Jump to content
TõnuE

Toidulisandite kaitseks ja teavituseks!

Recommended Posts

toidulisandid on küll keemia, aga keemiat kasutame me kõik, ning mina selles probleemi ei näe. muidugi ei tohiks kasutada keelatud aineid. ja süüa tuleks võimalikult palju ikka õiget toitu, mitte veega lahjendatud pulbrit või tablette. ja tõsi on ka see, et need "steroidivennad" on kulturismi ning toidulisandite maine vägagi alla kiskunud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kus kuramuse kohas on "keemia" nii defineeritud? Keelatud ained on keemia? Keelatud kus? Ernevates riikides on erinevad ained keelatud. Kas kreatiin on "keemia"?

Kobramürk, nafta ja uraan on ka looduses täiesti olemas...

Kas sina võtad vastutuse, et tavalised vabamüügi toidulisandid ei ole inimesele kahjulikud? Näiteks ei tekita diabeeti?

Jumala eest.. sa saad väga hästi ju aru.

me ei räägi terminitest vaid üldisest mõttest, mida me teame ju.. me ju teame, et inimesed, kelle jaoks on ka tavaline valgupulber midagi keerulist ja keelatut, nimetab seda kõike "keemiaks"...

räägime siis nii, nagu sellest meid hetkel huvitav inimgrupp aru saab.. asi pole mitte tähenärimises vaid mõttes kui sellises.. ja ma usun väga hästi, et Vägivaldur, sa saad ju aru, millest jutt on

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aineid! Andke mulle aineid! :)

;)

Sa loe lihtsalt l2bi s6rmede...vahest pigista silm kinni ka. :lol:

Mingit p8ffi ei ole vaja, kohalik kino t2iesti olema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jumala eest.. sa saad väga hästi ju aru.

me ei räägi terminitest vaid üldisest mõttest, mida me teame ju.. me ju teame, et inimesed, kelle jaoks on ka tavaline valgupulber midagi keerulist ja keelatut, nimetab seda kõike "keemiaks"...

räägime siis nii, nagu sellest meid hetkel huvitav inimgrupp aru saab.. asi pole mitte tähenärimises vaid mõttes kui sellises.. ja ma usun väga hästi, et Vägivaldur, sa saad ju aru, millest jutt on

Mina võin vaistlikult aimata, millest sa räägid, aga normaalselt sa seda selgitada küll ei suuda ja kui sa ei suuda seda selgitada, siis ei saa sina ka ju sellest aru. :) Ja kas sellisel juhul peaksid sa sellist selgitustööd tegema? Mida sa neile inimestele sellest valgupulbrist siis rääkida tahad?

Kuidas sa kommenteerid näiteks Argo Aderiga juhtunut neile haritavatele inimestele oma selgitustöös? Argo Ader siis rääkis, kuidas tema tellis massilisaja (vadak ja süsivesikud tavaliselt) ja seal sees oli ka sellist huvitavat kraami, mis ta dopingukontrollis vahele jättis. Toidulisandid head ja Argo Ader paha valetaja?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina võin vaistlikult aimata, millest sa räägid, aga normaalselt sa seda selgitada küll ei suuda ja kui sa ei suuda seda selgitada, siis ei saa sina ka ju sellest aru. ;) Ja kas sellisel juhul peaksid sa sellist selgitustööd tegema? Mida sa neile inimestele sellest valgupulbrist siis rääkida tahad?

Kuidas sa kommenteerid näiteks Argo Aderiga juhtunut neile haritavatele inimestele oma selgitustöös? Argo Ader siis rääkis, kuidas tema tellis massilisaja (vadak ja süsivesikud tavaliselt) ja seal sees oli ka sellist huvitavat kraami, mis ta dopingukontrollis vahele jättis. Toidulisandid head ja Argo Ader paha valetaja?

Jah...

Kumma variandi siis teemaalgataja valib? :)

Kahte isandat teenida ei saa :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina võin vaistlikult aimata, millest sa räägid, aga normaalselt sa seda selgitada küll ei suuda ja kui sa ei suuda seda selgitada, siis ei saa sina ka ju sellest aru. :) Ja kas sellisel juhul peaksid sa sellist selgitustööd tegema? Mida sa neile inimestele sellest valgupulbrist siis rääkida tahad?

Kuidas sa kommenteerid näiteks Argo Aderiga juhtunut neile haritavatele inimestele oma selgitustöös? Argo Ader siis rääkis, kuidas tema tellis massilisaja (vadak ja süsivesikud tavaliselt) ja seal sees oli ka sellist huvitavat kraami, mis ta dopingukontrollis vahele jättis. Toidulisandid head ja Argo Ader paha valetaja?

Heureka!

Ma ei peagi ennast spetsialistiks ning ei taotlegi seda tiitlit. Minu mõte oli, et igaüks, kes ise tahab ja tunneb, et tema seltskonnas on see vajalik, selgitab, et ta ei söö midagi keelatut endale sisse.

Keegi ei sunni kedagi midagi tegema ja kui Sina oled vait sel hetkel, kui Su sõbrad või tuttavad küsivad Sinu toidulisandite koha pealt, siis meie ei saa Sinu eest rääkida, et sa midagi keelatut ei tee.

Kõik algab väikestest asjadest.

Kui Sina tead rohkem kõikidest asjadest, siis palun, võta roll endale.

Mina tegin vähem kui 24 h tagasi teema avatuks ja panin Teid sellele mõtlema.

Olen oma ülesande püstitanud, lugupeetavad foorumlased on selle teemaga tutvunud ja siia oma mõtteid jätnud.

Kõik algab iseendast.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jah...

Kumma variandi siis teemaalgataja valib? :)

Kahte isandat teenida ei saa ;)

Mina ei ole tulnud isiklikult kedagi toetama või kedagi maha tegema.

Lihtsalt arvan, et hetkel on kulturismi ja fitnessi teema halvas valguses esile kerkinud, küll aga meie endi võimuses on asja muuta.

Kui aga foorumis olijad tahavad olla tuimad raskuste liigutajad, siis palun väga.

Teema algatus oli tekitada diskussioon, mida ja kuidas kasutatakse ja kuidas seda kasutamist selgitada neile, kes asjast midagi ei tea.

Kui tekitada siia küsitlus, kas kasutad toidulisandit, absoluutselt ükskõik missugust, siis on kindlasti näha, et meil pole ainult 10 inimest, kes valgu-, taastus- või muud spordijooki joovad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Heureka!

Ma ei peagi ennast spetsialistiks ning ei taotlegi seda tiitlit. Minu mõte oli, et igaüks, kes ise tahab ja tunneb, et tema seltskonnas on see vajalik, selgitab, et ta ei söö midagi keelatut endale sisse.

Keegi ei sunni kedagi midagi tegema ja kui Sina oled vait sel hetkel, kui Su sõbrad või tuttavad küsivad Sinu toidulisandite koha pealt, siis meie ei saa Sinu eest rääkida, et sa midagi keelatut ei tee.

Kõik algab väikestest asjadest.

Kui Sina tead rohkem kõikidest asjadest, siis palun, võta roll endale.

Mina tegin vähem kui 24 h tagasi teema avatuks ja panin Teid sellele mõtlema.

Olen oma ülesande püstitanud, lugupeetavad foorumlased on selle teemaga tutvunud ja siia oma mõtteid jätnud.

Kõik algab iseendast.

Kust ma tean, et ma midagi keelatut sisse ei söö? Peale dopingukontrolli (mäletate veel Aderi juhtumit)? :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kust ma tean, et ma midagi keelatut sisse ei söö? Peale dopingukontrolli (mäletate veel Aderi juhtumit)? :)

Selleks on toidulisandite pakkidel info, mida ta sisaldab, ning tervisekaitse ameti tunnustus, et selliseid tooteid võib müüa ja selles ei sisaldu midagi meil keelatut(see jutt ei kehti välismaiste internetipoodide valiku kohta).

Kui Sa ei tea, mida toidulisand sisaldab või kuidas seda kasutada, küsi müüja või treeneri käest.

Selleks see foorum siin ongi.

Ja igas jõusaalis treenerid, kes oskavad Sulle soovitada ja nõu anda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui tekitada siia küsitlus, kas kasutad toidulisandit, absoluutselt ükskõik missugust, siis on kindlasti näha, et meil pole ainult 10 inimest, kes valgu-, taastus- või muud spordijooki joovad.

Ja kui teha küsitlus, kui palju neist kasutajatest tõepoolest tarbitava toidulisandi koostises orienteerub, siis saame vastuseks heal juhul 10 inimest. Mina ei orienteeru, seega ei kasuta ega võta ka sõna (ei poolt, ei vastu).

Ma usun, et see oli ka Vägivalduri jutu üks mõte, mitte see, et ta kõigist ja kõigest rohkem teab. Sa püstitasid teema, ära nüüd võta nii isiklikult kui keegi sellele oma vaatenurgast vastab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuidas sa kommenteerid näiteks Argo Aderiga juhtunut neile haritavatele inimestele oma selgitustöös? Argo Ader siis rääkis, kuidas tema tellis massilisaja (vadak ja süsivesikud tavaliselt) ja seal sees oli ka sellist huvitavat kraami, mis ta dopingukontrollis vahele jättis. Toidulisandid head ja Argo Ader paha valetaja?

minult ei küsitud aga kommenteerin alumist osa:

Argot ei peagi kommenteerima ja me ei peagi teda õigustama või halvustama. Igaüks vastutab oma tegude ja sõnade eest ise! Kas sina võtaksid kommenteerida Estonia laevahukku? On siis laevaga sõitmine halb?

Minu arvamus:

Et toidulisandid võivad sisaldada midagi rohkemat (keelatuid aineid) kui koostisosade kirjelduses märgitud oleks muidugi teoreetiliselt võimalik, kuid loogiliselt mitte eriti otstarbekas, sest tootja maine on tähtsam kui pettusest saadav kahtlane kasu. Ja kohtuvaidluste korral on kahjud laostavad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja kui teha küsitlus, kui palju neist kasutajatest tõepoolest tarbitava toidulisandi koostises orienteerub, siis saame vastuseks heal juhul 10 inimest. Mina ei orienteeru, seega ei kasuta ega võta ka sõna (ei poolt, ei vastu).

Ma usun, et see oli ka Vägivalduri jutu üks mõte, mitte see, et ta kõigist ja kõigest rohkem teab. Sa püstitasid teema, ära nüüd võta nii isiklikult kui keegi sellele oma vaatenurgast vastab.

Jah, kindlasti ei olnud minu jutu mõte minu kõikiületav tarkus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
minult ei küsitud aga kommenteerin alumist osa:

Argot ei peagi kommenteerima ja me ei peagi teda õigustama või halvustama. Igaüks vastutab oma tegude ja sõnade eest ise! Kas sina võtaksid kommenteerida Estonia laevahukku? On siis laevaga sõitmine halb?

Minu arvamus:

Et toidulisandid võivad sisaldada midagi rohkemat (keelatuid aineid) kui koostisosade kirjelduses märgitud oleks muidugi teoreetiliselt võimalik, kuid loogiliselt mitte eriti otstarbekas, sest tootja maine on tähtsam kui pettusest saadav kahtlane kasu. Ja kohtuvaidluste korral on kahjud laostavad.

Naljatilk... Aderi v6imalus asi kohtusse anda tootjafirma vastu on nullil2hedane.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
minult ei küsitud aga kommenteerin alumist osa:

Argot ei peagi kommenteerima ja me ei peagi teda õigustama või halvustama. Igaüks vastutab oma tegude ja sõnade eest ise! Kas sina võtaksid kommenteerida Estonia laevahukku? On siis laevaga sõitmine halb?

Minu arvamus:

Et toidulisandid võivad sisaldada midagi rohkemat (keelatuid aineid) kui koostisosade kirjelduses märgitud oleks muidugi teoreetiliselt võimalik, kuid loogiliselt mitte eriti otstarbekas, sest tootja maine on tähtsam kui pettusest saadav kahtlane kasu. Ja kohtuvaidluste korral on kahjud laostavad.

Laevaga sõitmine kindlasti kätkeb endas erinevaid ohte. Sõitjatele, loodusele. Ma ei tõttaks jutlustama laevasõidust kui ma sellest eriti ei teaks. Sama kehtib toidulisandite kohta. Väga mitmetahuline teema, mida puusalt ühe pauguga selgeks ei tulista.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen uus foorumlane, kirjutan esimest korda.

Ainult kapsasupi ja mannapudruga pingelist trenni teha ei jõua, ehkki need on maitsvad ja kasulikud toidud. Kindlasti aitab spordijookide ja toidulisandite kasutamine treeningu kvaliteedile ja taastumisele kaasa. Meil on ju tuhandeid sportlasi, kes ei käi trennis end näitamas, vaid tahavad end tõsiselt proovile panna.Kindlasti on nad tänulikud kasulke näpunäidete eest. Dopingut sisaldavaid toidulisandeid ei peaks ju saama tavasportlane osta? Millise firma tooteid soovitate ja mida arvata eestimaise Biolabi toodangust?

Fantastilist talveilma jätkumist soovides tarmokas33

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×