Jump to content
Bonsuna

ARGOLE...

Recommended Posts

faaking keemikud , mis eeskuju see annab kui iga 2 tipp teeb aineid, koolitab ainult samasugusteks, häbi :) , mida sa ronid lavale kui tead et aineid täis oled`? treeni vaikselt keemiaga nagu oskar ja siis roni paari aasta pärast lavale kui puhas poiss:)

Muudetud kasutaja Amarillo poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Täna ma petsin bussiparki - raha maksin, aga piletit ei võtnud. :)

Sina hoidsid lihtsalt paberit kokku ja kontrolli saabudes oleksid saanud ka võimaluse riiki toetada :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

väga inetu on veel see, et kõik toetavad ja elavad sulle kaasa :( , nagu wtf ???? TUBLI ARGO, järgmine aasta uuesti, me armastame sind !!!!, sama ka kalmuse kohta, ei midagi isiklikku, aga rõve on vaadata, et keemia vendadele kaasa elatakse :D

võtke mõistus pähe :)

kas me võitleme keemia vastu, või kiideme takka? ma küll aru ei saa

Muudetud kasutaja Amarillo poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

vahet ei ole ju...juhtus,siis juhtus.Tippkulturismis ikka ju.Oleks mingi vargus või mingi suur kuritegu siis oleks jube.Mingi lahja steroid kamoon :)

pole Argole ühtegi halba sõna..kiitma ka ei hakka :D ,aga toredaid inimesi ei kohelda vääriliselt.Ta ei teinud ju absull midagi halba

Muudetud kasutaja j6ujunn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
väga inetu on veel see, et kõik toetavad ja elavad sulle kaasa ;) , nagu wtf ???? TUBLI ARGO, järgmine aasta uuesti, me armastame sind !!!!, sama ka kalmuse kohta, ei midagi isiklikku, aga rõve on vaadata, et keemia vendadele kaasa elatakse :(

võtke mõistus pähe :)

kas me võitleme keemia vastu, või kiideme takka? ma küll aru ei saa

Sinusugustel, kes midagi asjast ei tea ei tasu üldse piiksuda :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
väga inetu on veel see, et kõik toetavad ja elavad sulle kaasa :( , nagu wtf ???? TUBLI ARGO, järgmine aasta uuesti, me armastame sind !!!!, sama ka kalmuse kohta, ei midagi isiklikku, aga rõve on vaadata, et keemia vendadele kaasa elatakse :D

võtke mõistus pähe :)

kas me võitleme keemia vastu, või kiideme takka? ma küll aru ei saa

Asi on väga lihtne. Eesti kulturismi maastikul on sul võimalus, et kas oled puhas poiss - näed ilgelt rämedalt vaeva ning nopid heal juhul eesti tasemel mõned medalid ning kui joppab siis saad mõnel MM-il finaali... või kasutad dopingut ja annad endast parima võistlustel puhas olla. Viimasega on lootust isegi välismaa võistlustel mõni medal noppida.

Kolmandat varianti, et elu on keemia kahjuks eestis eriti ei ole. Lihtsalt puudub üksikinimestel selline raha, et tipptasemel kaasa lüüa. Kellel on geneetika ja tahe antud, sel pole võimalusi finantsiliselt või tahtmisi tervise kallale rohkem minna. Kel pappi jagub see ei viitsi tihti jälle vaeva näha trenniga.

Mõtle nüüd ise. Mõnel mehel on tõesti olemas see "midagi", mis innustab spordiga tegelema ka siis kui ülejäänud petavad. Kuid pakun, et enamik mehi on nagu minagi - Ambitsioonikad. Vaadata oma tulevikku kui 20 aastat teadmatust, kas naturalistina on üldse võimalik kuhugi jõuda ei ole väga motiveeriv.

Ei ole mingit kindlust, et isegi 20 aastat tugevat keemiavaba propageerimist midagi maailmapildis üldse muudab ning paljud on pigem "petvad" sportlased, kellel on mingid tulemused ette näidata, kui et igati puhtad poisid, kes viimased 20 aastat noppinud keskpäraseid kohti.

Minu respect neile, kes suudavad praeguses maailmas tegelada naturaalse kulturismiga profi tasemel. Teil on vaimset jõudu väga palju. Loodan, et asi kulturismi maastikul paraneb.

Kes praegu tarvitavad - saan täiesti aru. Ei hakka maha tegema. Maailm on karm koht ning ma ei hakka kedagi hukka mõistma selle pärast, et nad üritavad end teistega samale pulgale upitada.

Klassikaline kulturism veidi teine teema. Kuna lihasmassi piirangud siis on ka puhastel poistel võimalust end näidata tippklassi hulgas. Samas tean, et aladel on vahe sees ning igaüks klassikasse ei soovi. Sellegi poolest Vend Vähi ees müts maha kõva töö eest.

Olgem kõik nüüd mõistvad ja proovige korraks end teise inimese jalgadesse asetada. Pole midagi nii lihtne see elu, et ainult tee nii ja tee naa ning kõik on vinks vonks. Aderil on kaotada nii mõndagi - iga vähemgi mõistusega inimene eitaks dopingut kuni põrgu jäätub. Me võime siin rääkida mis tahame - täpselt ainete kasutamise kohta teab ainult tema.

Parem, kui ülejäänud maailm tunneb talle kaasa, kui USA toidulisanditega eksinud sportlast, kui et sihtpäraselt kasutanud dopingupatustajana. Küll see "sisering" teab täpsemalt, kui meie ning küll ta oma ristsed kätte saab.

Puhastel poistel võib-olla sellise jutu peale hing täis, aga selline kord see elu on. Puhta spordi propageerimine on ilus asi, aga patustajaid saab alati olema, ei ole mõtet enam seda teemat surmani nämmutada. Dopingukontroll töötas ja sportlane saab oma karistuse kätte. Edasi tümitada pole minu meelest mõtet.

Ei muutu sellest enam midagi. Parem viige oma jutt välismaale, kus dopingukontroll veel kahtlase mainega.

Aderile soovin jõudu ja jaksu. Elu õpetab, ning mitte iga õppetund ei ole valutu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Üldiselt ega see paha ei tee, kui litsents ära võtta (vähemalt 1-2 aastat) Miks peaks treenerit usaldama, kui ta käitub sedasi.

Asi on põhimõttes....kui teed vea, siis tuleb selle eest tasuda. Selle üle võib spekuleerida, et tehakse vigu jne. Fakt on see, et inimene rikkus eeskirju. :) See küll ei puuduta absoluutselt mind, aga ma olen pettunud

Ei suuda leida mingit loogikat.Hr.Ader jäi keelatud ainetega vahele sportlasena,mitte treenerina kellelegi midagi keelatut sisse söötes.Tema kompetentsust treenerina ei ole kahtluse alla seatud.

Suudad sa tõestada,et hr.Ader on TREENERINA käitunud ebaeetliliselt,teinud midagi keelatut?Ei suuda?

Aga verd nõuad!

Oma karistuse hr.Ader saab.Sina tahad teda veel ka tööst ilma jätta ...

väljendit non bis in idem oled kuulnud?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas Marek Kalmuse kohta mitte ei käinud keeld töötada treenerina vms?

ok, vist nii hull asi polnud, leidsin info:

"Otsustati: rahvusvahelist karistuskoodeksit arvestades, määrata Marek Kalmusele eluaegne võistluskeeld kõigil IFBB egiidi all korraldatavatel võistlustel ja muudel üritustel (demonstratsioon-esinemised, messid, reklaamikampaaniad jms)." Tähendab siis IFBB võistlustel osaleva võistleja "ametlik" (see, kes samuti medali saab kui treenitav võidab) treener ei saaks olla?

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Üldiselt ega see paha ei tee, kui litsents ära võtta (vähemalt 1-2 aastat) Miks peaks treenerit usaldama, kui ta käitub sedasi.

Asi on põhimõttes....kui teed vea, siis tuleb selle eest tasuda. Selle üle võib spekuleerida, et tehakse vigu jne. Fakt on see, et inimene rikkus eeskirju. :) See küll ei puuduta absoluutselt mind, aga ma olen pettunud

Põhimõtteliselt sellepärast, et Ader eksis võistlustel reeglite vastu, peaks mehel terve elutöö ära nullima?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jah! Teadmised keelatud ainete kasutamise kohta on null.

Ei ole ju null. Kindlasti ta teadis mida ta kasutab. Kui keelatud ainete kasutamise kohta teadmised puuduksid, ei oleks ta üldse midagi kasutanud :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Enne tuleks välja uurida, mis selle dopingu tulemuse tekitas, kui hakata kedagi maha tegema. Mõni halb toidulisand või sabotaaž võib ka põhjuseks olla, aga kui tegu oli millegi muuga, siis valgustage mind.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

copy-paste:

A-proovi tulemuse sai Ader kätte eelmisel nädalal tähitud kirjaga. "Ma olin šokis. Olen seniajani šokis," ei mõista ta siiani A-proovi tulemusi.

Valetaja valetab valesid... Nii suureks, nii väikese ajaga. USA "toidulisand" - 20 a staaziga sportlane ei oska isegi kahtlustada NAER!

Kõikidele:

MIS KASU NENDEST LIHASTEST ON, KUI SU OMA SÕBRADKI NAERAVD SIND SELJATAGA!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
copy-paste:

A-proovi tulemuse sai Ader kätte eelmisel nädalal tähitud kirjaga. "Ma olin šokis. Olen seniajani šokis," ei mõista ta siiani A-proovi tulemusi.

Valetaja valetab valesid... Nii suureks, nii väikese ajaga. USA "toidulisand" - 20 a staaziga sportlane ei oska isegi kahtlustada NAER!

Kõikidele:

MIS KASU NENDEST LIHASTEST ON, KUI SU OMA SÕBRADKI NAERAVD SIND SELJATAGA!

Nimeta sõber kes naerab!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
copy-paste:

A-proovi tulemuse sai Ader kätte eelmisel nädalal tähitud kirjaga. "Ma olin šokis. Olen seniajani šokis," ei mõista ta siiani A-proovi tulemusi.

Valetaja valetab valesid... Nii suureks, nii väikese ajaga. USA "toidulisand" - 20 a staaziga sportlane ei oska isegi kahtlustada NAER!

Kõikidele:

MIS KASU NENDEST LIHASTEST ON, KUI SU OMA SÕBRADKI NAERAVD SIND SELJATAGA!

Järelikult pole erilised sõbrad, kui selja taga naeravad.

Üldiselt ise kasvatan oma lihaseid enda jaoks, mitte sõpradele uudistamiseks. Mul kama kaks, mis nemad arvavad. Enamik inimesi arvavad, et valk on toidulisand mitte naturaalne aine, mis igas toidus mingil määral sees. Ja siis vaieldakse, et proteiin ja valk eri asjad jne.

Ammuilma teada, et lihasekasvatamisega oled enamik aega üksi ametis. Ning trennikaaslased usun, et teavad asjast piisavalt palju, et mitte naerda.

Muidugi oli Argo šokis. Isegi kui sa teadlikult kasutad aga eesmärk on mitte vahele jääda siis kas sa poleks mitte šokis, kui siiski jääd? Ajakirjanikele võib igasugu loba ajada, need ei jaga asjast naguinii midagi - moonutavad kõik ära varem või hiljem. Parem kohe midagi ette sööta.

Kas tõesti inimesed arvavad, et täiesti normaalne ning õige vastus oleks Argo poolt olnud "Jah, tarvitasin. Panin dopingut". Savi kogu mu elu ja kõik mis kaotada võimalik, peaasi, et oleksin ilus ja aus poiss. Heheh... päris maailm ikka niimoodi ei tiksu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No teile ikka meeldib nämmutada ja mingit vedelat kakat siin toota ? Mis ütlejad teie olete, et :"Argo võiks treenerilitsentsist ilma jääda" ? Kohut mõistavad need kes on selle aja eksperdid, mitte mingid tössakad ja vedelad vennad arvutite taga.

Jah! Teadmised keelatud ainete kasutamise kohta on null.

Kui tihti sa topid endale suhu asju, mis on sinu jaoks võõrad ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pole hullu Argo ,elu läheb alati edasi ! Vigadest ju ôpitakse . Oled kõvasti tööd teinud, ära anna alla ! Minu arust tapab inimesi palju rohkem stress ,kui mis tahes kemm.PS !(ei promo kemmi) Ärge olge nii kohtu môistjad ,laske inimesel ikka elada . Argo on ikka staasikas tegija mitte eile sündind. Jôudu jaksu edaspidiseks!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×