see teie viimane ning palun ärge istuge rooli unisena või mõnuainete mõju all. Kui te ei hooli enda elust, siis hoolige teiste omadest.

Suur t2nu, et sa meiega seda jagasid.

Me soovime su 6rnemale poolele kiiret paranemist. Kui selline tugi k6rval, on k6ik v6imalik.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Praegu teda vaatama ei lasta, kuna eile oli operatsioon ning hoitakse veel kuntslikus koomas nädala lõpuni. Ilmselt ei saa tema juurde minna seni, kuni kestab intensiivravi, kuna gripihooaja pärast on alates 28. novembrist külastuskeeld.

Hetkel ei oska ma abi paluda, kuid see aeg kindlasti tuleb ,kui vajan abi!

Muudetud kasutaja JACKO poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kahjuks jah sellistest asjadest enne aru ei saada, kui oma lähedastega midagi hirmsat juhtub...

Tegelen igapäevaselt oma töös õnnetustes ja avariides kannatada saanutega ja näen seda, kuidas kogu elu ühe hetkega pea peale keerab.

Tahan kõigile südamele panna, et ärge laske kellelgi, eriti oma lähedastel, ei tuttavas ega tundmatus kohas ulja või purjus peaga vette hüpata, olge liikluses viisakad, sest reeglid ei ole selleks et neid rikkuda!!! Ühel hetkel võivad sellisel teol olla kohutavalt traagilised tagajärjed. Igal asjal on oma põhjus ja tagajärg!

Ahti! Sinu kirjelduse järgi sain aru (eeldan), et ta viibib praegu Mustamäe haiglas. Kui sul on abi vaja, anna teada, sest töötan siin.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jaksu teile mõlemale. Pidage vastu!

Ma loodan, et tulete sellest lõpuks koos tugevamatena välja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Loodan, et tütarlaps paraneb ja ise pead vastu. Inimese vigastus või kaotus on alati valus.

Kui minu isa eelmisel suvel siitilmast 52. a lahkus, ei saanud mina temale midagi öelda, kuna olime möödaminnes kohtunud viimase 20 a jooksul 2x ja 1x silmast-silma vesteldes. Ei taha kedagi süüdistada, kuid siiski tema minekus oli süüdi tema teine abikaasa (kahjuks).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×