Jump to content
david

Liigesetoidud glükoosamiin, kondroitiin, MSM, rasvhapped, kibuvits

Recommended Posts

Loen siit praegu välja, et ka sinu meelet siis mina kui suhteliselt noor sportlane EI peaks võtma Litozini kui just mingi kergelt põletikulise vigastuse otsas konkreetselt ei istu?

LITOZIN®:

• leevendab liigesevaevusi

• vähendab liigesejäikust

• parandab liigeste liikuvust

• 100% looduslik toimeaine

• ohutu ka pikaajalisel kasutamisel

Koostis:

Üks kapsel sisaldab 750 mg kliiniliselt tõestatud toimega ja patenteeritud toimeaine GOPO® sisaldusega kibuvitsamarjade pulbrit. Samas sisaldab LITOZIN® järgmisi komponente: Looduslikud vitamiinid: vitamiin A, C, E, B1, B2, B3, B6, foolhape, B12 ja vitamiin K. Looduslikud mineraalid: kaltsium, kaalium, kloor, magneesium, fosfor, naatrium, vask, mangaan, floor, raud, väävel, tsink, räni, boor, jood, alumiinium, nikkel, molübdeen, koobalt, liitium, kroom, seleen.

Ei näe põhjust mitte võtmiseks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teinekord ei aita ka ravimid nagu glükoosamiin.. või on see tõesti nii individuaalne, igaljuhul asi lahenes, kui hakkasin liigeseid soojas hoidma(soe aluspesu jne). Eriti veel praeguste ilmadega, küll on külm küll niiske ja siis vahepealne... täielik jama on see liigestele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

enne ei tea kui proovinud pole. Liigesed peaksid olema üsna soojad, kuna ka saalis olena ma tihtipeale pikkade riietega, rääkimata muidugi väljas käimisest. Just seda sama silmas pidades.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väidetavalt ei ole ühtegi uuringut, mis tõestaks kalaõli tuntavat positiivset mõju liigestele. Kui keegi tahab väita muud ja viidata, siis huvitaks küll. Mulle väitis seda reumatoloog. Et pigem toidulisanditootjad tahavad glükoosamiiniga koos veel midagi müüa ja kalaõli on selliseks kaaslases kujunenud. Mitte, et kalaõlil ei oleks muid positiivseid mõjusid inimesele.

Raksumisega on nii, et see ei ole alati märk liigese probleemidest. Kui valusid ei ole, siis võibolla raksub niisama. Kui on liiges valulik, siis glükoosamiini sisaldavad toidulisandid võivad olla abiks. Glükoosamiini 1-1,5 grammi päevas. Pakenditel on tavaliselt vähem soovitatud. Kui glükosamiin mõne aja möödudes tulemust ei anna, siis võib proovida lisaks veel Litozini. Aga nagu ma ütlesin - ragisemine ei pruugi olla iseenesest midagi traagilist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

UltraGeelis ei ole glükoosamiini kindlasti mitte piisavas koguses. Seal mõjuvad pigem muud koostisosad hästi. Kui soov vaid glükosamiini saada, siis Jointment OS peaks selleks küll üks ütlemata kallis viis olema. Samas seal ka palju muud toredat. Glükosamiini piisavaks koguseks kuluks 900 krooni kuus.

Glükoosamiini allikana on see http://www.farma24.ee/?cid=913〈=et...3e41253a5d3a935 üks odavamaid tooteid, mis Eesti apteekides müügil.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu teada pole ka glükoosamiini kohta mingeid arvestatavaid uuringutulemusi. Kalaõli on põletikuvastane ja põletikus liiges hävib eriti kiiresti aga muidu... no eks tal ole muid kasulikke omadusi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ei traagitsegi, asi hakkas trenni segama. Point on selles et näiteks küünarliiges ei taha rinnalt surudes korralikult sirgeks minna, tuleb korra tagasi tõmmata ja mingi naks teha, siis töötab edasi. põlved on olnud juba pikmat aega haiged, ja selle vastu ei ole siiani midagi muud aidanud kui sideme kandmine(loomulikult olen selle murega arsti juures käinud). Ragisemine on läinud üldisemaks(erinevates liigestes) üle keha. muidugi asi võibolla päritud, kuna vanematel on mõlemal olnud probleeme sellise asjaga. Samas võib loota, et see on üleminev asi, kuna see üldisem ragisemine tekkis üsna hiljuti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõned väidavad et vastandlikud tulemused glükoosamiiniga tulevad sellest, et glükoosamiinsulfaat on efektiivsem kui glükoosamiin-HCL, aga metaanalüüsides pannakse nad ühte patta.

Ingver ei tohiks ka halba teha. Ma marineerin teda päevakese et maitse väga rõve poleks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ei hakka uut teemat tegema , aga seoses liigestega tekkis küsimus:

- kas keegi on /või teab kedagi kes oleks õlaliigese nihestusest taastunud nii, et see ülejäänud elu vaevama ei jää?

endal on käinud mõlemad õlad korra elus liigesest väljas ja aeg ajalt annavad ikka tunda:(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu teada pole ka glükoosamiini kohta mingeid arvestatavaid uuringutulemusi. Kalaõli on põletikuvastane ja põletikus liiges hävib eriti kiiresti aga muidu... no eks tal ole muid kasulikke omadusi.

Ma viidata ei oska ja hetkel otsida ei viitsi, aga glükoosamiini kohta vist siiski mõni uuring on tehtud ja positiivsete tulemusteni jõutud. Endal on positiivseid tulemusi andnud, aga kindlasti ei tule nad alla kahe kuu.

Kalaõli võib mingit põletikuvastast toimet omada, aga kui liiges juba põletikus, siis kalaõli üksi küll ei päästa. Pigem on kalaõli hea oma olemasoleva tervise hoidmiseks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma viidata ei oska ja hetkel otsida ei viitsi, aga glükoosamiini kohta vist siiski mõni uuring on tehtud ja positiivsete tulemusteni jõutud. Endal on positiivseid tulemusi andnud, aga kindlasti ei tule nad alla kahe kuu.

Kalaõli võib mingit põletikuvastast toimet omada, aga kui liiges juba põletikus, siis kalaõli üksi küll ei päästa. Pigem on kalaõli hea oma olemasoleva tervise hoidmiseks.

Sellepärast kombineeritaksegi neid kahte asja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina eelistan selliseid tooteid, kus suurem komplekt erinevaid toimeaineid sees, osad on lisatud veel teiste imendumise parandamiseks. Usun et glükosamiin ja omega3 pole ainsad, mis liigesevalude puhul aitavad. Mida te näiteks MSMi kohta rääkida oskate?

Jointment OSis on kuu aja varu, iga päev 1,5g ja maksab 300.-

pole kõige kallim ju

Muudetud kasutaja gmaster poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Õlaliigeseid on ka miskite sulavate poltidega fikseeritud, et paika jääks...

Glükoosamiini kohta on tulemused vastuolulised, mõni uuring näitab et on kasu, mõni et mitte. Vbl tuleb mingi vahe sulfaat vs HCl küsimusest.

(Jointment OSis on glükoosamiin-HCl)

MSM peaks kas igatepidi kasulik olema või vähemalt mitte midagi halba tegema B)

Odavatele patendita asjadele ei viitsita eriti korralikke uuringuid teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jointment OSis on kuu aja varu, iga päev 1,5g ja maksab 300.-

pole kõige kallim ju

Paranda mind kui ma eksin: Jointment OSi päevane kulu on 6 kapslit päevas, purgis on 60 tk. Või ei ole see nii?

Kuidas Jointment OS muidu töötab? On sul mõnel liigesel midagi viga või niisama profülaktika mõttes võtad?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Paranda mind kui ma eksin: Jointment OSi päevane kulu on 6 kapslit päevas, purgis on 60 tk. Või ei ole see nii?

Kuidas Jointment OS muidu töötab? On sul mõnel liigesel midagi viga või niisama profülaktika mõttes võtad?

nii, ka veebipoes parandatud

tegelikult on purgis 120 kapslit, tõsi väike valearvestus mul oli, kuu tõesti pole 300, 450 on:)

ülaseljavigastus oli

midagi nagu justkui töötaks, aga ma söön ka omega 3 ja käin kõvasti massaažis

P.S. olen söönd seda kõige odavamat glükosamiini, võiks öelda, et sel oli proovitud liigeserohtudest (Litozin, JointmentOS, UltraGel, linaseemneõli, kalaõli) kõige väiksem, et mitte öelda olematu efekt.

P.S.P.S. olen proovind ka erinevaid massaažikreeme, parimaid oli minu jaoks deep heat, alpa massaažikreem emuõliga ja radikulitnõi balzam.

väga hästi aitab ajutiselt terve keha soojendus, st kõikide liigeste ringid B)

Muudetud kasutaja gmaster poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Quadroli koostises olevat Cissust paljud kiidavad. Mul põlvedele erilist efekti pole ilmnenud. Kliinilised uuringud näitavad luumurdude kiiret paranemist, aga kasutajad väidavad ka sidemete paremat seisukorda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×